Real Madrid potvrdil trenérský štáb Julena Lopeteguiho

Real Madrid potvrdil trenérský štáb Julena Lopeteguiho

| Aktuality | Milánek

Real Madrid včera večer na svých oficiálních webových stránkách aktualizoval trenérský štáb, na který bude spoléhat Julen Lopetegui. Po odchodu Zinedine Zidana klub opustili asistenti David Bettoni a Hamidou Msaidie a také trenér brankářů Luis Llopis.

Julen Lopetegui si do Realu Madrid s sebou bere spolupracovníky ze španělské reprezentace - asistenty Pabla Sanze a Óscara Cara, kteří byli také odvoláni prezidentem federace Luisem Rubialesem. Přichází také kondiční trenér José Conde, který u reprezentace zůstal i v průběhu Mistrovství světa a stále je veden na stránkách La Rojy jako člen nového trenérského štábu Luise Enriqueho jako terapeut.

Pro mnoho fanoušků je možná nejdůležitější zprávou setrvání Antonia Pintuse, který stále bude odpovědný za kondiční přípravu prvního mužstva. Zůstává také Javier Mallo, jenž nyní bude zodpovědný za terapeutickou činnost. Není úplně jasné, co se stane s José Carlosem Parralesem, který pod Zinedine Zidanem zodpovídal právě za terapeutickou činnost, ale některá média uvádějí, že nadále zůstane na Santiago Bernabéu, i když již není oficiálně přítomen na webových stránkách.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

olinho
olinho

hlavne zotrvanie Pintusa je vybornou spravou thumbsup

Dantes
Dantes

Kdo bude nadřízený a podřízený ve vztahu Pintus - Conde? Nebo to jako Pintus to bude vymýšlet a dohlížet celkově a Conde přímo trénovat s hráči?

adriano213
adriano213

Aj pred tym sme mali 2 kondicnych trenerov bol tam Pintus a ten taky rišavy ale newem ako sa vola cry

Dantes
Dantes

Hmm tak to jo, díky za info.

Milánek
Milánek

No Javier Mallo, který také zůstává...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.