A Bola: Estoril zkrátil hostování Abnera Felipeho

A Bola: Estoril zkrátil hostování Abnera Felipeho

| Aktuality | Milánek

Deník A Bola informuje, že se Estoril rozhodl zkrátit hostování Abnera Felipeho a odeslal hráče zpět do Realu Madrid. Důvodem mělo být častá zranění a špatná adaptace v mužstvu. Brazilský obránce, jenž si za svou krátkou kariéru již třikrát přetrhal vazy v koleni, odešel před letošní sezónou na roční hostování do Estorilu, ve kterém měl dostat šanci pravidelně nastupovat. To ale nevyšlo a nyní bude jednadvacetiletý fotbalista do konce sezóny pouze trénovat s Castillou.

Abner nastoupil v letošní sezóně do jedenácti zápasů a na trávníku strávil 558 minut. Sedmkrát naskočil do zákaladní sestavy, ale pouze třikrát jej odehrál celé. Na své konto si připsal jednu asistenci - v zápase s Vitórií. Problémy s adaptací jsou o to překvapivější, že Abner nemohl mít žádný problém s jazykem a navíc v Estorilu působí hned třináct Brazilců.

V Castille bude moci Abner trénovat do konce sezóny a pak se uvidí, co s ním bude dále. Šance, že by ale zůstat v rezervě Realu Madrid jsou velice malé, protože mu již zanedlouho bude dvaadvacet let.

Zdroj: A Bola

Komentáře

Šigy
Šigy

Obrovská škoda, jak dopadla jeho kariéra...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.