ABC: Danilo bude také pokrývat absenci Toniho Kroose

ABC: Danilo bude také pokrývat absenci Toniho Kroose

| Aktuality | Milánek

V současném fotbale je hodně důležitá univerzálnost. Není mnoho hráčů, kteří nastupují jen na jedné pozici, to se týká zejména útočníků. Záložníci a obránci dokáží plnit různé úkoly, především tehdy, pokud mají odpovídající techniku. To je případ Danila. Jak píše deník ABC, brazilský reprezentant nebude pouze pokrývat oba kraje obrany, ale může být také ideální náhradou Toniho Kroose.

ABC tvrdí, že Real Madrid nekoupil pouze pravého a levého obránce, protože fotbalista Porta bude pokrývat také absenci Marcela, ale také hráče schopného nastupovat ve středu pole. Danilo může v záložní formaci nastupovat díky své technice, rychlosti, solidní přihrávce a odpovídající schopnosti držet míč při tlaku soupeře. Třiadvacetiletý fotbalista má nastupovat po boku Luky Modriče a Isca, pokud bude Toni Kroos potřebovat odpočinek.

Zdroj: ABC

Komentáře

lety
lety
Jestli to opravdu zvladne tak se nikdo nemuze divit te cene. A taky to znamena ze nepride zadnej stredni zaloznik (zustane Casemiro a Lucas) a mozna zustane Arbeloa
Milánek
Milánek
Hodně mi to připomíná akci Coentrão, takže budu rád, pokud budu mile překvapený. Casemiro se podle mě nikdy do Realu už nevrátí..
lety
lety
Proc by se nemel Casemiro vratit?
Milánek
Milánek
Protože si myslím, že už tady pro něj nikdy nebude místo..
RMCF
RMCF
Já bych byl rád pokud zvládne plnohodnotně i levýho beka, ale moc nevěřím ani tomu...
Whites
Whites
Podle TM hrál v Portu levýho beka jen 3x, jinak vždy RB. Na DM hrál asi jen v Santosu.
Milánek
Milánek
Jak říkám, dobře vedená kampaň alá Fábio.. :)
Superreal
Superreal
Stredni zaloznik prijde 100%. Po problemech v letosni sezone by jen blazen uvazoval o moznosti nechat stred pole ve stavu, v nemz se nachazi. A navic Danilo na DM nikdy hrat nebude. Pokryvat bude pouze RB a LB. Do stredu musi prijit (a vsadil bych se, ze i prijde) jeden z dvojice Verrati / Pogba. Povede-li nas C.A., tak spise Verrati, povede-li nas Z.Z., tak spise vsadi na Pogbu. Stred tedy bude pokryvat Kroos, Modric, Verrati / Pogba a Lucas Silva. Illarra pryc a Casemiro se take nevrati.
merengues
merengues
Rovnou bych dal zálohu Ramos - Danilo - Varane - Coentrao, všichni na těch postech ve svých bývalých klubech hráli. Máme tam ovšem i náhradníky - Carvajal - Pepe - Marcelo. Arbelou s Nachem pak nechat na krajích obrany a může začít ofenzivní smršť.
Kokesh
Kokesh
Nejak se ta cena okecat musi....
Real
Real
Taky nevím, co si od tohoto přestupu slibovat. Doufám, že to nějakým způsobem nezazdí Daniho. Naopak téměř s jistotou bych řekl, že přestup Danila ubere minuty Nachovi.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.