ABC: David De Gea čeká v Madridu na konečnou dohodu

ABC: David De Gea čeká v Madridu na konečnou dohodu

| Aktuality | Milánek

David De Gea byl vybrán nejlepším fotbalistou Manchesteru United v uplynulé sezoně a jeho uznání v očích fanoušků Červených Ďáblů bylo vidět v posledním zápase španělského reprezentanta na Old Trafford. Odchovanec Atlética Madrid se zranil a jakmile odcházel ze hřiště, tak jej publikum vyprovodilo potleskem ve stoje. Poté trenér Louis van Gaal řekl, že je logické, když se chce čtyřiadvacetiletý brankář vrátit do španělské ligy.

V současné chvíli jsou David a jeho přítelkyně Edurne v Madridu, kde čekají na informace týkající se budoucnosti hráče. Real Madrid a Manchester United vedou jednání, která určitě nebudou jednoduchá. Červení Ďáblové žádají 35 milionů eur, nabídka od Los Blancos je 25 milionů eur. Real Madrid chce využít toho, že Davidu De Geovi končí za rok smlouva a chce postupovat stejně, jako před rokem u Toniho Kroose.

Řešením mohou být Fábio Coentrão či Keylor Navas. Manchester United hledá brankáře a kostarický reprezentant může být řešením. Portugalský reprezentant je pak s Old Trafford spojován již mnoho let.

Zdroj: ABC

Komentáře

Marťá_sek
Marťá_sek

Neprotahovat, už čekám v eshopu na tvůj dres :D

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.