Abner Felipe si na tréninku opět přetrhnul křížový vaz

Abner Felipe si na tréninku opět přetrhnul křížový vaz

| Cantera | Milánek

Abner Felipe se opět zranil, o čemž informoval Real Madrid na svých webových stránkách. "Po lékařských vyšetřeních bylo zjištěno, že si Abner Felipe přetrhnul již dříve operovaný křížový vaz v levém kolenu. Ke zranění došlo na dnešním tréninku."

Jedná se o tragickou zprávu pro brazilského obránce, který se teprve minulý víkend zapojil po roční pauze do zápasového procesu. Abner si ve své kariéře přetrhnul křížový vaz již potřetí, ve třetí sezóně v řadě. Ve svých devatenácti letech tak není jasné, zda-li se po tak vážných zraněních ještě bude schopen vrátit k aktivní kariéře.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Milánek
Milánek

Chudák..víc než zdraví musí být v hajzlu jeho psychika.. frown

Mára
Mára

No to je peklo! Ten kluk už je asi mimo, bohužel. Jak zdravotně, tak především psychicky, i kdyby se snad měl vrátit. I tohle jsou "maličkosti", který rozhodujou mezi (úspěšnou) kariérou a...žádnou kariérou. Hodně štěstí v boji, chlapče!

Superreal
Superreal

Je mi ho nesmirne lito. Ja jsem v nem chtel neco videt, ale ted vidim pouze konec aktivni hracske kariery. Nekdo na to proste fyzionomicky nema. Neda se. Kazdy se narodi s jinymi dispozicemi a nekdo nedisponuje dostatecne odolnou telesnou strukturou, aby na vrcholove urovni obstal. Podobny pripad zazivaji mnozi se srdcem. Nekteri zemreli, jini (kupr. De La Red) byli nuceni predcasne ukoncit kariery.

dod1al
dod1al

Je to veľká osobná tragédia pre veľkú nádej Abnera.Nechcem byť zlým prorokom,ale pre Abnera je to zrejme konečná vo futbalovej kariére,žiaľ... facepalm

Ryan
Ryan

Vazy jsou svinstvo, sam jsem je mel pouze natazeny a stejne s tim bylo srani, staci malo a je to zpet a pak je ta rekonvalescence cim dal delsi. Jestli si je tehle kluk nekolikrat zpretrhal, tak to bude nakonec rad, kdyz si bude moct kopnout aspon nejakou pivni ligu pro radost...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.