Agoney blízko přestupu do Dortmundu

Agoney blízko přestupu do Dortmundu

| Aktuality | MilcaBoss

Real Madrid ruší svůj C-tým a brzy nastane vlna odchodů. Prvním z hráčů, kteří poputují do jiných klubů, bude pravděpodobně Agoney. Ten je domluvený na přesunu do německé ligy, zahrát si má za Borusii Dortmund.


Dvacetiletý Agoney je pouhý krok od přestupu do Dortmundu. Všemu chybí pouze podpis ze strany královského klubu. Fotbalista, který v Realu Madrid působí čtyři roky, by měl podle všech předpokladů začít v Borusii v týmu do 23 let, odkud se do "áčka" vykopala řada borců - Kehl, Bender, Sahin nebo Grosskreutz. 

Německý velkoklub o Agoneyho stál již dříve, až nyní ho však může získat. Pomůže mu k tomu zrušení týmu C, pro které se vedení Realu Madrid rozhodlo. 

Zdroj: Marca.com

Komentáře

Milánek
Milánek

Byl považován za jednoho z nejtalentovanějších hráčů svého ročníku a nakonec nehrál ani v Realu Madrid C. Jde vidět, že špatná životospráva či odhodlání zazdí i sebevětší talent..

Fresh
Fresh

Tak třeba se ještě zvedne v Dortmundu umí pracovat s mladýma talentama lépe než my.

Milánek
Milánek

Zaprvé si nemyslím, že s mládeží pracujeme špatně, odchází od nás opravdu kvalitní fotbalisté, budoucí reprezentanti. Kdyby na tom nebyl tak špatně s přístupem, tak aspoň patří k tahounům C-týmu, ze kterého se sice nedostane do Realu Madrid, ale rozhodně má šanci přejít do cantery jiného celku z La Ligy. Agoney ale leštil lavičku..

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.