Ako hrali hráči na hosťovaniach?

| Aktuality | olinho

Dani Ceballos (Arsenal)
Arsenal remizoval na ihrisku Burnley a španielsky záložník presedel celý zápas na lavičke náhradníkov.

Achraf Hakimi (Borussia Dortmund)
V domácom zápase proti Unionu Berlín začal v základnej zostave na pravom krídle a z ihriska bol stiahnutý v 64. minúte, keď BVB viedlo 2:0. Zápas skončil domácou výhrou 5:0 a Achraf si pripísal solídny výkon, hoci v poslednom čase predviedol aj lepšie výkony.
Kicker: 4/6 (1 – najlepší, 6 – najhorší)
WhoScored: 7,0/10

Andrij Łunin (Real Oviedo)
Najprv dobré správy: hral od prvej minúty proti Albacete a dokázal zneškodniť pokutový kop. Horšie správy: po zlikvidovaní penalty dostal gól z dorážky. Napriek tomu može byť ukrajinský brankár so svojim výkonom spokojný. Okrem chytenej penalty si pripísal aj niekoľko úspešných zákrokov. Nakoniec Oviedo vyhralo 3:1. Zostrih zápasu nájdete tu.
Marca: 1/3
AS: 2/3

Takefusa Kubo (RCD Mallorca)
Kubo v zápase proti Realu Valladolid nastúpil v 59. minúte, ale veľa toho nepredviedol. Klasicky mal niekoľko pekných prihrávok alebo pokusov o dribling, ale nakoniec mladý záložník svojmu mužstvu nepomohol a prehrali 0:1.
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,5/10

Borja Mayoral (Levante UD)
V zápase proti Barcelone sa na ihrisko dostal v 60. minúte, ale nepredvieol takmer nič. Jeho tím dokázal v závere zápasu znížiť, ale nakoniec prehral tesne 2:1. Borja nebol často pri lopte a jeho výkon by sa mohol označiť za mdlý.
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,3/10

Álvaro Odriozola (Bayern Mníchov)
Bavori cestovali do Mainzu a španielsky obranca presedel celý zápas na lavičke náhradníkov. Na jeho poste nastúpil Benjamin Pavard a Bayern napokon vyhral 3:1. Odriozola by mohol dostať šancu v stredajšom zápase nemeckého pohára proti Hoffenheimu.

Martin Ødegaard (Real Sociedad)
V Copa del Rey odohral skvelé stretnutie a pomohol vyradiť Osasunu po výhre 3:1, pričom nórsky záložník mal prsty vo všetkých góloch. Najprv asistoval na gól Isaka v 33. minúte, následne v druhom polčase dal krásny gól z priameho kopu a svoju show zakončil ďalšou asistenciou na hlavu Isaka. Ak by boli jeho spoluhráči efektívnejší, Martin si mohol pripísať až štyri asistencie. V ďalšom kole sa Sociedad predstaví na Santiago Bernabéu.
Marca: 3/3

Vo víkendovom zápase na ihrisku Leganés nechal tréner Imanol Alguacil odpočívať niekoľkých hráčov a Martin tak začal na lavičke. Tento ťah napokon nevyšiel, keďže prehrali 2:1. Ødegaard nastúpil v 57. minúte za stavu 1:1, ale nevedel ovplyvniť priebeh zápasu. Zapísal si na konto jednu kľúčovú prihrávku.
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,1/10

Sergio Reguilón (Sevilla FC)
V pohárovom zápase nenastúpil, nahradil ho Sergio Escudero. Sevilla odohrala katastrofálny zápas a zaslúžene vypadla proti súperovi z nižšej súťaže, keď prehrala s Mirandés 3:1.

Určite veľké sklamanie. Proti Alavésu bol nesmierne nepresný, určite mohol predviesť lepší výkon. Nehral zle iba on, ale slabý výkon predviedla celá Sevilla, ktorá na domácej pôde iba remizovala 1:1 a klesla na štvrtú priečku.
Marca: 1/3
AS: 1/3

Óscar Rodríguez (CD Leganés)
Nepotreboval veľa času a stal sa hrdinom Leganésu. V zápase proti Realu Sociedad nastúpil až v 80. minúte, ale v nadstavenom čase fantastickým priamym kopom rozhodol o víťazstve domácich 2:1. Leganés je na 17. priečke. Zostrih a gól Óscara môžete vidieť tu.
Marca: 3/3
AS: 3/3
WhoScored: 7,3/10

Javi Sánchez (Real Valladolid)
Celý zápas proti Mallorce presedel na lavičke náhradníkov, jeho mužstvo vyhralo 0:1.

Jesús Vallejo (Granada)
V pohárovom zápase proti Badajozu sa prvýkrát objavil v základnej zostave Granady a odohral dobrý zápas. Pri prvom inkasovanom góle sa môže zdať, že mohol urobiť viac, ale nejde na jeho vrub. Po veľmi dlhom čase odohral celý zápas a absolvoval aj predĺženie, po ktorom Granada vyhrala 3:2. V ligovom zápase proti Espanyolu nebol ani na lavičke náhradníkov, jeho mužstvo vyhralo 2:1.