Aktualizace: Cristiano Ronaldo může nastoupit proti Eibaru

Aktualizace: Cristiano Ronaldo může nastoupit proti Eibaru

| Aktuality | Milánek

Jak přináší rádio Marca, Cristiano Ronaldo bude moci nastoupit do zítřejšího utkání s Eibarem. Disciplinární Komise měla anulovat žlutou kartu, kterou portugalský reprezentant obdržel od rozhodčího Melera Lópeze za údajné simulování v pokutovém území.

Detailní záběry ale žádnou simulaci neodhalily, naopak prokázaly, že měl Real Madrid opravdu zahrávat pokutový kop.

Aktualizace: Real Madrid na svých oficiálních webových stránkách potvrdil, že spěl s odvoláním a Cristiano Ronaldo tak bude moci proti Eibaru nastoupit.

Zdroj: Marca

Komentáře

merengues
merengues
Tak to bych toho Luku nechal na lavičce definitivně. Jinak Coentrao s Khedirou opět pobavili, zůstali aspoň v Madridu nebo letěli rovnou domů?
Mára
Mára
Copak zase vyvedli?
Milánek
Milánek
Dnes netrénovali, jsou asi opět "zranění" :D
merengues
merengues
Koleno a záda, to se nedá nic dělat. Tak mě napadlo, když ještě včera oba na tréninku byli, jestli se Fábio nerozběhl a nenapálil Samimu kolenem do zad.
Milánek
Milánek
Mohl by třeba dnes Sami dát na svůj FB opět fotku s Mesutem a dresem Arsenalu, jako tomu bylo tuším včera :D Tato dvojka je už vážně k smíchu :)
Milánek
Milánek
Jak bys to tedy postavil?
merengues
merengues
Nominaci jsem neviděl, ale do středu Illarru s Lucasem a Iscem, dopředu Jesého a pošetřil bych i minimálně jednoho krajního obránce, během druhé půlky i druhého. Stopery nechat, ať je Pepe fit na LM.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.