Aktualizace: Pepe by měl scházet 10 až 12 dní

Aktualizace: Pepe by měl scházet 10 až 12 dní

| Aktuality | Milánek

"Poté, co lékaři Realu Madrid provedli vyšetření v nemocnici Sanitas La Moraleja, bylo potvrzeno, že si Pepe přivodil rozsáhlé avalové zranění na pravé noze. Další postupy budu záležet na vývoji situace," napsal královský velkoklub na svých oficiálních webových stránkách.

Minulý týden Pepe netrénoval a ani nehrál v barvách portugalské reprezentace, ale nejprve se zdálo, že se nebude jednat o nic vážnějšího. Jednatřicetiletý fotbalista ale nebyl schopen se zapojit do tréninku se svými spoluhráči ve Valdebebas a proto bylo rozhodnuto o důkladnéch lékařských vyšetřeních. V současné chvíli se neví, jak dlouho bude Pepe mimo hru. O všem Vás samozřejmě budeme informovat.

Aktualizace: První spekulace médií hovoří o 10 až 12 dnech absence.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

milan26
milan26
Tak snad stihne Atletico, tam bude potreba.
Superreal
Superreal
Chtel bych rozvest debatu, zdali je spravne si jej nechat. Hraje excelentne. Hraje ciste. Hraje spolehlive. Ale lze se v jeho veku stale jeste spolehnout na zdravi? Co myslite?
TOMMY
TOMMY
Určitě nechat, ale s tím, že Varane by se měl posunout do základu. Za něj utržené peníze bychom stejně lepší náhradu nekoupili. Určitě bych koupil nějakého talenta, s tím, že bych ho dal na hostování 1-2 roky. Nacho je pro mě naprostý průměr (seká velké chyby), který se více hodí na pozici krajního beka než stopéra.
Milánek
Milánek
Určitě bych si jej nechal. Čteřici Ramos, Varane, Pepe, Nacho nám mohou všichni závidět. Případně bych koupil nějakého univerzála, který by dokázal hrát jak v záloze, tak i na stoperu (asi nereálný Javi)..
furry
furry
Už jen proto že on je opravdový Madridista a pro bílé triko dýchá, bych si ho rozhodně nechal.
Mára
Mára
Jednoznačně nechat! Má kvalitu, zkušenosti, zlepšil se jak po herní stránce, tak i psychické. A v neposlední řadě, je to madridista a dříč jako hrom :)

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.