Aktualizováno: Oficiální oznámení přestupu Edena Hazarda opět odloženo?

Aktualizováno: Oficiální oznámení přestupu Edena Hazarda opět odloženo?

| Aktuality | Milánek

6. červen

10:00
S podobnou zprávou včera večer přišel i redaktor Guardian sport Fabrizio Romano či deník Cadena SER. Čáska stejná a oficiální oznámení dnes.

Kristof Terreur jakožto jeden z nejdůvěryhodnějších zdrojů kolem belgických fotbalistů žijící v hlavním městě Anglie dnes ráno napsal: Real Madrid v pondělí zahájil novou ofenzivu. Generální ředitel Los Blancos José Ángel Sánchez odletěl do Londýna se záměrem přestup dokončit. Strávil hodiny s Marinou Granovskaiou, ale nakonec se rozloučili bez dohody. Včera si však oba střihli druhé kolo a na konci dne Josep Pedrerol a další informovali o průlomu - nejnovější nabídka Los Blancos se měla ujmout. Ačkoliv je podle Terreura konec celé ságy v dohlednu, on sám potvrzení z Londýna zatím nemá a Eden Hazard údajně v Tubize pořád čeká na finální telefonát.

15:15
Josep Pedrorol hlásí, že už je smlouva sepsána, jen vše se natahuje, jelikož ji Chelsea stále prověřuje. Nic to však nemá měnit na skutečnosti, že se dnes v následujících minutách či hodinách Eden Hazard stane oficiálně hráčem Los Blancos. Totéž potvrdil rovněž Kristof Terreur.

Anglický novinář Matt Law píše, že by se cena se všemi bonusy mohla vyšplhat až na 130 milionů liber (147 milionů eur).

19:50
Cadena SER: Oficiální oznámení Hazarda dnes neproběhne. Není tu žádný problém, jde jen čistě o otázku papírování a obvyklých komplikací v každém velkém přestupu. Vše se dokončí brzy, ale ne dnes.
 


5. červen

V programu Jugones v televizní stanici La Sexta jsme se mohli dozvědět informaci, že Real Madrid v nejbližších hodinách oznámí přestup Edena Hazarda. Jen připomenu, že včera Josep Pedrerol jako první několik minut před oficiálním potvrzením informoval o přestupu Luky Joviće.

Poslední hodiny byly pro Josého Ángela Sáncheze velice náročné a dokonce to vypadalo, že se v jednáních s Chelsea dostal do slepé uličky. Josep Pedrerol ale uvedl, že se vše zase pohlo a oficiální potvrzení můžeme očekávat od této chvíle do zítřejšího rána. Real Madrid má za Edena Hazarda zaplatit okolo 100 milionů eur.

Zdroj: La Sexta, HLN, Guardian

Komentáře

Laura97
Laura97

Už sa možno konečne dočkáme. A potom budeme to isté riešiť zas a znova pri ostatných potenciálnych posilách. lol

Michal Andrš
Michal Andrš

Nicmene tenhle prestup mi pripada jako ten zasadni a uz dlouho ocekavany

CrisRM
CrisRM

Řekl bych, že spíš ráno, než takhle večer..

Superreal
Superreal

Tipnul bych si na to uz kdyz jsem s tim prisel poprve do kontaktu. A v nynejsi cas, kdy pisi tento prispevek, uz se jedna o jistotu, ze bude-li neco oznameno, tak az v dopolednich hodinach, aby tim Real Madrid odstartoval den a vyplnil vsechny predni stranky v mediich, jak se na takovy gigant slusi a patri. biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Ja to prave cekal vecer, aby se to jeste dostalo do zitrejsich novin.

Superreal
Superreal

Jenomze vetsina lidi dnes cte "noviny" na netu. Mnozi maji dokonce aplikace, jez jim vyhazuji zpravy, co si navoli (z domova, ze sveta, ekonomika, politika, sport, fotbal, hokej, tenis, komoditni trhy - you name it). A proto je asi lepsi to vypustit az dopoledne dalsi den, aby to vsichni cetli na netu a vyskakalo jim to na tech telefonech a mohli se o tom zacit bavit.

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup ale zase kdyby to bylo vecer, hned by se cloveku lip spalo lol

Superreal
Superreal

Bohuzel na nas spanek vsichni hazi bobek. lol cry

misinho7
misinho7

Tak snad toto bude vyriesene. A mozme sa vrhnut na posilovanie zalohy. Ak je pravda ze peniaze zaplatene do konca JUna sa nerataju do rozpoctu na tuto sezonu tak si myslim ze Zizu moze byt rad a Perez mu moze zacat pracovat na Pogbovi. A kto vie ..mozno na Mbappem. Utok Hazard/Vinco-Karim/Jovic-Mbappe/Asensio/Rodrygo je asi mokry sen kazdeho fanusika biggrin

Holoubek
Holoubek

Pokud je to pravda, tak musíme do konce června ještě prodávat, protože pokud by to mělo být těch 100m za 2018/2019 jsme nakupovali už dost, takže musí být prodeje. Ale popravdě tydle nákupy už se počítají na 2019/2020 ne? De la Red to psal pod nějakým článkem...

Holoubek
Holoubek

Psal todle:

Tady je k tomu další info.

Tzn. Přestupy ovlivňují následující ekonomické období, protože náklady jsou amortizovány po dobu trvání smluv. Čas realizace transferu není podstatný.

RM22
RM22

To neni pravda RM prestupy rozklada na viac rokov cize o tychto veciach vieme take gulove a media detto

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Tady se ale opět plete účetnictví a nějaké regule o FFP. V účetnictví se samozřejmě rozpouští náklady na hráče a nejspíše je možné i odepisovat pořizovací cenu. Tady čas transferu není podstatný. Ale jaký mají vliv přestupová okna na limity nastavené FFP je věc jiná. Takže nakoupení hráči do 30.06. se počítají do zimního okna a prodávat budeme až od 1.7. ať máme co největší možnosti v letním přestupovém okně.

De la Red
De la Red (upraveno: )

Akorát FFP taky údajně funguje na základě smluv, podle kterých se to rozpočítává i s platem. A klub s hráčem těžko bude mít kontrakt v platnosti ještě před tím, než ho bude moct zaregistrovat. To, co píšeš, mi teda moc smysl nedává no...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Proč by nemohl mít hráč podepsaný kontrakt? Na soupisku týmu ho můžeš zapsat 1.7., ale kontrakt může být už dříve. Jovič má teď podepsané co? Smlouvu o smlouvě budoucí? U FFP se to může rozkládat i s platem, ale FFP funguje v úsecích přestupových oken (léto/zima) a každý ten limit se vztahuje k danému oknu.

De la Red
De la Red

Tak zrovna Jović ještě nemá podepsané nic, ani neprošel prohlídkou. biggrin A že můžou? Ano, ale nedává to smysl. A papír, který podškrábneš, může mít přece určité datum nabytí platnosti. Podle mě teda každá smlouva u hráče, co nejde v zimě, začíná nejdříve 1. 7. a končí 30. 6., ale je to jen předpoklad. Akorát to, co jsi psal, mi prostě z mnoha důvodů nesedí.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Nemá podepsané nic? Takže jsme oficiálně oznámili příchod, když není podepsaná smlouva? To je trochu divné ne? Samozřejmě, že ta účinnost může být posunutá, ale vzhledem k tomu jak jsou letos ty příchody brzo, tak mi to právě ukazuje na tu informaci, že se to počítá do předchozího okna. Od 1.7. je oficiálně hráčem na soupisce týmu, ale "majetkem" klubu může být i dříve. Ale pokud to neřekne někdo kompetentní JAS nebo Flo, tak jsou to jen mé předpoklady na základě dostupných informací.

De la Red
De la Red (upraveno: )

Oznámila se akorát dohoda všech stran. Už se ale několikrát stalo, že hráč neprošel prohlídkou a přestup se nakonec nekonal. A v oficiální zprávě přesně stojí "pendiente del reconocimiento médico", takže tak, smlouva se skoro vždy podepisuje až na prezentaci.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

thumbsup máš pravdu, já jsem to vždycky bral, že ten podpis smlouvy na prezentaci je spíše jen komedie pro média. Jen mě spíše zaráží, že už vydají oficiální vyjádření a přitom by ještě mohl cuknout. Asi tam nějáká dohoda bude podepsána.

Holoubek
Holoubek

Tak smlouvu podepisují hráči při prezentaci na Bernabeu. Zároveň jak psal De la Red ani zatím neprošel prohlídkou. Oba kluby se sice na částce dohodli ale pokud nedojde k úspěšné prohlídce a podpisu tak je furt teoretická šance ze ani nepřijde. (Něco jako Patrick Shick ) ale to je spis takový sci-fi. Možná ale mají podepsanou předběžnou dohodu nebo něco takovýho.

A k těm přestupum kam se počítají ... pokud nebude nějaký oficiální vyjádření uefy nebo reálu kam se vlastně současný přestupy počítají tak můžeme jen spekulovat. Ikdyz já mám furt za to ze Edér a Jovič se budou počítat už jako přestupy nový sezóny s dnem zapsání na soupisku.

furry
furry

Vždyť jsme za minule léto krásně v plusu díky CR7 wink

RMCF
RMCF

thumbsup

Holoubek
Holoubek

Tak pokud se teď uzavřené přestupy počítají do sezóny 2018/2019 tak ani ne. 100m máme za Crise ale koupili jsme Brahima, edera, Joviče, takže jsme nějakých 20-30m v minusu což je v pohodě. Ale při případném příchodu Hazarda bychom byli víc jak těch 100m v minusu a nějakéj odchod by přijít musel.

Osobně si myslím že se ale počítají do budoucího období

furry
furry

Ale do rozpočtu se nepočítají jen peníze z přestupů ne? Co si pamatuji tak to bylo že klub nesmí utratit více peněz než si vydělá. Asi to tady stejně zbytečně řešíme biggrin Lidé v klubu to mají určitě všechno dobře spočítané smile

Holoubek
Holoubek

To je fakt. Já už z toho mám maglajz. Chtělo by to nějakéj článek kde ty pravidla FFP budou hezky rozepsané abychom se tady nemuseli tolik dohadovat lol

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Letos je údajně nějaká změna s omezením 100mega, oproti prodejům, ale mě se pořád nezdá, že by se do toho nezapočítávaly příjmy klubu, byla by to totiž spirála, kdy za pár let by klub nebyl schopný koupit velkou posilu i když by měl plnou pokladnu peněz.

Šigy
Šigy

Nebyla částka za Crise náhodou na dvě části? 50 a 50? Tuším že se něco takového minulý rok psalo.

LosMerengues
LosMerengues

Nech si ma Pederol nepraje ak sa ráno zobudím a Hazard nebude náš hráč! Dobrú noc.

lukita
lukita

Dobrú noc

Nasir
Nasir

Jo, až se ráno probudíš, uvidíš, že u tvé postele stojí Eden a s výkřikem "I'm yours!" ti vylije na hlavu kýbl ledové vody. biggrin

CrisRM
CrisRM

No.. Tak pořád nic..

LosMerengues
LosMerengues

Som naozaj veľmi prekvapený. eek

Milánek
Milánek

Už to je nebo jak? biggrin

Ponuka
Ponuka (upraveno: )

...

RMCF
RMCF

frightened Teď nevím jestli mám problém porozumět Slovenském textu nebo mu rozumím dobře a ty seš tak "prudce inteligentní" vomit

Milánek
Milánek

Včera jsem si všiml, že mu tady někdo mazal komentáře a asi si myslel, že jsem to byl já, tak to odnesla má žena. Však jsme se o tom nedávno tady bavili... wink

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

facepalm neuvěřitelné, někteří jsou opravdu kreténi vomit Manželce posílám pozdrav a ať to nebere vážně.

RMCF
RMCF

thumbsup

CrisRM
CrisRM

Co napsal? Upravil to na 3 tečky...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Je zbytečné to tu psát znova, ale bylo tu vulgární a urážlivé.

RMCF
RMCF

njn lidská blbost nezná mezí... Ten způsob komunikace mluví za vše...

TheBest
TheBest

On to podle mě na 99,9% bude asi ten Slovan/Tiger a nevím kdo ještě lol

Milánek
Milánek (upraveno: )

Tak tak... wink Zanedlouho zase mezi námi biggrin

RMCF
RMCF

Taky mě to napadlo...

Mace Windu
Mace Windu

Ty čo si zasa za pacienta ? facepalm

Šigy
Šigy

Ty si psychicky narušený teenager...

furry
furry

Bože ty jsi chudák rolleyes roja

Fegro
Fegro

A jinak v pohodě?

lukita
lukita

Ponuka plačem nad Tvojim chovánim, ako môžeš takto niekoho urážať ,to je katastrofa

luís.figo
luís.figo

OT: videli ste vcera CR7? Opat skvely, vsetky 3 goly super. On to striela ako my na xboxe ;) ..... ako by vyzerala sezona keby ostal....ej Floro unsure

Milánek
Milánek

Mám ale pocit z toho, jak Cristiano odcházel každý rok, že jej tady Florentino udržel déle, než bylo možno. A ta přestavba dříve či později přijít musela...

Holoubek
Holoubek

Souhlas, snad už máme nejhorší za sebou. Letos jsme si to vyžrali do dna a tato sezóna snad probrala i Peréze aby dal ZZ volnější ruku. Jinak je neskutečný co v tomto věku stále předvádí

xxxNJRxxx
xxxNJRxxx

Vypadala by úplně stejně, možná v LM bychom došli malinko dál. wink

lukita
lukita

Boli to krásne góly

C.F.M. Real
C.F.M. Real

CR to vcera opat raz dal na pana. strelecky genius a zabijak. skoda ho, ale uz je prec. takze uz len takto si ho uzivam.. samozrejme proti Realu mu nikdy neprajem :D

Dani92
Dani92

Och neskutočne mi chýba. Juventus nesledujem ale keď ho vidím v športových novinách alebo takto za Portugalsko, vždy mi to príde ľúto že už tu nie je cry Ale som vďačná za tie roky čo som ho mohla u nás sledovať. On je človek čo ma priviedol k realu a vlastne celkovo k futbalu.

Laura97
Laura97

OT: Dohoda je na světě! Eden Hazard přestupy do Realu Madrid za 88,5 milionů £! Fabrizio Romano - novinár Sky Sport

Real Siempre
Real Siempre

Oficialni weby zatim mlci, tak treba uz za chvilku.

Laura97
Laura97

Najlepšie to bolo na fb na jednej stránke o RM. Titulok fanúšikovia čakajúci na Edena Hazarda a taká kostra sediaca na gauči lol lol

xxxNJRxxx
xxxNJRxxx

Jojo můj příspěvek lol Zdraví admin svet Realu Madrid hat

Laura97
Laura97

to vážne ? lol super, tú stránku som objavila asi pred týždňom ale je úžasná hat každé ráno po zobudení na ňu zavítam a pozriem, čo je nové.

Domis7
Domis7

Hlavně choď taky na FB stránku merengues.cz razz lol

Laura97
Laura97

to je inak veľmi dobrý nápad thumbsup už som tam wink

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

thumbsup dobrá stránka, chodím tam, cením rychlé informace. Máš tam nějakou vekou kooperaci s BB?

xxxNJRxxx
xxxNJRxxx

Ano, je tam provázanost, hlavně zakladatel stránky smile

Laura97
Laura97

Ja mám taký pocit, že kým ten prestup bude oficiálny, my tak naozaj budeme vyzerať lol lebo už tých hodín prešlo trošku viac a stále nič facepalm

Beast7
Beast7

Tak coo este kolko hodin rolleyes

Ryan
Ryan

To je horší čekání, neż čekání na Balea, až promluví španělsky.

Laura97
Laura97

Ale Hazarda sa dočkáme kdežto Garethovej španielčiny veľmi nie wink

adriano213
adriano213

Akoze JAS nakoniec vybavuje prestup Kepy ? hmm thinking lol

Holoubek
Holoubek

Naco bychom měli 2 manažery? Stačí nám ZZ lol

adriano213
adriano213

Tak vies mozno by to videl z ineho uhla pohladu evil

olinho
olinho

cakame cakame, snad sa dnes aj dockame lol

Brou8
Brou8

Začína ma znepokojovať, že sa objavujú správy o 130 mega v librách.

Real Siempre
Real Siempre (upraveno: )

Pedrerol pred chvili rekl, ze to bude na tuty dnes, protoze jestli se plete, tak zitra normalne nebude vest relaci lol coz vypada, ze si je tim jisty. Rikal, ze ze strany Realu uz jsou hotovy i vsechny oficiality a ted se ceka na podpis Chelsea. No jestli to dostane na stul ta Ruska, tak to bude v srpnu lol

Real Siempre
Real Siempre

Sky Sports uz ma na svem Twitteru, ze Eden je nas!

A Courtois pise na svem: "Vitej v Realu, priteli!"

LosMerengues
LosMerengues

Na Tiborovom twitteri nič také nevidím.

Real Siempre
Real Siempre

Hm, ted tam nic neni, pravda. A na Sky se hadaji o cenu, hlavne o ty promenne. Pred chvili pak daval kratky rozhovor Thorgan, ze si Eden splnil sen.

Marťá_sek
Marťá_sek

Dnes jsem aktualizoval hlavní stránku Realu už tak 100x a furt nic. Kdo přišel s tím, že bude za chvíli hotovo? Španělé? Jejich chvíle je úplně jiný časový údaj než chvíle Čechů hmm

RMCF
RMCF

Je pravda, že ve Španělsku bude chvíle rozhodně delší než u nás smile

Laura97
Laura97

Neviem ako vy ale ja už som naozaj naštvaná. Veď to nie je možné, mesiac je to otázkou hodín a stále nič facepalm

CrisRM
CrisRM

OT: hláška dne: "Barcelona je na vrchole, lenze ma v time kotvy. Real nema hracov, trenera a ziadne smerovanie, aby ten vrchol dosiahli." rotflol rotflol rotflol

Real Siempre
Real Siempre

Predpokladam, ze to psalo nejaky dvanactilety dite odeny v dresu Farsy...

CrisRM
CrisRM

Pokud ne a je starší, tak to jen vypovídá o jejich komunitě...

Nasir
Nasir

To už přece víme dávno, jaká je ta jejich komunita.

xxxNJRxxx
xxxNJRxxx

Prostě nezbývá nic jiného než čekat, podle mě by to mohlo být oznámeno o víkendu, uvidíme. smile

De la Red
De la Red (upraveno: )

Si říkám, proč to sem v článku psát, když to pak asi nikdo nečte. biggrin

Raul=Real
Raul=Real

biggrin biggrin a dokonca je to v titulku....ja som to poctivo cital napriklad biggrin

CrisRM
CrisRM

Ja ano

kubči
kubči

Ja som to tiež čítal.

Real Siempre
Real Siempre

Tak se hned necerti. Chces za to poslat cokoladu? biggrin

De la Red
De la Red

V klidu, byla to seriózní otázka. biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Ja jsem naprosto v klidu biggrin ale nabidka na cokoladu plati lol

Superreal
Superreal (upraveno: )

Hosani, nechcete si rovnou vymenit cisla a domlouvat se na tech cokoladach (a jinych sladarnach) v soukromi? razz Klidne me nazyvejte staromodnim, ale ja tomu nefandim. vomit lol

Real Siempre
Real Siempre

rotflol ...jsem cekal, kdo se ozve. Uprimne, tys me nenapadnul lol

xxxNJRxxx
xxxNJRxxx

Nepředstavují se náhodou zítra nové dresy Realu? To by byla bomba představit nové dresy a s tím oznámit přestup Hazarda. biggrin

Laura97
Laura97

A to tu minule niekto písal, že Flo by to chcel spojiť s predstavením nových dresov

Real_M
Real_M (upraveno: )

Chlapci toto sa bude ťahať celé leto a v posledne minúty prestupaku zlyhá fax lol biggrin cry

xxxNJRxxx
xxxNJRxxx

lol To s tím De Geou si pamatuji jako by to bylo dnes, a dodnes mi je líto, že to neklaplo frown

Dantes
Dantes

To si snad pamatuje každý, ale já prostě nevěřím, že selhal fax,,,

Superreal
Superreal

Neselhal fax. To je mytus, ktery se usadil, ale neni to pravda. Kdesi kdysi jsem cetl rozhovor s clovekem, jenz ma tyto veci na starosti a vysvetloval, ze se to vubec nepouziva. Ze cely ten proces probiha uplne jinak.

Beast7
Beast7

Este kolko hodin ooch facepalm

Holoubek
Holoubek

Prý to bude oznámeno až po repre pauze ... takže takovýho 12-13 snad?

Real Siempre
Real Siempre

To ma byt prezentace, ale oficialni oznameni ma byt driv.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.