Álex Fernández: Nacho je podle mě nedoceněný

Álex Fernández: Nacho je podle mě nedoceněný

| Aktuality | Milánek

"Sobotní utkání s Nachem? Myslím si, že si promluvíme na hřišti. Je mým dětským idolem. Sdíleli jsme spolu úplně všechno, bude to speciální moment. Každý bude bojovat o své cíle, ale vždy v dobré atmosféře a s profesionalitou."

"Nacho? Podle mě je nedoceněný. Nacho je skvělým stoperem a krajním obráncem. Vždy, když hrajete za Real Madrid, tak se od vás očekává 100% a mu to jde skvěle. Všichni v mužstvu jsou s ním spokojení a fanoušci taktéž."

"Bratrská rivalita? Já chci, aby Cádiz získal co nejvíce bodů a nezajímá mě, co bude dělat Nacho. Máme se moc rádi a před a po zápase se určitě obejmeme. Ale mezitím budeme každý bojovat za své musžtvo."

"Pocity před zápasem s Realem Madrid. Jedeme k nim s vírou, že můžeme uhrát pozitivní výsledek. Víme, že proti nám bude stát jeden z nejlepších klubů na světě, ale věříme našim možnostem. Je to fotbal a možné je všechno."

"Hráči Realu Madrid? Chtěl bych se s nimi utkat. Už jsem proti nim hrál a vždy bych si to rád zopakoval. Zejména proti Modričovi a Kroosovi. Ti dva absolutně ovládají hru Realu Madrid. Pokud oni dva hrají dobře, pak hraje dobře celý Real Madrid."

Zdroj: Marca

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Nemyslim, ze je nedoceneny. Jeho nejlepsi momenty v RM jsou ale pryc.

LosMerengues
LosMerengues

Istý čas sa o ňom hovorilo ako o nástupcovi Xabiho. Škoda, že nenaplnil potenciál. frown

Real_M
Real_M

Pamätám keď bol ešte nádejný talent vo Fife som si ho vytiahol do Áčka wink

los blancos
los blancos

To bola pekná spomienka z detstva starý otec hat

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.