Alisson Becker: Mám radost ze zájmu Realu Madrid

Alisson Becker: Mám radost ze zájmu Realu Madrid

| Aktuality | Milánek

Španělská média v posledních týdnech přinesla informace o tom, že se Real Madrid začal vážně zajímat o Alissona Beckera z AS Řím. Brazilský reprezentant v dnešním rozhovoru pro Globo Esporte přiznal, že mu zájem královského velkoklubu rozhodně není proti srsti.

"Mám radost z této informace. To, že mne někdo sleduje znamená, že dobře odvádím svou práci. A tím spíše, pokud hovoříme o Realu Madrid. Tyto spekulace se dotýkají ega hráče, to nemohu popírat. Nemá to ale vliv na mé výkony, protože se neustále soustředím na svou práci. Ale jak jsem již řekl, mám obrovskou radost, že mé výkony nejsou jiným lhostejné."

"Nerad hovořím o své budoucnosti. Samozřejmě, že mám své soukromé cíle a sny, ale jsem koncentrovaný na to, co se děje nyní a tady. V některých momentech jsem byl možná v AS Řím nedoceněný. Měl jsem těžký rok, ve kterém jsem tak často nehrál."

"Rivalita s Edersonem? V Manchesteru City má u Guardioly obrovskou důvěru. Hraje na vysoké úrovni, což způsobuje, že se zlepšuji i já. Brazílie je v dobrých rukou."

Zdroj: Globo Esporte

Komentáře

merengues
merengues

Platí totéž jako u Hazarda s Courtoisem - vyřaď Barcu a dostaneš u nás smlouvu hmm .

lukita
lukita

A príde vôbec niekto ?

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Toho se nebojím, ten letošní hrůzostrašný propad firmy už se nesmí opakovat.

Dani92
Dani92

Mám taký pocit že keď v lete Zidane ostane nedôjde k tak veľkej zmene v mužstve ako sa ti celý rok hovorí. Dokupime toho chýbajúceho hrotaka, poprípade predáme Garetha a je vymaľované.

merengues
merengues

Zizou musí udělat výsledek v LM, dále musí mít chuť pokračovat a pak ho ještě musí protlačit přes Florentina. Těžké, hodně těžké hmm .

Real Siempre
Real Siempre

Myslis Edena? Tak nejdulezitejsi je, jestli se bude chtit hraci. A k tomu by mela pomoci absence v LM. Pokracovani ZZ a prichod Edena by mohly jit ruku v ruce, dostane hrace, ktereho chce, a to ho treba primeje k pokracovani.

vandertom
vandertom

Neapol za něj udajně nabidla 40 milionu euro.

jokersk
jokersk

Výborný brankár, navyše pomerne mladý (25) a dosť vysoký (193). Ak by nemal byť v budúcnosti Keylor jednotka, určite by som ho bral (ja) smile

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.