Álvaro Odriozola: Zidane nechtěl, abych odcházel

Álvaro Odriozola: Zidane nechtěl, abych odcházel

| Rozhovory | Milánek

"Hostování neobsahuje předkupní právo. Po sezóně se vracím do Realu Madrid..

"Jsem v kontaktu s hráči i trenéry Realu Madrid, dokonce i s lékaři. Zidane má přehled. Před odchodem jsem s trenérem mluvil hodně. Podporoval mě, když se o mě Bayern zajímal. Zidane ale nechtěl, abych odcházel. Jsem mu vděčný, že taková osobnost v takové situaci myslela na mě a ne na sebe. Je to veliký trenér i člověk."

"Snil jsem o tom, že se stanu hráčem Realu Madrid. Hrál jsem v Realu Sociedad, nyní patřím Realu Madrid a jsem v Bayernu Mnichov. Jeden z mých snů je to, že uspěju v Madridu. Hodně rád sním, protože se mi téměř každý sen splnil."

"Jako hráč a fanoušek svého sportumoc doufám, že se vrátíme do hry. Nejdůležitější je ale zdraví. Cítím se v bezpečí. Myslím si, že se v Německu dostala pandemie pod kontrolu a vrátíme se tak do hry podle plánu. Každý hráč podstoupil tři testy a všechny byly negativní. První jsme prošli před měsícem, druhý minulý týden a poslední včera."

"Němčina je těžký jazyk, ale už jsem začínal trošku chápat. Měl jsem soukromé lekce, které jsem ale kvůli koronaviru musel přerušit. Německo je krásná země a Mnichov je nádherné město. na jednu stranu je Bayern Mnichov veliká značka, na stranu druhou tady ale panuje velice rodinná atmosféra."

"Nyní se koncentruji na Bayern Mnichov a nezabývám se spekulacemi. Sevilla? Je to veliký klub a když na jejím stadionu slyšíš hrát hymnu, tak ti stojí vlasy na hlavě. Tak či onak se ale nyní soustředím pouze na Bayern Mnichov."

"Rád se někdy dívám na zápasy brazilské reprezentace. Mým vzorem byl vždy Cafú. A i když to může znít jako paradox, vždy jsem obdivoval také Daniho Carvajala, od kterého jsem se naučil mnoho věcí."

"Nejdůležitějším dnem mé kariéry byl ten, v ekterém jsem debutoval v Realu Sociedad. Rodiče mi vždy opakují, abych si všechno užíval a myslel na to, kolik jsem obětoval tomu, abych se dostal až tam, kde nyní jsem."

Zdroj: Marca

Komentáře

PuschKing
PuschKing

No keby si okopíroval čo najviac z Cafú-a... pray

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.