AS: Alberto Soro míří do Realu Madrid

AS: Alberto Soro míří do Realu Madrid

| Cantera | Milánek

Pouhého půl milionu eur dělí Alberta Sora od Realu Madrid. Královský velkoklub již několik týdnů vyjednává o přestupu veliké naděje španělského fotbalu a předložil již také oficiální nabídku ve výši 2.5 milionu eur. Real Zaragoza pak žádá 3 miliony eur a možnosti si hráče ponechat ještě na jednu sezónu na hostování.

Dvacetiletého ofenzivního záložníka chtěla také Barcelona a na poslední chvíli se do boje zapojil také Espanyol. Alberto Soro ale touží odejít do Realu Madrid, kde bude nejprve nastupovat v rezervní Castille pod vedením Raúla. Španělský záložník má ve smlouvě zakotvenou výkupní klauzuli ve výši 9 milionů eur, ale Real Zaragoza je ve finančních problémech a proto se spokojí se třetinovou sumou. Přestup by pak měl být potvrzen v nejbližších dnech.

Zdroj: AS

Komentáře

los blancos
los blancos

Toto nieje florov štýl. Skôr zaplatí aj niečo naviac a nezdiera malé kluby vo fin. problémoch

Superreal
Superreal

A co kdyz po nem jde, nikoliv aby zedrel klub ve financnich problemech, nybrz aby ho vyfouknul Varcelone, ktera o neho ma zajem?

Dantes
Dantes

Myslím že Blancos myslel hlavně to že by na stůl položil kolik by si řekli respektive výkupku a hotovo.

Real Siempre
Real Siempre

Videl ho nekdo? Pro me je tohle jmeno nove.

PDReal
PDReal

som na tom rovnako, je zvlastne ze o 20 rocnej "velkej nadeji" spanielskeho futbalu pocujem prvy krat, ako ofenzivny zaloznik skoncil sezonu v druhej lige s bilanciou 2+2, a zaznam o nejakej reprezentacnej kariere som tiez neobjavil ... tak neviem co si o tom mysliet thinking povedal by som ze su to len zle zvolene slova, a ide skratka o sikovneho mladého hraca pre Castillu ...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.