AS: Federico Valverde na hostování do La Ligy?

AS: Federico Valverde na hostování do La Ligy?

| Cantera | Milánek

Největší uruguayský talent hraje patří Realu Madrid. Federico Valverde má za sebou povedený závěr letošní sezóny, když s mládežnickou reprezentací obsadil čtvrtou pozici na Mistrovství světa do 20 let a on sám byl oceněn titulem druhého nejlepšího hráče turnaje.

Nyní se Real Madrid musí rozhodnout, jak bude s osmnáctiletým záložníkem postupovat. Ten buď zůstane ještě jednu sezónu v Castille nebo zamíří do nějakého celku z La Ligy. Nutno podotknout, že několik z nich mělo o Federica Valverdeho zájem ještě před Mistrovstvím světa do 20 let a zájem měl ještě narůst po jeho vynikajících výkonech na turnaji.

Zdroj: AS

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Stale je mu jen 18, coz by pro Castillu bylo porad OK. Urcite je na tom tak, ze uz by mohl myslet na hostovacku v La Lize?

Superreal
Superreal

Pokud, a zduraznuji POKUD, ma na hostovani v La Lize, coz my nevime, tak by mel jit na hostovani. Byl bych stasten, pokud na to ma. Porad se domnivam, ze by na hostovani do La Ligy mel jit i Mayoral a pozici "tribunare" Mariana bych zaplacnul nekym jinym. Treba Joselu se jevi jako dobra varianta, i kdyz by nebyl zdarma. No nevim, uvidime, jake ma vedeni plany.

Superreal
Superreal

Mimochodem, lidi, kolik by stalo vykoupit Joselua? Tam je vykupka, ze? A na kolik?

Dantes
Dantes

To by mě taky zajímalo, ale zdá se, že Borja je Zidanuv "kúň" a bude u nás. Nebo jestli definitivně rozhodne až příprava? Čert ví jak to mají spolu domluvené.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.