AS: Hráči poprosili prezidenta o setrvání Carla Ancelottiho

AS: Hráči poprosili prezidenta o setrvání Carla Ancelottiho

| Aktuality | Milánek

Deník AS dnes dementuje informace o příchodu Jürgena Kloppa, které včera přineslo německé rádio Deutschland. Ukázalo se, že toto rádio převzalo informaci od některých španělských médií, která se odkazovala na lživý odkaz na Twitteru.  ˇ6e se jedná o lež potvrdil i agent německého trenéra: "Do dnešního dne jsme se s Realem Madrid nekontaktovali."

Dále deník AS dodává, že samotní fotbalisté poprosili Florentina Péreze, aby v Realu Madrid zůstal i nadále Carlo Ancelotti.

Zdroj: AS

Komentáře

Raulik
Raulik

Pokud by Carla vyhodil, tak novej trenér to bude mít hodně těžký.

Superreal
Superreal (upraveno: )

Pokud, POKUD, je to pravda, ze hraci takovym zpusobem podporili trenera, tak bych snad i zmenil nazor a nechal Ancelottiho jeste jednu sezonu. ALE!!! Musel by se SOLIDNE doplnit kadr.

Real Siempre
Real Siempre

A už jste slyšeli novinku dne? Real Madrid se prý rozhodl v otázce nového trenéra, je jím (a teď si zavřete oči, zacpěte uši, protože až zjistíte, kdo to je, tak se vám udělá zle) - Rafa Benítez... můj Bože, nejhorší možná volba, to chce Floro jako další sezónu bz trofeje nebo co? - kdo nevěří, více na realmadrid.pl nebo Bernabeu Digital. - Na realmadrid.pl je taky článek ohledně Balea a CR7 - GB11 čeká, jestli ho chtějí prodat a CR7 žádá po Florovi lepší tým. - Úžasný novinky po ránu...

Melo
Melo

Je úplně jedno, jestli bude Real trénovat Ancelotti nebo Cipro, pokud bude mít z vrchu nakázané , kdo musí hrát, tak stejně se nic nezlepší a vyhoří jakýkoliv trenér.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.