AS, Marca: Kylian Mbappé zůstane ještě sezónu v Monacu

AS, Marca: Kylian Mbappé zůstane ještě sezónu v Monacu

| Aktuality | Milánek

Budnoucnost Kyliana Mbappého bude patřit k nejčastějším spekulacím tohoto léta. Vadim Vasiljev, víceprezident Monaca, ale v posledním rozhovoru pro CNN řekl: "Zůstane s námi na další rok, ať už příjde jakákoliv nabídka. Víme, že jeho hodnota nespadne."

"Náš předcházející model se opíral na tom, že jsme prodávali své nejlepší hráče a přiváděli hráče jiné, ale nyní jsme finančně silnější a proto je pro nás mnohem jednodušší udržet si své hvězdy. Mbappé s námi zůstane. Kylian je šťastný v Monacu a po následující sezóně je Mistrovství světa. Dnes hraje v reprezentaci. Máme všechny podmínky, aby s námi zůstal. V následujících dnech či týdnech se setkáme s Kylianem a jeho rodinou, abychom vyjasnili jeho budoucnost," dodal.

Marca dodává, že první oficiální nabídku předložil Liverpool, který byl připraven zaplatit 75 milionů eur. Monaco ale tuto nabídku okamžitě spetlo ze stolu. Vedení knížecího celku chce totiž Kyliana Mbappého udržet ještě na jednu sezónu a jediné, co by jim v tom mohlo zabránit, by byla touha samotného fotbalisty odejít již nyní do Realu Madrid.

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Genro
Genro (upraveno: )

Souhlasím rok navíc v Monaku mu jistě prospěje a fotbalově vyroste smile

El Galactico
El Galactico

Gratulacia Monaku k titulu. Pekna story tejto sezony.

dod1al
dod1al (upraveno: )

Mbappé ak ostane v Monaku,tak sa počas budúcej sezóny preverí jeho potenciál. Vinícius sa ukáže,ako zvládne/nezvládne prechod medzi dospelých,aj keď Flamengo a brazílska liga /ako niektorí vtipálkovia radi ironizujú že pralesná unsure /sú vzdialené úrovni LaLigy,či nebodaj PL. Ak by sa Vinícius ukazoval nádejne,alebo priam bombasticky,tak o rok by bolo uvažovanie o Mbappém do Realu zrejme jednoduchšie/?/

  • P.S. ak je niečo pravdy na tom,že túži hrať v Reale thumbsupsmile ,tak nech sa mu darí "rakeťákovi" wink
Real Siempre
Real Siempre

Pokud v Monacu zustane, stanou se dve veci: za prve - uvidi se, jak vubec bude Monaco vypadat, protoze to del medii vypada na transfery cca. pulky zakladni sestavy. Cili by Mbappemu vzrostla dulezitost byt vetsim tahounem a videlo by se, jak si s tim poradi. A za druhe, ekonomicky jsou asi trochu blazni, jeho cena zakonite spadne a ne ze ne, protoze mu v roce 2019 konci kontrakt. Rok pred jeho koncem neverim, ze ho prodaji kolem 100 mE, spis tak za 60.

Milánek
Milánek

"V následujících dnech či týdnech se setkáme s Kylianem a jeho rodinou, abychom vyjasnili jeho budoucnost," dodal. - Tím podle mě padne varianta se smlouvou do roku 2019 smile

Real Siempre
Real Siempre (upraveno: )

Ne nutne. Agent by mu mel doporucit neprodlouzeni s tim, ze se stejne chysta jeho prestup jinam, a ze cim mensi prestupni castka, tim vic bude jeho novy klub ochoten nabidnout na platu. Za me je jeho setrvani v Monacu pro AS dost rizkove, zustane-li v platnosti aktualni smlouva. Jinak mas pravdu, smeruje to k tomu, ze ho chteji zlomit k podepsani nove. Nebude to ale jen o tom, ze si tam daji vystupku, budou mu muset hned take radne pridat.

merengues
merengues

Taky by mu měli zaručit, že neodejde ta půlka sestavy. Proč by tam pak měl zůstávat zrovna on, když ostatní odejdou za lepším a tým bude horší. No nevím, Monaco je Monaco, to je úplně jiná situace než Pogba a Juve, tohle může mít jen jeden konec.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.