AS: Real Madrid si chce pojistit Césara Gelaberta

AS: Real Madrid si chce pojistit Césara Gelaberta

| Aktuality | Milánek

César Gelabert patří k největším nadějím madridské cantery a kvůli smlouvě, která mu končí po konci následující sezóny, se dostal do hledáčku mnoha evropských klubů. Do svých řad by chtěli mládežnického španělského reprezentanta získat třeba v Borussii Dortmund, Olympique Lyon či Arsenalu.

Deník AS informuje, že si chce Real Madrid devatenáctiletého fotbalistu zavázat dlouholetou smlouvu a v následující sezóně jej poslat na hostování, aby získal zkušenosti na vyšší úrovni. Hovoří se zejména o Realu Zaragoza.

Zdroj: AS

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Smlouvu na 6 let a je poreseno.

Nasir
Nasir (upraveno: )

Pššt, dělá to jako imigranti. smile

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

OT: FAČR včera definitivně zrušil všechny soutěže od 3. ligy včetně juniorských cry Z letošní jarní části se neodehrál jediný zápas.... wall Jen doufám, že letos (do prázdniny) budou moct trénovat aspoň měsíc, protože jinak na všech úrovních budou mladí fotbalisté půl roku bez fotbalu, což bude šílený výpadek a pro mnoho malých klubů, kteří vše věnují dětem to bude nejspíše znamenat konec cry a nejen ve fotbale, sport u nás dostane tvrdou ránu facepalm

RMCF
RMCF

Co mladí, ale my veteráni pokoušející se o "fotbal" na okresní úrovni přichází o jednu z posledních sezón smile

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Jak říkám bude to velká darda pro všechny na všech úrovních. Ale rekreačně si to vždy zahraješ a zůstane ti to jako koníček. Bojím se co ty menší kluby, kolik kluků se ještě vůbec vrátí, jak to zvládnou finančně. Chtěl jsem u mladého realizovatel přestup, ale teď nic no.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.