AS: Roberto Carlos se stane novým trenérem South Melborne?

AS: Roberto Carlos se stane novým trenérem South Melborne?

| Aktuality | Milánek

Roberto Carlos včera otevíral dětskou nemocnici v Austrálii a je možné, že se do této země brzy přestěhuje a stane se novým trenérem South Melborne. A-League je v současné době tvořena deseti kluby, ale od sezóny 2018/19 by se v ní mohlo objevit více klubů a šanci má i zméněmé South Melborne. "Jsem velice spokojený z toho, co jsem viděl. Tento klub má vítězné úmysly, bojuje i mistrovský titul v nižší soutěži a je připravený na boj mezi těmi nejlepšími. Klub je hodně ambiciózní a má vítěznou mentalitu. Nyní je nejdůležitější to, aby si vybojoval místo v A-League. Může to být těžké, ale pro South Melborne by to byl veliký úspěch," řekl Roberto Carlos.

V současné chvíli je Roberto Carlos ambasadorem Realu Madrid v Asii, k tomu sleduje rozvoj cantery královského velkoklubu a komentuje zápasy Realu Madrid v klubové televizi. Jak ale zmínil, táhne ho to do role trenéra. Když si Real Madrid vybral Santiaga Solariho na pozici trenéra Castilly, Roberto Carlos mu chtěl dělat asistenta." Mluvil jsem o tom s klubem, ale nechtějí mě v té roli. Řekli mi, že podle nich nyní lépe pasuji do pozice ambasadora. Jakmile se ale budu moci vrátit na hřiště, tak to udělám. Nyní jsem ovšem šťatný v roli ambasadora," dodala legenda Realu Madrid.

Zdroj: AS

Komentáře

merengues
merengues

Škoda, mohl mu dělat asistenta, Santi - Roberto - Zizou je nejlepší akce naší historie, tak se tam mohli stylově poskládat všichni tři razz . Ti dva by mu to zase připravovali a Zizou by to tam sázel.

Milánek
Milánek

Tak uvidíme, jak to bude, protože vedení to odmítlo loni. Nyní stále není jisté, jestli Solari zůstane...

Real Siempre
Real Siempre

Porad to na me pusobi tak, ze by chtel hrozne trenovat v Realu, ale ze ho k tomu klub porad nejak nechce pustit.

Superreal
Superreal

Citime to podobne. Konec koncu RC3 to v tomto rozhovoru rekl. Nikoliv naznacil, rekl. Docela naplno.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Byl bych pro přesun Gutiho do Castilli a Roberto může dostat šanci Juvenilu A případně B. Není možné takové lidi pouštět pryč. rolleyes

Dantes
Dantes

A má licenci a všechny potřebné papíry aby dělal hlavního trenéra, byť jen u mladých?

Milánek
Milánek

Ano, už trénoval i muže...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.