AS: Rodrygo zůstane v Realu Madrid

AS: Rodrygo zůstane v Realu Madrid

| Aktuality | Milánek

V posledních dnech se spekulovalo o tom, že by měl Rodrygo Goes následovat kroky Takefusy Kuba a odejít na roční hostování do klubu z La Ligy. Deník AS dnes ale informoval, že se brazilský útočník nikam nechystá a zcela určitě zůstane v Realu Madrid.

Rodrygo má projít stejnou cestu, jako tomu bylo loni u Viníciuse Júniora. Nejprve tak bude nastupovat za Castillu a trénovat s prvním mužstvem a jakmile se adaptuje na nové prostředí, tak se trval přesune do prvního mužstva.

Zdroj: AS

Komentáře

Diskostu
Diskostu

Treba ich poslat preč Rodryga aj Viniciusa s takých hráčoch nič vyhodené peniaze... u Rodryga je ešte otáznik ale Vinicius zneho nič nemá v hlave ani v nohách to sa nenaučí hráč na urovni Sterlinga zneho nikdy nebude ...katastrofálne riešenie vo finálnej fáze neefektívny bez palebnej sily .. ten chlapec ani sam nevie ako sa v RM ocitol

misinho7
misinho7

Hlavne ze ty vies.

Šigy
Šigy

Pán je znalec rotflol

Raulik
Raulik

Na levé straně je o level lepší než v pravo. V sobotu ho trendech chválil. Já to teda viděl jinak. Nejvic mne štvala jeho laxnost po ztrátě míče. Jen výklus a bez zájmu získat zpět míč a vrátit se obranou pozici. Pokud se neadaptuje na pravou stranu, tak ho za rok prodají.

Superreal
Superreal

Jen si kladu otazku, kde asi konci jedna veta a zacina druha?

Superreal
Superreal

Kéž by to vyšlo a on se přesunul do prvního mužstva už během této sezóny, jak se to povedlo loni Viniciúsovi.

Doczizou
Doczizou

Nesoudil bych.. kolik zápasu jsme ho viděli hrát ? To je super jak hned každý ví. Podle mě má velký potenciál. Potrebuje čas a ukázat co umí. Víc by měli ukázat jiný..

olinho
olinho

co sa tyka Viniho, prava strana ho strasne limituje a nemal by tam hravat, je tam ani nie polovicny a na prichod Edena zrejme najviac doplati on, co nie je dobre...Rodrygo ma velky potencial, verim, ze sa presadi tiez

Real Siempre
Real Siempre

Viny doleva, vpravo hrat nemuze. Zato Rodrygo jo. Jestli budem porad takhle brutalne zraneni, pak i on dostane prostor.

Superreal
Superreal

Nelze takto rychle vynaset soudy, ale s Viniciusem vpravo to fakt nevypada nejlepe. thinking

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.