Borja Mayoral: Nechci, aby se opakoval minulý rok

Borja Mayoral: Nechci, aby se opakoval minulý rok

| Rozhovory | Milánek

"Real Madrid mi nic nesdělil. Připouštím, že novou sezónu začnu od nuly. Chtěl bych zůstat v La Lize. Je pravda, že jsem již mluvil se mým agentem. Nevím, jestli dojde k dohodě, ale Real Sociedad je velikým klubem se skvělým stadionem. Mluvil jsem již také s Merinem a Zubeldiou."

"Nevolal mi ani Zidane. Podle mne odejdu a chtěl bych odejít rychle. Doufám, že mi dá Real Madrid v tomto roce prostor, abych sám mohl rozhodnout o své budoucnosti. Nechci, aby se opakoval minulý rok, kdy jsem odešel jen tři dny před koncem přestupového období a neměl jsem tak šanci se aklimatizovat v novém klubu. Chci, aby mi dal Real Madrid místo na výběr a umožnil mi se rozhodnout. Snad také nebude požadovat příliš mnoho peněz.

"Jestli mne trápí to, že mne nikdo z Realu Madrid zatím nekontaktoval? Ne. Moc dobře vím, že v Realu Madrid hrají ti nejlepší. Nyní podepsali Joviče, který odehrál velikou sezónu a patří k nejlepším útočníkům. Já se musím dívat na něco jiného a získat nové zkušenosti. K tommu přistupuji s nadějí, že se jednoho dne budu moci vrátit do Realu Madrid. V létě chci ale zažít nový začátek v novém klubu, se kterým bych mohl absolvovat předsezónní přípravu."

Zdroj: Cuatro

Komentáře

Holoubek
Holoubek

Za těch 21m k sockam asi idealka. Možná dat opci 30m na přestup zpět kdyby se nějak brutálně chytl, ale to si nemyslím.

Pipita
Pipita

Tak určite nam nikto neda take prašule za Mayorala potencional tam je ale čo z neho tak snad sa chyti tam kde poputuju jeho kroky držim palce

Superreal
Superreal

Kdyz to vezmete kolem a okolo, tak ziskat takove prachy za odchovance, pro nehoz nemame misto, zni jako vyhodny byznys.

olinho
olinho

ak bysa potvrdila ta ponuka 21 mega, to by bola parada, ale nejak jej neverim

Real Siempre
Real Siempre

21 by bylo dobre, ale realne vidim tak 15...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.