Borja Mayoral: Nezasloužil jsem si, abych v této sezóně hrál v Realu Madrid

Borja Mayoral: Nezasloužil jsem si, abych v této sezóně hrál v Realu Madrid

| Rozhovory | Milánek

"Už jsem řekl, že v této sezóně vstřelím více branek. Cítím větší sebevědomí, taková je pravda, i když stále nejsem připravený na 100%. Mám za sebou tři tréninky v Levante, ale cítím se dobře. Znám tento dům a přišel jsem tady také proto, že vím, že se tady budu cítit dobře. Znám klub, znám trenéry, znám mužstvo a cítím se tady dobře."

"Jestli jsem chtěl zůstat v Realu Madrid? Vím, jaká tam panuje rivalita a že je tam mnoho hráčů. K tomu do útoku přivedli mnoho fotbalistů, kteří za sebou mají skvělé výsledky. Upřímně, nezasloužil jsem si, abych v této sezóně hrál v Realu Madrid. Nikdo ale neví, co se stane za rok."

"Ne, se Zidanem jsem před odchodem nemluvil. Hovořil jsem pouze s klubem a následně jsem učinil rozhodnutí. Zda-li mi klub svělil, že se mnou Zidane nepočítá? Ano, to bylo jasné."

"Jestli je stále mým cílem uspět v Realu Madrid? Nyní na to nemyslím. Mám 22 let, chci hrát, chci se zlepšovat a nadále dozrávat. A Levante mi na to dává šanci. V této sezóně se soustředím pouze na to."

Zdroj: Cadena SER

Komentáře

Dantes
Dantes

Jak u zpovědi. Nezasloužil jsem si...

olinho
olinho

Borja to vidi realne, uvidime, aku bude mat sezonu, ale ak by sa chcel vratit, musel by mat extremne vydarenu sezonu a nastrielat okolo 20 golov

Contador
Contador

I to by mu nepomohlo. Podle mě jde u něj jen o to, aby zahrál dobrou sezonu na hostování a nějak slušně se zpeněžil. Možná s případným zpětným výkupem, ale na Real to zatím není ani do širšího kádru a dost by mě překvapilo kdyby někdy v budoucnu bylo. Za 20-30 mil. prodat by bylo celkem slušný.

dod1al
dod1al

Dve-tri sezóny späť ho španielske aj svetovo renomované futbalové médiá označovali za budúci "gólostroj", jeho talent, fyzické dispozície a univerzálnosť hry v ofenzíve CF, LW boli skvelé v mládežníckych kategóriách /cca 180min na gól/...odchodom na hosťovanie do Vfl Wolfsburg "sa zasekol" a odvtedy thinking

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Bohužel hostování ve Wolfsburgu bylo pro něj rozhodující, pak ztratil ještě sezónu u nás a je hotovo. Snad se ještě zvedne.

Šigy
Šigy

Je to bohužel tak no, uvidíme jak dopadne, snad alespoň bude tahounem nějakého klubu v La Lize a jednou se vrátí alespoň jako náhradní úročník do Reálu smile

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.