Castilla prohrála i s Mensajerem

| Cantera | Milánek

Castilla se fatálním způsobem rozloučila v letošní sezóně s vlastními fanoušky, když prohrála 0:1 s Mensajerem, které bojuje o udržení.

Celek z Kanárských ostrovů si první větší šanci vytvořil ve 20. minutě, kdy hlavičku Borjy skvěle vychytal Craninx. Madridisté měli obrovské problémy s tvorbou hry a těsně před poločasovou přestávkou se hosté dostali do vedení.

Svěřenci trenéra Solariho do druhého poločasu vstoupili s naprosto jiným přístupem, ale Mensajero dobře bránilo a samo hrozilo rychlými protiútoky. Největší šanci domácích pak spálil Vergos a Castilla tak prohrála již šestý zápas na Alfredo di Stéfano v letošní sezóně. S tím samozřejmě nemohla pomýšlet na postup do Segunda División.

Real Madrid Castilla – Mensajero 0:1
0:1 Borja Rubiato 45’

Real Madrid Castilla: Álex Craninx, Álvaro Tejero (Mario Rodríguez 67’), Philipp Lienhart, Mario Hermoso, Abner Felipe (Luismi Quezada 77’), Javi Muñoz, Jaime Seoane, Achraf Hakimi, Aleix Febas (Nikos Vergos 48’), Sergio Díaz, Víctor Campuzano.

Mensajero: Ione Puga, Gabi Ramos, Dani Hernández, Víctor Marco, Mohamed Kamal, Jaime González, Álex Cruz (Ricardo Hernández 79’), Matías Dumpiérrez, Nacho Rodríguez (Vianney 74’), Borja Rubiato, Ale González (Yeray Pérez 90’).

Zdroj: Realmadrid.com