Castilla si v prvním kole poradila s Las Rozas

Castilla si v prvním kole poradila s Las Rozas

| Cantera | Milánek

Castilla včera vstoupila do nové sezóny a vykročila správným směrem, když si ve Valdebebas dokázala poradit s Las Rozas 2:1. Nutno dodat, že svěřenci Raúla předvedli velice dobrý výkon a vyhráli zcela zaslouženě. Branky madridistů pak vstřelili Hugo Duro a Miguel Gutérrez.

Las Rozas – Real Madrid Castilla 1:2 (0:2)
0:1 Hugo Duro 12’ (asistence: Marvin)
0:2 Gutiérrez 24’
1:2 Barca 90’

Las Rozas: Yelco Ramos, Expósito, Moreno, Albur (Carrasco 83’), Talar, Augusto Galván (Fontaine 46’), Algarra (Arib 83’), Portero (Losada 57’), Chechu, Indiano (Barca 71’), Raúl.

Real Madrid Castilla: Altube, Santos, Gila, Chust, Pablo Ramón, Gutiérrez, Blanco, Dotor, Arribas (Hugo Vallejo 80’), Marvin (Guillem 80’), Hugo Duro (Theo 87’).

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

PuschKing
PuschKing

Miguel ďalší gól... Máme nádej na náhradu Marcela zdarma smile

Dantes
Dantes

Víš jak to u nás je, i kdyby dal 15 gólů za sezónu, tak stejně bude muset odejít min na hostování, aby se možná vrátil.

Milánek
Milánek

Achraf šel taky rovnou z Castilly wink

Fantocci22
Fantocci22

Vím, že to myslíš v kontextu s působením u nás, ale jinak si podle mě absolutně nemůže stěžovat a není vyloučeno, že tu do dvou let bude opět hrát. Stejně tak Regui. Teď budou mít okolo 40 zápasů za sezonu v top klubu. U nás by teď měli třeba 20. Taky bych je tu nejradši všechny viděl nyní, ale oni na tom určitě netratí.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Oni ne, ale my očividně tratíme.... Navíc jsem hlavně myslel to, že sice do áčka šel rovno z Castilly, ale za rok se stejně dekoval na hostování a ani přes obrovský úspěch se nevrátil....

Milánek
Milánek

Na to, kolik mu bylo, hrál celkem dost, vyhrál to, co mnozí nevyhrají za celou kariéru a pak se on sám rozhodl odejít, jinak by zůstal... Tak dopadl... wink

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Odešel na doporučení ZZ, bohužel pro nás ho poslechl a už se nevrátil. On určitě špatně nedopadl, ale RM mimo mE z toho nemá vůbec nic (zatím) snad.

PuschKing
PuschKing

Nevravím, že to bude priamou cestou, ale vzhľadom na výkony Marcela to zatiaľ vyzerá na jeho poslednú sezónu... Možno v núdzi bude robiť dvojku Mendymu... Nechám sa prekvapiť, ale Castilla tento rok vyzerá dobre-tie mená mi aspoň niečo hovoria, takže som zvedavý ako sa uzmiestnia tento rok biggrin

Milánek
Milánek

Letos je to nejsilnější výběr od sestupu ze Segundy... wink

Real Siempre
Real Siempre

Hugo Duro uz strili, tak snad mu to bude strilet i dal thumbsup

LosMerengues
LosMerengues

Už si ani nepamätám, kedy naposledy mala Castilla tak vydarenú prípravu a aj štart do sezóny (hoci ešte len jeden zápas). Super thumbsupsmile

Domis7
Domis7

To je Barča biggrin

kuřák
kuřák

Barca - Raul, to je vrazednej utok.

Laura
Laura (upraveno: )

OT: Teraz čítam, že Martin už trénuje a na El Clásico by mohol byť pripravený ale nejak sa mi to nezdá veď sa hovorilo o 3 týždňoch. A čo sa týka Castilly tak zatiaľ im to ide celkom pekne. Minule mal aj Raúl pekné vyjadrenie, že sa chcú na ihrisku baviť a aby to bavilo aj fanúšikov, mohol by si z toho ZZ niečo zobrať.

Laura
Laura (upraveno: )

Na fb to mala jedna stránka, neviem od koho to zobrali ale boli fotky ako trénuje na ihrisku s ostatnými. Ale bude mesiac mimo hru takže to bola zlá informácia.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.