Castilla zase prohrála a je bod nad sestupovým pásmem

| Cantera | Milánek

Castilla prohrála na půdě Pontevedry 2:0 a přiblížila se hranici sestupu na rozdíl pouhého jediného bodu. Prohra je navíc zcela zasloužená, protože byl celek z Galície lepší a dokázal si vytvořit více brankových příležitostí.

Počátek zápasu byl hodně vyrovnaný. Ve 13. minutě se zranil Jaime a musel opustit trávník. O chvíli později se sám před Belmanem ocitl Añón, ale brankář Castilly předvedl dobrý zákrok. Domácí byli lepší a ve 26. minutě přišla další jejich šance, kterou naštěstí Jorge nevyužil. V nastaveném čase pak Belman předvedl třetí zákrok, kterým madridisty zachránil před inkasovanou brankou.

Druhý poločas už ale začal pro Castillu špatně. Po rohovém kopu vznikl zmatek v madridském pokutovém území a Añón dopravil míč rukou do sítě. Rozhodčí to však neviděl a gól uznal. O deset minut později pak náskok domácích navýšil Berrocal, pro nějž to byl úplně první kontakt s míčem v tomto utkání. V závěru zápasu ještě kvůli zranění musel odstoupit také Manu a Pontevedta mohla vstřelit i třetí gól, kdyby míč z brankové čáry nevykopl Álex.

Pontevedra – Real Madrid Castilla 2:0 (0:0)
1:0 David Añón 52’
2:0 Jesús Berrocal 66’

Pontevedra: Edu Sousa, Miguel Muñoz, David Castro, David Goldar, Adrián León, Kevin Presa, Álex González, Jorge Hernández (Carlos Ramos 81’), Jon Etxaniz (Jesús Berrocal 65’), Prosi, David Añón (Marcos Álvarez 71’).

Real Madrid Castilla: Javi Belman, Álvaro Tejero, Jaime Sánchez (Álex Martín 13’), Manu Hernando, Sergio Reguilón, Jaume Grau, Óscar Rodríguez, Adrián Mancebo (Franchu 63’), Toni Segura (Víctor Campuzano 67’), Cristo González, Dani Gómez.

Zdroj: Realmadrid.com