Cicinho: Florentino nabídl Zidanovi novou smlouvu v šatně

Cicinho: Florentino nabídl Zidanovi novou smlouvu v šatně

| Aktuality | Milánek

"Během svého posledního utkání v Realu Madrid byl Zidane velice dojatý. My také, protože jedna legenda končila s fotbalem. Po utkání přišel Florentino Pérez do šatny a postupně se přivítal s každým hráčem. To, co se stalo poté, by nikdo ani nevymyslel. V té době byla nejvyšší mzda v Realu Madrid ve výši 6,5 milionů eur. Robinho si udělal srandu a řekl prezidentovi: "Prezidente, Zizou řekl, že pokud dostane svouletou smlouvu s platem 6,5 milionů eur, tak ještě neukončí kariéru." Všichni se smáli, ale Florentino odpověděl velice vážně: "Pokud chce, tak okamžitě donesu dokumenty, aby je podepsal." Zidane chvíli přemýšlel, podíval se na prezidenta a odpověděl: "Ne, ne. Nechci to už prodlužovat."

"Zidane byl mistrem. Výdy všem pomáhal, aby si na hřišti drželi správné pozice. Před každým zápasem na všechny dohlížel. Už jak byl hráčem, tak byl takovým trenérem. Florentino vždy opakoval, že Zidane hraje v obleku. Na hřišti předváděl opravdovou eleganci a snad se u toho ani nezapotil. Bylo něco krásného jej sledovat. Vypadalo to, že se jeho tepová frekvence vůbec nezvýšila a držela se na stálé úrovni.

Zdroj: ESPN

Komentáře

olinho
olinho

skoda Cicinha, zozral ho nocny zivot a alkohol...teraz je uz udajne cisty a snazi sa zit usporiadany zivot, tak snad uz nespadne naspat...

Mateusz
Mateusz

Já si myslím, že furt pije, protože v tom rozhovoru taky řekl, že nejlepší je Messi, protože Cristiana zajímají jenom goly a sere na tým a ostatní spoluhráče facepalm confused

olinho
olinho

mozno si malicko lupol pred rozhovorom biggrin

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

I v tom ZZ ukázal svou velikost, i když mohl, tak skončil na vrcholu.

Superreal
Superreal (upraveno: )

V souvislosti s tím vrcholem, si jen člověk klade otázku, na níž se odpověď už nikdy nedozvíme a mě to ze zvědavosti trochu trápí: ,,Jak by dopadl penaltový rozstřel, tedy celé finále Světového poháru, kdyby nedostal tu roja za footcoupboule ." Já jsem byl tehdy strašně rozpolcen. Francii považuji za jednoho z úhlavních nepřátel, ale Zidanemu jsem to naopak strašně přál.

Mateusz
Mateusz

Věřím, že vy Francie vyhrála.. Ona by vyhrála možná i tak, kdyby ten Demenech dement co je trenoval měl mozek a nevystřídal Henryho i Ribberyho v prodloužení... Jako vážně, jdeš do zápasu, kde to smrdí penaltama a v prodloužení vystřídáš dva nejlepší hráče kromě roho, co se nechal vyloučit... Všichni náhradnící v penaltách selhali. Procauchovanej match, tolik.

Superreal
Superreal (upraveno: )

To určitě také sehrálo svou roli. Pamatuji se na to jak včera. Nevěděl jsem, co si mám myslet. Bylo to z mého pohledu finále dost na prd. Ani jednomu jsem nefandil, ale u obou bych našel důvody (u Francie tedy jen jeden - Zidane) ke smíření se s výsledkem, ať už ve prospěch jednoho či druhého. A pak to vyloučení, podivná střídání, penalt víc promarněných než proměněných a vůbec rozhodovat finále na penalty je vždy trochu nešťastné, i když třeba naše chlapce (RMCF) ve finále 2017 jsme si vyloženě užil. Hlavně jak to ten "jejich" zakomplexovaný blb kopl do tyčky. rotflol

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Dopadlo to jak osud chtěl. Dle mě měla vyhrát Francie. To je jako když nás po.ral Collina

Superreal
Superreal

Zato Řepka mu to pak natřel. facepalm rotflol

Doczizou
Doczizou

Já tedy fandil vždy Francii se Zidanem, Dugarrym, Barthezem, Blancem atd. Itálie vytěžila jak to umí z jedné standartky a pak z dementa co si na tom co řekl chtěl ještě udělat kariéru. No čk po právu a takové smuntne loučení génia, kterého jsem si neskutečně užíval a snad nikdo mě takhle fotbalově nenadchnul.

Real Siempre
Real Siempre

Flo taky, jakmile citil sanci, hned utocil.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.