COPE: AS Řím má obrovský zájem o Nacha Fernándeze

COPE: AS Řím má obrovský zájem o Nacha Fernándeze

| Aktuality | Milánek

Jak přináčí Cadena COPE, AS Řím má obrovský zájem o Nacha Fernándeze a je za něj ochoten zaplatit 8 milionů eur. Italský celek si odchovance královského velkoklubu cení zejména díky jeho univerzálnosti v obraně.

Nacho se již dlouhou dobu nachází v hledáčku mnoha evropských klubů, ale Real Madrid nikdy nepřemýšlel o jeho prodeji. A v situaci, kdy si královský velkoklub není jistý, zda-li mu bude zrušen trest od FIFA, tak je nepravděpodobné, že by šestadvacetiletého fotbalistu prodal.

Zdroj: Cadena COPE

Komentáře

Dantes
Dantes

Na nenaslyšenou AS hat

Milánek
Milánek (upraveno: )

Jinak Nacho, opožděně birthday

Šigy
Šigy

Lepšího srdcaře, co prosedí většinu sezóny a potom nastoupí, když je třeba a to všechno bez remcání hat Ikdyž by si zasloužil vice hraní smile

TOMMY
TOMMY

Daleko více bych využíval jeho univerzálnost. Jak jsem řekl již mnohokrát, už tehdy měl dostávat více šancí na úkor Arbeloy. Možná dnes by jsme nepotřebovali Danila. Každopádně na ty slabší soupeře s kterými hrajeme doma bych ho stavěl více. Každopádně za tím si stojím, že 3 stopérem být nemůže.

dod1al
dod1al

Ak je Nacho spokojný v Reale,tak všetka česť!Je prvým náhradníkom do obrany a hoci na stopérskom poste má najmä deficit výšky,dokáže zodpovedne zahrať aj tam.Je nepochybné,že ak by odišiel z Realu hocikde,tak bude hrávať viac a bude môcť vyniknúť.Na druhej strane,ak by Real dostal za Nacha 8mil.EUR,tak by musel kúpiť na lavičku niekoho za minimálne 10-15mil. a to by bol fail už vopred...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.