Corriere dello Sport: Mourinho má záujem o Militaa

Corriere dello Sport: Mourinho má záujem o Militaa

| Aktuality | LosMerengues

Jose Mourinho a Tottenham Hotspur hľadajú nového obrancu, ktorý by im pomohol v boji o titul Premier League. To ich priviedlo k Ederovi Miltaovi. Mourinho má o brazílskeho obrancu veľký záujem. Chcel by ho priviesť na hosťovanie s možnosťou spätného odkúpenia.

Militao nenastúpil ani raz v posledných 10 zápasoch. Poslednú sezónu si pripísal iba 10 zápasov. Obranca sa zdá, že nie je v plánoch Zinedina Zidana. Francúz mu nedal šancu ani na pozícií pravého obrancu, keď boli Carvajal a Odriozola zranení.

Zdá sa, že tento krok vyhovuje všetkým stranám, pričom hlavnou pochybnosťou je, akú veľkú stratu by Real Madrid bol pripravený na tak veľkú investíciu prijať. Keď však za neho pred 18 mesiacmi zaplatili 50 miliónov eur, nebudú mať záujem ho nechať odísť lacno.

Zdroj: marca.com

Komentáře

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

lol facepalm jasně pošlete ho pryč, pak se někdo zrání a.... Klidně komu není aspoň přes 30 prodat, a potom rovnou přestoupíme do ligy důchodců.

Zobinho
Zobinho

Bohužel si opravdu myslím, že je to reálné a ani bych se mu nedivil kdyby chtěl odejít. Ono hrát 23 zápasů za dvě sezóny, je vážně málo.

Laura
Laura (upraveno: )

Super, ďalší hráč, ktorý sa pošle preč a potom budeme hľadať niekoho iného. Načo ho potom kupovali ? Eder bol nákup Péreza alebo koho vlastne ?

PuschKing
PuschKing

Áno, Eder bol dohodnutý pred Zidanom. Neboj Laurinka, príde lepší pray

Laura
Laura

Len aby niekto prišiel a ak áno tak aby tiež nesedel na lavičke. Mne Eder nepríde zase až tak zlý aby pred ním musel byť aj Nacho aj Lucas.

PuschKing
PuschKing

Hovorí sa o Alabovi. Mne sa tiež páčil keď prišiel, ale teraz akoby veľa stratil, taký pocit som mal. Ani nebehal, nebojoval... Kto vie, či sa nejako nespustil mimofutbalovým životom, keď nehráva...

Laura
Laura (upraveno: )

Alabu vraj už vedenie zamietlo lebo si pýtal 20 mil. a klub mu to aj kvôli situácii s Ramosom nie je ochotný dať. A ak by fakt mal prísť s takým platom tak nech radšej ide inde. Ktovie ale určite mu nepomáha, že veľmi dobre vie, že keď je na ihrisku nemôže sa dopustiť ani najmenšej chyby inak bude zase na lavičke. Pritom taký Varane by si lavičku zaslúžil už aspoň 4 krát za to čo niekedy predvádza.

PuschKing
PuschKing

Za 20 nech si sedí Alaba doma smile Jedna vec je to, že sa ti nedarí pod tlakom. Druhá, že ani nebojuješ a neoddrieš to tam a to mi vadilo.

Laura
Laura

No pamätám ako v zápase teraz neviem s kým úplne vypustil jednu situáciu kde nám hrozilo nebezpečenstvo a on si tam vyklusával ale ja neviem, ja som tiež za aby dostali viac šancí lebo základ tiež nie je úplne super a tiež na nich nevidieť snahu ani bojovnosť na niektorých.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

A tu jistotu čerpáš odkud? Navíc soudit ho po dvou nepovedených zápasech, kde měl vedle sebe tragického Varaneho to už je dost ZZ styl. Co tak mu dát šanci ve více zápasech a pak teprve soudit jestli na to má nebo ne.

PuschKing
PuschKing

Preto tam je ten PRAY (modlím sa za to, aby prišiel lepší, ak Militao odíde) smile Názor na Militaa som napísal Laure, nemám nič proti nemu, ale chápem ZZ, že klesol na 3.stopéra za Nacha...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Já to teda nechápu, výkony Nacha byly dobré o tom žádná, ale on tady je x let a s týmem je sehraný. Militao má být budoucností, musí dostat opravdovou šanci a ukázat jestli na to má. Tohle že dvou zápasů opravdu nejde.

PuschKing
PuschKing

Dostane šancu a ukáže to čo ukázal. Že nie si zohratý je jedna vec, ale kde bola jeho bojovnosť a nasadenie??? To Nacho nepostráda, preto postúpil z 4.stopéra na 3. a naopak.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Já bych ti rád připomněl výkony Nacha z loňské sezóny, které byly mnohdy horší (selektivní paměť) a přesto dostal další šanci. Myslet si, že za dva zápasy můžeš něco předvést je dost naivní, potřebuješ k tomu nejen talent ale i kus štěstí. A pokud chceme s hráči za 50mE pracovat tímto způsobem, tak to se raději na příchod mladých talentů vys.rme.

Nasir
Nasir

thumbsup Přesně tak. Nacho patří k mazákům, co mají důvěru, a pak je šumafuk, jestli celý rok hrají mizerně, ZZ je vždy podrží. Varane také měl těch minel velké množství. Taková hráč samozřejmě nebude sedět na lávce, ale klidně mohl nějaké utkání hrát Militao s Ramosem, aby si Varane nemyslel, že to má vždy předplacené. ZZ ale nejde o konkurenci, jde mu o takovou jeho rodinu. Nůžky mezi těmi novými, co jsou hned odepsáni, a jeho "rodinou", se rozevřely extrémně a to mi opravdu silně vadí a trvám na tom, že ZZ má skončit, toto není trenér pro budování nového kádru a je mi šumafuk, jestli letos něco vyhraje. A máš pravdu, že tímto stylem se na nějaké nákupy můžeme vykašlat, radši berme starce po 30, kterým končí smlouva, ti budou trenérovi věkově blíže a mají jméno. Ale nebojte, Mbappé taky přijde. Za 10 let. smile

PuschKing
PuschKing

Mne vôbec nejde o to, že spraví chybu, ale že nemal žiadny zápal a bojovnosť, čo sa mi na Ederovi páčilo. Nacho bol vždy "holka pro všechno", a keď trebalo, tak bol pripravený, aj keď čakal na šancu polrok. A má už v Reale nejaké renomé na to, aby nedostal šancu za všetko čo pre Real spravil. To Eder zatiaľ nemá, aby mohol takto vypustiť zápas. Navyše ešte nie je koniec sezóny a šanca môže prísť kedykoľvek (karty zranenia).

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Takže neměl zápal v jednom zápasu, který se krutě nepovedl prakticky všem a hned má sedět??? Přijde ti to normální?? To je to o čem všichni píšeme, že jednoho ZZ popraví a jinému dá další a další šanci. Tohle je zaprvé krutě nespravedlivé, zadruhé sakra kontraproduktivní a dojedeme na to.

PuschKing
PuschKing

Nacho keď hrá zle, tak aspoň bojuje a drie. Militao hral zle a ešte ani nebojoval. Tiež by som váhal nasadzovať takéhoto hráča. A nie je ešte ani polovica sezóny a ty už vravíš, že mu nedá šancu...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ku.va jeden zápas, 111111 jeden, odehrál zlé, kdy všichni v tom zápasu předvedli úplně stejné nasazení. Kdyby jsi měl měřit všem stejně, tak 13 hráčů nemělo už tři měsíce hrát.

Gristo
Gristo

"Kdyby jsi měl měřit všem stejně" - to je právě otázka té hierarchie a toho renomé, kterou zmiňoval Pusch. Nacho už má u ZZ důvěru z dřívějška ---> dostane další šanci i přes jeden špatný zápas. Militão je v kádru novic, kterého si ZZ ani nepřivedl ---> musí čekat dýl.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Hierarchie a ignorace jsou dvě různé věci, navíc asi po páté, fotbal a budování týmu není jen tady a teď. Je to i strategické zacházení s hráči s výhledem na příští sezóny. Nacho tady byl vždy 3-4 stoper a nic se na tom nezmění. A předpokládám, že jsme nedali 50mE, abychom za 4 stopera. Vedení má nějaký záměr a já s ním musím umět pracovat, jinak tu nemá co dělat.

PuschKing
PuschKing

Gristo ti odpísal dobre, a nie sme v škôlke, že on nehrá nič tak ani ja nemusím. Militao musí práve v takých zápasoch ukázať a byť jednookým medzi slepými (ako sa to tu často používa), keď už konečne dostane šancu, že za RM sa chceš biť a budeš tam jazdiť po prdeli, nie vyklusávať...

Nasir
Nasir

Militao nebojoval o nic míň než Nacho loni. Nezlob se na mě, ale to je další vymyšlený nebo zveličený pseudo důvod, že jeden hráč nebojoval tak strašně moc, že je vlastně vše ok. Celý tým nastoupil na Šachťar lážo plážo, nic se nemůže stát, což je v prvé řadě vizitka trenéra a kapitánů týmu, což jsou Ramos, Benzema, Marcelo, Varane, že? Zrovna Marcelo a Varane šli na hřiště, na nich měla stát obrana a výsledkem bylo to, že celý tým se jim na to vybodl a oni sami dělali hrubky, takže pseudo důvody fakt neberu.

PuschKing
PuschKing

To je ako v škôlke deti - keď on to môže odflákať, tak aj ja. Ak by flákal svoju prácu každý jeden od brankára až po kosiča trávnika s upratovačkami, tak ja som dostal šancu hrať v zápase Realu Madrid, driem ako kôň, len aby som tomu trénerovi dokázal, že to nemám v riti. Aj keby sa mi nedarilo, aspoň vidí môj zápal a bojovnosť sa pobiť... Len toto jediné chcem vidieť. Case posere tiež nejaké dôležité prihrávky, ale na ňom vidíš stále tú penu na ústach, že to chce vynahradiť...

Nasir
Nasir (upraveno: )

Ne, to je jako ve školce, protože podsouváš něco, co nikdo neřekl. Ty tvrdíš, že on se na to vykašlal, takže je ok, že je potrestán a je šumafuk, jestli na to kašlal celý tým. Já tvrdím, že se na to nevykašlal, to sis zveličil, zadruhé je to zodpovědnost v prvé řadě trenéra a kapitánů, když celý tým to podceňuje, a zatřetí není v pořádku, pokud je účelově potrestán jen 1 hráč a ještě náhradník. Ať se ti to líbí, nebo ne, tak v kabině je nějaká atmosféra a ta mladé hráče ovlivní. Možná že CR7 by to neovlivnilo nebo buldoky typu Mariano, ti by skutečně ignorovali vše a běhali ostošest, ale u většiny hráčů to tak není, když celý tým je v pohodě, lídři jim něco řeknou, oni se tomu podvědomě přizpůsobí. To je realita, kterou ty popíráš, nemluvě o dalších věcech. Proto s tebou nesouhlasím a na tom jediném se asi shodneme, že máme jiné názory.

Real Siempre
Real Siempre

Budiz, ale az po sezone, a aspon za 40.

janinho
janinho

po sezone nech si kludne sadnu s vedenim ale poslat ho prec v polke sezony? a ostane nam sergio, varane a nacho? really???? navyse kapitan sa stale nedohodol na novej zmluve... po sezone ho kludne mozu vymenit za upamecana. mna militao nepresvedcil o tej cenovke tak ak za neho niekto da 35 mega a my mozeme mat upamecana za 40 tak som za. ale teraz v zime by to bol strasny risk len za cenu toho ze usetrime na jeho plate 2,5 mega v cistom

Real Siempre
Real Siempre

Upamecano me zas nepresvedcuje ted, a to na Lipsko docela koukam.

Fegro
Fegro

Pravda, že podzim mu moc nevyšel. Výkony jak na houpačce. Ale zas to i celé Lipsko a musíš brát v potaz i celou jejich obranu. Vzhledem k věku a lize je za mě lepší jak Eder. Netuším proč, ale nějak to tak osobně mám.

Nasir
Nasir

Jenže když řekneš "musíš brát v potaz celou obranu", tak to samé musíš brát v potaz u Militaa - on na rozdíl od Upamecana není v tempu, hrál jen 3x a pokazil zápas, kde vybouchla právě celá naše obrana, nebo spíš celý tým. Pokud to bereš i za loňskou sezonu, tak to je něco jiného, ale pořád toho u nás nemá nahraného tolik. Kromě toho, pokud se nepletu, tak Lipsko má celkem dobrého i toho druhého stopera.

Fegro
Fegro

Jestli myslíš Konatého, tak ten je za mě ještě lepší jak Dayot, ale bohužel skleněný. Hrají s ním Orbán a Halstenberg. Jeden zápas hrají na 3 stoletý, další zas 2, kdy Mukiele hraje pravého. Každopádně ano máš pravdu, ale prostě mě nějak nepřesvědčil celkově a to jsem Edera sledoval pár zápasů i v Portu a prostě mi přijde o level níž.

janinho
janinho

jj, cital som tu ze vraj jesen hral slabo ale v tomto veku sa vykyvom nevyhnes. aj tak cakam ze po nom skoci LFC. jeho sparovat s VVD by pre nich za ten peniaz asi bolo dobre terno. detto ked neapol vraj za koulibalyho stale vraj pyta 100 mega.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.