Cristiano Ronaldo překonal svůj rekord v počtu nastřílených branek

Cristiano Ronaldo překonal svůj rekord v počtu nastřílených branek

| Aktuality | Milánek

Cristiano Ronaldo, díky hattricku do sítě Getafe, překonal svůj rekord branek nastřílených v jedné sezóně. Jeho dosavadní nejlepší výsledek bylo 60 gólů ze sezóny 2011/12. Nyní vsítil o jeden zásah více. Na tento úspěch se složilo 48 branek v La Lize, 10 v Lize Mistrů, 2 v Evropském Superpoháru a 1 v Copa del Rey.

Portugalský reprezentant navíc překonal rekord gólů v jedné ligové sezóně. Do této doby nejvíce, přesně 46 branek, vstřelil v sezóně 2011/12. O rok dříve si připsal 40 gólů. V sezóně 2012/13 zaznamenal 31 gólů. V současné sezóně byl blízko na zdvojnásobení svého počinu z debutantské sezóny, ve které vstřelil 26 branek. Jen zopakuji, že mu 48 přesných zásahů i letos zajistili Trofeo Pichichi a Zlatou kopačku.

Dnešní branky proti Getafe způsobily, že se Cristiano Ronaldo srovnal s Telmo Zarrou v počtu nastřílených hattricků (31). Oba dva ustupují pouze Lionelu Messimu (32).

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Superreal
Superreal (upraveno: )

Vyborny vycet! Ja miluji statistiky!

merengues
merengues

A v asistencích taky rekord, co? To je tím, že hraje blíž bráně, snad už nikoho ani nenapadne ho vracet na křídlo. Prý "měl by hrát víc pro tým a lépe bránit" :D Mendieto, utíkej a nauč to hráče, který má 85 bodů za sezonu. Škoda, že nikdo nevidí ty desítky míčů, co Cristiano odvrátí hlavou z našeho vápna, druhého takového útočníka neznám.

Raulik
Raulik

Skoda, ze neodehrál cely zapas. Mohla byt ta 50tka gólů.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.