Dani Ceballos: V létě s klubem vybereme nejlepší možnost

Dani Ceballos: V létě s klubem vybereme nejlepší možnost

| Rozhovory | Milánek

"Příchod Artety byl pro mne klíčovým. Důvěra trenéra zvýší tvou úroveň na hřišti a cítím se nyní skvěle. Cítím se mnohem lépe na pozici středního záložníka. Má nejlepší pozice je na středním záložníkovi, číslo 6 nebo číslo 8. Tam ze sebe mohu dávat nejvíce v Premier League. To jsem také v posledních zápasech ukazoval."

"Viděl jsem, že lidé špatně pochopili oficiální zprávu od Arsenalu. Šlo o to, že má smlouva končila ke 30. červnu. O měsíc jsme ji prodloužili, abych tady mohl dokončit sezónu. Od 1. srpna se vracím do Realu Madrid."

"Po konci sezóny v Anglii dostanu pár dní volna a promyslím si budoucnost a to, kde se budu cítit v další sezóně nejlépe. Bude to rok Olympijských her a EURA a proto bude rozhodnutí hodně důležité. Jsem majitelem své vlastní budoucnosti a já se musím rozhodnout. Návrat do Španělska? Stýská se mi po La Lize, ale Anglie mi toho taky dala hodně."

"Rozhodnutí bude závislé na názoru Zidana? Já se musím rozhodnout a vyberu si místo, kde se budu cítit nejlépe. Trenér mi minulé léto řekl, že bude nejlepší, pokud na jednu sezónu odejdu na hostování. Nyní si s ním budu muset promluvit o další budoucnosti. S klubem jsem hovořil v posledních dnech, kdy se prodlužovalo hostování do Arsenalu, ale řekli mi jen to, že se rozhodneme po odvetě s Manchesterem City."

"Jestli bych akceptoval setrvání, kdybych hrál málo? Musel bych si to promyslet. V další sezóně se chci cítit důležitým hráčem a chci hrát. To bude v Realu Madrid těžké. Bude těžké odehrát 40 utkání v Realu Madrid, ale nevíme, co se stane za dva měsíce. Budeme muset zvážit, co bude nejlepší možnost."

"Nejlepší možností bude Betis? To je jedna z variant. Nikdy nezamykám dveře žádnému klubu a španělská liga mi sedí. Jsem ale spokojený také ze hry v Anglii a nyní ukazuji respekt Arsenalu a hodlám se soustředit na poslední zápasy v sezóně. Nevylučuji, že zůstanu v Premier League déle."

"V Realu Madrid jsem nedostal šanci? Ve Španělsku jsou dva kluby, které mají světovou úroveň a je těžké v nich hrát, když jsi mladý. Musíš tak najít klub, ve kterém budeš pravidelně hrát a pokud se ti bude dařit, tak dostaneš šanci se tam vrátit. V Realu Madrid hrají Kroos, Modrič, Valverde či Casemiro. Musíš se u nich prezentovat skvěle, abys dostával šanci nastupovat."

Zdroj: Cadesa SER

Komentáře

Sergioo
Sergioo

OT: Juan Villa (tréner mládežníckej akadémie Barcelony) - T. Kubou odchod z Barcelony je jedna z veľkých chýb za posledné desaťročia klubu. Budeme ľutovať, že sme ho ho nechali ísť a podali sme ho na tanier Realu.

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup jak vidno, Farsa ho stejne nechtela, oni ted prebudovavaji tym tak, ze berou starsi hrace viz Pjanic lol

Sergioo
Sergioo

Tak ono si treba uvedomiť, že oni ho chceli, len vtedy mala Varca nejaký zákaz spojený s udržaním Kuba, ale neviem aký presne. Neskôr čakali že sa k ním pripojí, lebo tam strávil detstvo. Nuž nevydalo. lol

Matea
Matea

Pokud da nekdo na stul 30 tak bych jim ho bez vahani poslat... Hrac pro kluby typu Valencia a Sevilla paradni ale na real nema...

MatejRM7
MatejRM7

Mám rovnaký názor

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.