Didier Deschamps s Benzemou na Euro počítá

Didier Deschamps s Benzemou na Euro počítá

| Aktuality | ZizuZidane

Trenér francouzské reprezentace Didier Deschamps je připraven nominovat útočníka Realu Madrid na závěrečný turnaj, pokud se případ stihne vyřešit.

Benzema byl v listopadu prověřován policií v souvislosti s reprezentačním kolegou Valbuenou, kterého měl vydírat ohledně sexuálního videa na kterém měl figurovat právě záložník Lyonu.

Benzemovi bylo zakázáno mít jakýkoliv kontakt s Valbuenou, přičemž byl i vyloučen z národního týmu Francie poté, co mu prezident francouzské fotbalové federace Noel Le Graet zakázal startovat za rodnou zemi.

Deschamps by měl rád Benzemu k dispozici na domácím turnaji, ale pro Canal+ řekl: ''Je tu zákon a je tu federace.

''K dnešnímu dni ještě stále není k dispozici, takže ho nemohu vybrat. K rozhodnutí potřebuji prezidenta federace a stejně tak soud dát kladnou odpověď.

''Kdybych se sám ocitl v takové situaci, uvažoval bych a udělal své rozhodnutí. Věci se mohou změnit.

''Ze sportovního hlediska chci mít nejlepší tým, takže chci i nejlepší hráče. Ale v tomto případě je tam také soudní komora. Musíme nejdříve zjistit, jak se věco vyvinou.''

Valbuena také chyběl v posledním týmu Francie, klesla i jeho forma v klubu v důsledku odhalení a mediálního tlaku.

Deschamps dodal: ''Je oběť, to je jasné. Tato epizoda ho psychicky zasáhla a ovlivnila jeho výkony s Lyonem, ale je stále vysoce kvalitní hráč.''

''Každý se do týmu může dostat a každý z něj může vypadnout.''

Zdroj: skysports

Komentáře

Milánek
Milánek

I s respektem k ostatním, ale bez Benzemy nemá Francie sebemenší šanci uspět...

luís.figo
luís.figo

Ale no....dovolim si nesuhlasit. Videl som par poslednych zapasov FRA, a bol som milo prekvapeny. FRA s Karimom ci bez neho povazujem za jedneho z favoritov na zisk trofeje. wink inak len pre pobavenie a sprijemnenie ME nepripravis pre nas nejaku tipovaciu sutaz Milanku?

Milánek
Milánek

Tak uvidíme, kdo nakonec bude mít v červnu pravdu razz Na tipovačku je tady odborník Masi, takže pokud bude mít chuť, rozhodně bude wink Já osobně pak chystám jinou další zábavu... wink

Masi
Masi

Nejsem proti, ale dělat tipovačku pro 10 lidí nebude mít smysl, uvidíme, jak na tom bude v červnu uživatelská základna smile .

Milánek
Milánek

Všechno má smysl, tak neprostestuj razz smoking

Masi
Masi

biggrin Už chystám systém.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Tak Deschamps na Euro počítá i s Kalidou Koulibalyho, což je hráč Senegalu, takže bych to tak žhavě neviděl lol Jinak tipovačka super thumbsup

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.