Euskal Telebista: Real Madrid již v zimě získá Kepu Arrizabalagu

Euskal Telebista: Real Madrid již v zimě získá Kepu Arrizabalagu

| Aktuality | Milánek

Baskické rádio Euskal Telebista, které je známo svými skvělými kontakty v Athletic Bilbau, uvádí, že Real Madrid před několika dny oficiálně informoval Athletic Bilbao, že do konce ledna hodlá získat Kepu Arrizabalagu. Královský velkoklub měl dodat, že je připraven i na jednání a zaplacení vyšší částky oproti výkupní klauzuli, která činí 20 milionů eur. Euskal Telebista dodává, že baskický celek přijal tuto zprávu a vzkázal agentům španělského reprezentanta, aby ještě nepodepisoval smlouvu s Realem Madrid, protože mu sám chce předložit ještě jeden návrh nového kontraktu.

V posledních dnech uvízla operace na mrtvém bodě a začalo se spekulovat o tom, jestli Kepa Arrizabalaga bude i v červnu ochoten přestoupit na Santiago Bernabéu. Radio Euskal Telebista ale tvrdí, že Real Madrid konečně učinil oficiální kroky a hodlá třiadvacetiletého brankáře získat již nyní v zimě.

Zdroj: Euskal Telebista

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

Som za thumbsup Všetci ale vieme, že "bota" nás tlačí niekde inde.

Real Siempre
Real Siempre

No letosniho biggrin Podle toho ho tu do 2 tydnu mame.

merengues
merengues

Všechno jde podle plánu. 18. ledna koupíme Kepu, 25. ledna koupíme Icardiho a 1. února to řekneme Zidanovi.

lukita
lukita

thumbsup hneď mám lepšiu náladu

Milánek
Milánek

Normálně bych byl proti, ale po tom, co nyní Zizou ohledně svých tvrdohlavých postujů předvádí, bych byl možná i za tento scénář rád smile

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Je pravda že jsem byl vždycky zastáncem toho že hráče by si měl volit jen trenér, ale po tom co předvádí Zizu si říkám že ne vždy je to dobrý nápad.

Ryan
Ryan

A kde je Hazard? biggrin

De la Red
De la Red (upraveno: )

Ten už se nemůže dočkat svého budoucího parťáka v útoku Andyho Carrolla. Teď je jasné, že podepíše... biggrin

Real Siempre
Real Siempre

lol thumbsup jo, s tim by si to mohli "tukat" poslepu rotflol

Dantes
Dantes

rotflol rotflol Dobrý den trenére, já jsem Kepa, já Mauro....

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Dobrý den, pane Zenkl tak mám pro vás ty nový hráče.

Real Siempre
Real Siempre (upraveno: )

"Taky me tesi, kluci, ale nechtel jsem Vas, tak si stoupnete tamhle do kouta a pockejte tam tak do leta, ja si vas tam vyzvednu, az bude po sezone." rotflol thumbsup

olinho
olinho

obaja nasi brankari budu mat tento rok 32 rokov, mlada krv je treba...ak Kepa naozaj pride, vidim to tak, ze prevezme po Kikovi Copu, dostane par zapasov v lige (hlavne po repre pauzach, ked Keylor bude mat za sebou dlhe lety) a nasledne v lete si to rozdaju o post jednotky...otazka je, ci vobec pride lol

Real Siempre
Real Siempre

Ted rozhlasilo nejake radio z Bilbaa, ze jeho prechod do Realu jeste zdaleka neni hotovy a je naopak realna sance na prodlouzeni smlouvy. Otazka je, jak moc (jakoze asi hodne moc) je to radio naladene na notu Athleticu.

merengues
merengues

Vždycky když je takový seriál, tak je agent hráče největší hvězdou na scéně. Ale tady tento případ je velmi zajímavý. Máme to tady téměř každý den, ale tentokrát s agentem, kterého svět neviděl. Přitom je jasné, že i tady je to všechno jeho práce.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.