Francesco Totti: Na 80% jsem byl rozhodnutý přestoupit do Realu Madrid

Francesco Totti: Na 80% jsem byl rozhodnutý přestoupit do Realu Madrid

| Rozhovory | Milánek

"Real Madrid jsem odmítl minimálně dvakrát. Pamatuji si jeden případ, ten z roku 2003. V Římě jsem měl smlouvu na poslední rok a měl jsem jisté problémy s prezidentem. Real Madrid mi byl připraven nabídnout to, co si jen řeknu. Nabízeli mi 12 milionů eur čistého a polovinu práv z reklamy. Dohromady šlo o okolo 20-25 milionů eur ročně. Řím by za mne samozřejmě dostal obrovské peníze. Byl jsem na 80% rozhodnutý přestoupit. AS Řím si navíc neprocházel po sportovní stránce nejlepším obdobím. Real Madrid mi také chtěl dát číslo 10, protože chtěl prodat Figa do Interu."

"V Realu Madrid tehdy nejvíce vydělával Raúl, symbol, legenda. Kdokoliv přicházel, tak musel vydělávat méně než on. Hodně jsem o tom přemýšlel. Tehdy ještě má budoucí žena řekla, že odejde ze svého zaměstnání a odejde se mnou do Madridu. Nakonec si se mnou Sensi (bývalý prezident AS Řím) promluvil a vše jsme si vyjasnili. No a zůstal jsem v Římě."

"Bylo to srdeční rozhodnutí. Veliký význam v něm hrála má rodina, přátelé, fanoušci, prostě Řím. Měl jsem pocit, že jsem postupoval jinak, než by postupovala většina, protože takové kluby jako Real Madrid se prostě neodmítají. Cítil jsem se být velikým hráčem, ale rovněž jsem se cítil být jiným hráčem. Miloval jsem jeden dres. Hra pro Řím byla prostě fantastická a i když jsem někdy nehrál v základní sestavě, tak jsem s tím neměl problém. Real Madrid není obyčejným klubem. Chtěl by v něm hrát každý."

Zdroj: AS

Komentáře

olinho
olinho

skoda, bol to pan futbalista a rad by som ho u nas videl

Dantes
Dantes

Tak každý asi ne Francesco... biggrin

Real Siempre
Real Siempre

RM byl, je a bude magnet. Ale u nej verim, ze to bylo slozite. I presto, ze to byl Real Madrid, jemu se z toho Rima fakt nechtelo...

Fegro
Fegro

Ono taky ta děkovačka v Římě, když jsme tam hráli LM, byla neskutečná. Ukáplo mi a to nejsem cíťa lol

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Takoví srdcaři v dnešním fotbale chybí unsure

lukita
lukita

Áno Totti je vzor oddanosti profesionality a charakteru

Šigy
Šigy

Totti a Gerrard, hráči kteří by si zasloužili hrát za Real Madrid, ale zároveň člověk respektuje jejich rozhodnutí, jelikož tu nešlo o peníze.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.