Gareth Bale: Měl bych zájem o hru v MLS

Gareth Bale: Měl bych zájem o hru v MLS

| Rozhovory | Milánek

"Jak prožíváme izolaci? Má žena se stala učitelkou naší starší dcerky a opravdu odvádí skvělou práci. Není to nic lehkého. Sedí spolu 5-6 hodin denně a já se nestačím divit, protože dole běhají další dvě malé děti, což určitě také situaci nepomáhá. Výhoda této situace je ta, že můžeme trávit čas s rodinou, protože normálně hrajeme v sezóně co 2-3 dny, cestujeme, máme srazy... Co se týče tréninku, tak klub nám posílá dvoutýdenní tréninkové plány."

"Proč jsem odešel do Realu Madrid, když jsem měl v Tottenhamu všechno? Miloval jsem svůj čas v Tottenhamu, fanoušci byli neuvěřitelní a klub se ke mě choval skvěle. Užíval jsem si to, ale když jako hráč cítíš, že se neustále zlepšuješ a příjde si pro tebe jeden z největších klubů na světě, tak to prostě chceš udělat. Věděl jsem, že bude odchod do jiné země výzvou samou o sobě, ale jako hráč jsem chtěl vyhrávat trofeje a posunout dál svou kariéru."

"Dlouhé roky byla psychická část hry stavěna na vedlejší kolej a když jsi hovořil o svém psychologickém stavu, tak tě lidé považovali za slabého. V posledních letech ale o tom lidé začali mluvit více a začalo se toto téma akceptovat. Je těžké žít s tlakem či být sledován každý víkend, ale pokud k tomu budeš přistupovat saprávně a nebudeš si toho na sebe nakládat hodně, tak si s tím můžeš poradit. Jako hráč akceptuji to, že ze sebe dávám všechno a někdy prostě hraji špatně. Jsi kritizován, ale sám víš, že jsi udělal vše, co jsi jen mohl. To je to nejdůležitější."

"Nejbližší spoluhráči v Realu Madrid? Hodně mluvím s Lukou Modričem, se kterým jsem hrál pět let v Tottenhamu a nyní jsme tady spolu již sedmým rokem. Hodně se bavím také s Toni Kroosem. Abych byl upřímný, tak mám dobrý vztah s většinou spoluhráčů, ale nejvíce se babím právě s těmito dvěma."

"Gól nůžkami ve finále Ligy Mistrů? Pamatuji si, že jsem reagoval na to, co dělal míč. Otočil jsem se a viděl, jak míč padá do sítě. V tom momentu jakoby stadion nejprve umlkl a následně vybouchl. To vše v průběhu milisekundy, bylo to až trošku divné. Jsou to krásné vzpomínky, i když nemáme moc času, abychom na takové momenty vzpomínali. Asistence Marcela? On je útočným obráncem a v té sezóně vždy vysílal dobré centry, hodně asistoval. V pokutovém území se ještě pohybovali Benzema s Ronaldem. On věděl, že když odcetruje, tak se naše trojice bude snažit o zakončení. Byl to perfektní moment ve finále a šťastná trefa."

"Vlajka "Walles, golf, Madrid"? Kluci mi o tom říkali o několik týdnů dříve, protože se to objevilo na internetu. Několik z nich tvrdilo, že pokud postoupíme, tak se s ní vyfotíme na hřišti. Řekl jsem jim, že ať si dělají co chtějí, ale já k ní nepůjdu. Po postupu ji samozřejmě někde našli a všichni jsme oslavovali jako mužstvo. Jak jsem řekl dříve, nebudu odcházet, když oslavuje celé mužstvo. Byl to žert. Lidé si mohou myslet co chtějí, ale my jsme se smáli a oslavovali postup naší země na EURO."

"Liga MLS? Tuto ligu mám opravdu moc rád. V posledních letech se hodně zlepšila a když tady přijíždíme hrát v průběhu předsezónních příprav, tak jsou zápasy hodně náročné. Úroveň jde nahoru, kluby se zlepšují, lepší je také jejich infrastruktura či stadiony. Ano, tato liga roste a celkově jde nahoru. Stále více fotbalistů chce jít do USA a hrát tam. Já bych měl určitě zájem. Miluji jezdit do Los Angeles na dovolenou. Co tam dělám? Hodně hraji golf."

"Nejhorší golfista, kterého znám? Luka Modrič, na 100%. Byli jsme jednou v hotelu a neměli co na práci, ale bylo tam golfové hřiště. Řekl jsem mu, že půjdeme trénovat odpal na tréninkové hřiště. Nevěděl ani, jak má držet hůl, nedokázal trefit míček, naopak pořád trefoval zem. Trefil doslova jeden míček, který letěl 10-20 metrů a následující den přišel a řekl, že ho bolí záda. Byl to zábavný moment."

Zdroj: The Hat-Trick

Komentáře

Gristo
Gristo

Rozumné odpovědi jako vždy. thumbsupsmile

PDReal
PDReal

Komentar ako vzdy rolleyes , Gristo Bale v akcii lol

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Mám pocit, že někteří se v tom vyloženě vyžívají a ještě u toho mají pocit výjimečnosti facepalm

PDReal
PDReal

Presne tak thumbsup

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Škoda, že po těch nůžkách nešel o dům dál, mohl odejít jako hrdina, teď už ten jeho odchod bude mít takovou trpkou příchuť, což je vzhledem k jeho statistikám a nezapomenutelným finálovým gólům docela škoda unsure

misinho7
misinho7

thumbsup tak tak, ten chlap mohol skoncit ako obrovska legenda na ktoru sa nezabuda, skoda lebo ako naozaj karieru u nas spravil paradnu skoda toho trpkeho konca a jeho pristupu...ked sa na to nebudeme pozerat a pozrieme sa len na trofeje ci klucove okamziky, tak sa vyrazne zapisal do historie. Skoda no... ale dosral si to sam.

Superreal
Superreal

Na trpkou příchuť kašlu. Sentiment sem nepatří. Jediný relevantní argument zní, že měl odejít po tom památném finále, jelikož by (z jeho pohledu) měl lepší nabídky a (z našeho pohledu) by za něj bylo více peněz. Pričemž nyní není jisté, že z něho kápnou vůbec nějaké.

El Galactico
El Galactico (upraveno: )

Jediny relevantny argument je, ze Bale po tom finale nikdy nebol na predaj. Obzvlast nie potom, co Zidane zdrhol od timu.

Superreal
Superreal

I my bychom měli zájem o Tvou hru v MLS. lol

MatejRM7
MatejRM7

vystihnuté do bodky :D

Mateusz
Mateusz

Garethe, Garethe... tak jsem tě chránil, ale po tom, co ses začal ploužit po hřišti jak slimák bez chuti táhnout nás za vítězstvím, když to mělo stát na tobě a Perezko ti tak pitomě dlouhou smlouvou dal důvěru, už to nejde. Není nic horšího než číst od hráče, který se poslední 2 roky vykazuje ploužením po hřišti a nezájmem viditelným na první pohled, že tam nechává všechno.. unsure biggrin Ten kontrast mezi kecy a realným přístupem je až moc velký... Klidně do te MLS jdi.

Gristo
Gristo

Jaký je jeho reálný přístup? Nemyslíš, že kdyby se záměrně nesnažil, tak by ho trenér odstavil z kádru? Nebo to umíš posoudit lépe než Zidane?

Mateusz
Mateusz

Takový, který ukazuje na hřišti, NEMYSLÍŠ? biggrin confused biggrin Jinak, Zidane to vidí už taky, proto byl v této sezóně co druhej zápas na lavičce nebo tribuně, takže směle si dovolím tvrdit, že to posuzuju se Zidanem stejně biggrin Ale díky za komentář, byl přínosný a věcný biggrin

Gristo
Gristo

Mně jeho přístup na hřišti nepřijde příliš odlišný od ostatních. Mimo nominaci se ocitají taky Brahim, Jović nebo Odriozola - ti tomu teda taky nedávají maximum?

Mateusz
Mateusz (upraveno: )

Tak to asi sleduješ jen zvuk..Hele já se s tebou nemám chut ani bavit a odpovídat na tvé blbé otázky. Kdyby si měl zapnutý i ten obraz, tak moc dobře víš, proč je Odri v Bayernu a že Jovic a Brahim tu ztráci rok kariéry. confused Jsi fakt bud troll, nebo strašný blbec

Gristo
Gristo

Asi opravdu nemám zapnutý stejný obraz jako ty - prezentuješ to tak, jako by byly tvoje názory automaticky rovny pravdě. Z tvého projevu si o tobě každý udělá obrázek - tolik zejména k poslední větě.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

pray facepalm prosím tě, snaž se zdržet komentářů na Balea. Ty máš jiný obraz, jako 99,9% madridismo. Fakt se v zájmu všech ostatních na to vyser. Tady se podívej, jak vypadá, když do toho Bale dává vše. https://youtu.be/Ij_a7F0gJG8

Gristo
Gristo

Všichni jsem můžou psát své názory, ne? Nevím proč bych měl přestat jenom protože jsem v menšině.

Real Siempre
Real Siempre

Nazory klidne pis, ale bud soudny. Snazis se obhajit neco, co temer nejde. Ale budes to opakovat s prominutim jako osel porad dokola.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ty nejsi ani v menšině, ty jsi úplně sám na pustém ostrově. To není názor, ale zbytečná provokace. Smiř se s tím, že buď jsi génius nebo jsi jen zaslepený.

Gristo
Gristo

Kdo chce s vlky být, musí s nimi výt... thinking

El Galactico
El Galactico

Ale ved to je 6 rokov a 15-20 svalovych zraneni dozadu, ako toto mozno porovnavat?

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Úplně normálně, chuť, energie a nasazení nemá s věkem a zraněním nic společného. Neporovnávám, že byl rychlejší nebo něco obdobného. Jde tu čistě o jeho prezentaci na hřišti a to, že já (většina) tvrdime, že hraje na půl plynu a má to u butt . Proto dávám, jako porovnání to video (a jiné další), aby byl vidět ten rozdíl.

Real Siempre
Real Siempre

I jen z toho sestrihu je videt, jak se snazil zapojovat. Dneska? Stoji, nebezi, aby vubec tu prihravku mohl dostat, kdyz ji dostane, dvakrat se balonu dotkne a posle ho zpatky. To je rozdil.

Mateusz
Mateusz

Hele to je snad naposled co na tebe reaguju, ale abychom v tom měli jasno - to co tady prezentuješ je často názor, který je prostě absurdní. butt Jak říká Zbyněk, nejsem sám a je to proto, protože ani často nemáš argumenty, aby sis své názory podložil, nebo mluvíš o věcech, o kterých asi nic nevíš. Kromě toho jsi svými názory a dotazy aslespoň pro mě už tak otravný, že když už na tebe reaguju, je to vždycky s jistou dávkou ironie a cynismu. rolleyes Hele a obrázek si o mě udělej jakej chceš. Poslední věc, která mě může trápit je to, jakej si o mě cizí lidé co mě neznají udělaj "obrázek" na netu.. smoking cool

Gristo
Gristo

S posledním odstavcem naprosto souhlasím - to stejné jsem tady konečně psal i já.

Moje názory jsou absurdní pro vás - vaše názory jsou absurdní pro mě. Pro co konkrétně nemám argumenty? Přijde mi, že vždycky když mi tohle někdo napíše, tak to pak není schopný konkretizovat.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Třeba tvůj "argument", dle mě Bale maká. Tohle prostě není žádný argument, to je jen tvůj pocit, už asi potřetí jsem ti tu dal nějaké video s Balem, kde jezdí po prdeli a ani jednou jsi na to nereagoval. Když 9 z 10 má na něco jednotný názor, tak téměř s jistotou, já nejsem jedinečný, ale prostě mimo.

Gristo
Gristo

A váš argument je zase 'podle mě Bale nemaká - prostě to jde vidět', tak v čem je rozdíl?

PDReal
PDReal (upraveno: )

Argumentov si tu uz mal za tu dobu dost a 100x dokola tak si aspon u nevymyslaj. Je to trapne. Kazdy krat pises to iste aj ked to nieje pravda. Pis si co chces o Baleovi ale nevyslaj si stale dokola tieto tvoje nezmysli o tom ako ani my nemame argumenty vomit . Porovnavas ho z Brahimom ktory este poriadne nedostal ani prilezitost, na zaklade jedneho sprintu ktory mimochodom bol na super rychleho Garetha dost onicom tu ides demonstrovat jeho snahu... jedna volovina za druhou ... Radsej mi konecne odpovedz na jednoduchu tiez x- krat polozenu otazku: a) Bale jednoducho nema kvalitu na zaklad v RM, b) Bale nema dostatocnu snahu aby si vybojoval miesto v zaklade .... Tvoja odpoved klasicky nebude ani a) ani b) pretoze ty totiz vies ze Bale je najlepsi s prikladnym pristupom a cely svet mu krivdi hat skoda ze tí amateri v Madride nevedia objektivne posudit kvalitu frown

Gristo
Gristo

Žádné otázky tam nevidím - jsou to spíš konstatování než otevřené otázky. Konkrétně ty jsi mi nikdy nebyl schopný napsat jediný argument. Prostě vidíte že se nesnaží, že. O Baleově kvalitě jsem tady nikdy nic nepsal. S Brahimem jsem ho neporovnával - pouze jsem ho uvedl jako příklad někoho, kdo nedostává šance, z jakého důvodu? Když by trenér na tréninku viděl 'makáče' Brahima a 'lempla' Balea, proč upřednostňuje toho lempla?

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

facepalm bože co nechápeš na tom, že každý z nich má v RM úplně jiné postavení a jestli sis do teď nevšiml, tak ZZ příliš podle aktuální formy hráče nestaví. Navíc fotbal je kšeft, pokud chceme Bale prodat musí jít taky někdy vidět. Zeptám se tě naposledy. Ty nevidíš rozdíl mezi Balem na tom videu a současným Balem. Nevidíš tam to jiné nasazení, energii, radost z fotbalu???

Gristo
Gristo

Radost z fotbalu možná, ale stejně si myslím, že tomu dává 100%. Když jsi v práci, tak tě to taky třeba nebaví, ale stejně pracuješ naplno...

zemiak
zemiak

Jedno treba uznat, dokazes vyprovokovat kazdeho k odpovedi, aj mna. Z principu, ked ta nieco nebavi, nemozes tomu dat 100%. Stale mozes byt lepsi ako ostatni, dokonca najlepsi, ale ked to robis iba mechanicky ako stroj, nebude to ani zdaleka tvoj plny potencial. Kazdy vykon sa rodi v mysli.

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup tak to je. A plati to pro jakoukoliv cinnost.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Fotbal jsou emoce, vášeň ať už na straně fanoušků nebo hráčů, pokud z něj nemáš radost, nemůžeš tomu NIKDY dávat 100%. To není práce u pásu, kdy máš nějakou normu a když jí splníš, tak máš 100% a je úplně u zadku, jestli tě to baví nebo ne. Bohužel s tvé prezentace tady, kdy v 15 jsi jak starý mladý, tak chápu, že nejsi příliš emočně založený a pak to nemůžeš pochopit.

Gristo
Gristo

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že u fotbalu emoce nejsou potřeba.

Real Siempre
Real Siempre (upraveno: )

Gristo: ??? WTF, tak ted uz ti dokonale rozumim. Nema to cenu...

Gristo
Gristo

Tak alespoň že si rozumíme. Jenom říkám, že pracovat na 100% se dá i bez emocí, záleží na povaze.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

lol řekl 15lety frajer, který nemá odpracované ani měsíc... Jsou věci, které bez životních zkušeností opravdu nejsi schopny posoudit a tohle je jedna z nich.

Gristo
Gristo

Práce se nerovná jenom zaměstnání.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ale tady se bavíme o zaměstanání, pro Balea je to jeho práce, kdy musí plnit dle smlouvy své povinnosti. Jakákoliv jiná "práce" je pak dobrovolná, což znamená, že tam musí být minimálně nějaká kladná emoce, jinak by jsi to ani nedělal.

Nasir
Nasir

Zbyňku, měl by ses zbavit svých předsudků a poučit se, protože oni dnes nemusí pracovat ani dospívat ani získávat zkušenosti, protože "každý to má jinak". biggrin

zemiak
zemiak

To je svata pravda, ved vsetci su uplne vynimocne snehove vlocky.

PuschKing
PuschKing

Pane Spocku, na Vulkáne sa hrá futbal?

Real Siempre
Real Siempre

Zbynku, ver, ze i v te praci, kterou treba nemas rad, pokud do toho neslapnes, normu nedas. Dokonce i tam musi byt trochu emoci. Jinak samo chapu, co jsi tim chtel naznacit.

Gristo
Gristo

Zajímavé, že v případě Balea se každý ohání postavením v kádru, ale když někde jinde já zmíním hierarchii, tak nesouhlasíte a chytáte se za hlavu, zajímavé...

PDReal
PDReal

Kludne klam dalej lol thumbsup

Sergioo
Sergioo

Neviem načo ho vôbec riešite... Gristo je proste fanúšik, ktorý sa očividne nevyzná do futbalu. Väčšina jeho vyjadrení je totálne nezmyselná.

El Galactico
El Galactico

Jeho argument je vzdy, ze to tu uz bolo x-krat povedane biggrin

PDReal
PDReal (upraveno: )

Neviem na koho reagujes ale ak tu poznamku smerujes na mna tak sa radsej pozri do starych konverzacii nez tu zas budes robit mudreho rotflol ked chces kolegovi pomoct radsej nam odpovedz zanho preco na poste, ktory mame navyse najslabsie obsadeny, ten uzasny Bale zo 100% nasadenim nehrava?

Gristo
Gristo

Protože prostě trenér preferuje jiné hráče, kteří mají třeba aktuálně lepší formu a kteří se mu v dané situaci víc hodí? Vždyť tohle tady nikdo nezpochybňuje.

El Galactico
El Galactico

V prvom rade jaksi zabudas, ze Zidane hra casto 4-4-2 s Iscom. Sam Zidane povedal, ze Isco je jeho oblubenec, navyse v poslednom mesiaci chytil fakt velmi dobru formu, tak preto hra, oproti zaciatku rocnika, ked zdaleka nedostaval tolko minut. Vinicius hra preto, ze jeho rychlost, priamociarost a dribling su vynimocne a navyse su to atributy, ktore Real zufalo postrada. Vinicius hral posledny mesiac a pol fakt solidne, ked dostal sancu, naopak Garethovi vykony v poslednej dobe nevysli, tak jeden hra a druhy nie. To je uplne bezna vec v sporte.

PDReal
PDReal (upraveno: )

konecne nieco vecne, a poslednu vetu vysvetluj kamosovi ktory "stale" pod zostavou pise ze ma hrat Bale, mne ju vysvetlovat nemusis, ja som presne rovnakeho nazoru ... za mna by sice uz kvoli vsetkemu okolo nemal vobec nas dres obliekat, ale to je len moj osobny nazor, nemam vsak probelm ak v klube toto toleruju s tym aby pokracoval, ale to si musi zasluzit na ihrisku, a nie statutom hviezdy ... po el classicu som napisal nieco v tom zmysle: ze ho nemozem ani citit, ale v tom zapase makal jazdil hore dole ... keby takto pristupoval ku kazdemu zapasu, tak napriek tomu ze ho uz vyslovene nemusim, tak by som prezil ze je v zostave ked si to miesto vybojuje, pretoze to co robi mimo ihriska je jedna vec ale pokial ma na ihrisku presvedci ze do toho dava vsetko tak nemam problem aby hral

takze mne vazne nemusis hovorit o forme...a moj nazor k tomu co si napisal: Isco bol jednak zraneny na zaciatku sezony, ale pod Zidanom napriek tomu ze je udajne jeho oblubenec nemal nikdy nejaku neotrasitelnu poziciu, a aj teraz ho dostal viac do hry najme fakt ze Zidane uz nevedel koho na RW postavit

El Galactico
El Galactico

A co je na tom, ze si ho zela vidiet v zostave? Nevidim rozdiel trebars oproti Hazardovi, ktory na uvod rocnika hral dlho podpriemerne, ale ludia ho chceli v zostave, lebo vieme, coho je schopny v top forme a ze sa do toho azda coskoro dostane... To je pravda, ale Isco mal tiez par nie moc dobrych zapasov tuto sezonu, ale Zidane ho podrzal... teraz pred stopkou hral naozaj dobre.

Gristo
Gristo

Právě biggrin thumbsup

PDReal
PDReal

tak znova... neklam... je to trapne wink neodcentruje, neprejde 1na1, skratka sa zbavuje zodpovednosti a prihrava vacsinou dozadu, o defenzive sa netreba bavit, dal 2 goly v jednom zapase za sezonu este v samom zaciatku kde sa este nechal hlupo vylucit, odchadza zo stadiona za nerozhodneho stavu pretoze mu nezalezi na tyme ani spoluhracoch, sedi tam len tak dlho ako mu vyplyva zo zmluvy, smeje sa do tvare fanusikom ktory nanho opravnene piskaju, Zidane ktory rozprava o hracoch len v dobrom sa k nemu vyjadril ze by bolo najlepsie keby uz bol prec(podla teba asi zo srandy)... strucne nahrubo zhrnute nebudem tu spamovat diskusiu len preto ze ti nesluzi pamet ... teraz sa smej wink nemas respekt, ked uz sa chces hrat na slusneho tak sa tak chovaj a nefabuluj

Gristo
Gristo

Máš pravdu, směju se...

PDReal
PDReal

to k tebe sedi thumbsup

Gristo
Gristo

To bylo obrazně řečeno, jinak se samozřejmě nesměju.

PDReal
PDReal (upraveno: )

lol uzasne,dostal si ma ... Ty si tu napisal volovinu o tom jak som neuviedol argumenty. Ja kvoli tomu ze to nieje pravda ti heslovito zhrnul co tu x krat odznelo. Pod slovom neodcentruje, bolo zahrnute to ze tych centrov bolo ovela menej ako byva zvykom, este chytro pohladaj aj nejaku akciu kde presiel 1na1 lol ... Tak neviem preoc sa tu chces hrat zo slovickami ... neviem kde si bol posledneho pol roka co sa to tu rozobera, ale fakt uz to musi byt pre nezaujatych ludi otravne preto to tu nemienim znova tiahlo rozoberat a napisal som to v skratke ... ak by si napisal ze su to hlupe argumenty, nemam s tym problem je to tvoj pohlad, ale pokial mas pisat nepravdy tak s tym na mna nechod thumbsup

El Galactico
El Galactico

Lenze je rozdiel medzi tym, ze nenacentruje a tym, ze to nerobi tak kvalitne ako dakedy. Ja som tu dal len ukazku toho, ze ten Bale, ktory si nenabehne, neodcentruje a nic neurobi dobre len vo svojom poslednom zapase takym sposobom skoro vytvoril gol. A tych situacii je viac, kde mozno nebola exekucia, ale bol tam, dostal sa do sance, pokusil sa najst spoluhraca atd. O tom sa bavime, kvalita vs pristup. A to, ze v poslednej dobe tam ta adekvatna kvalita nebola, to som pisal aj v tomto vlakne aj v predoslych diskusiach. Ale to neznamena, ze tam nie je snaha.

RMCF
RMCF

Proč srovnáváš Garetha, který by měl být tahounem s mladíky, kteří čekají na šanci...

Gristo
Gristo

Jedná se mi o to, jestli je i u nich chyba v přístupu...

RMCF
RMCF

Gareth je potavením a kvalitama (mi imalně by měl být) někde jinde než Brahim nebo Jovič... Pokud by u něj přístup a výkony byly v pořádku měl by byt v základu, oni se o své místo na slunci jěště perou i když u Joviče už take nějake spekulace o přístupu byly...

Mateusz
Mateusz (upraveno: )

OT: dnes je to 8 let od pamatne Ligy rekordu (100 bodu, 121 golu) hat real4 . Ukonceni dominance Barcy, jeste timto stylem a Mourkovym fotbalem, ktery bavil cely svet hat nezapomenutelne. Ten tym mel na to vyhrat vse, zejmena LM... tezko hledam jiny rocnik nez pak 2014/15, kde bychom byli takhle dominantni a zaroven to byla radost pro oko.

olinho
olinho

takze hovoris MLS? okej, Florentino by mal okamzite vytacat Becksa a zacat sa s nim bavit ohladom Balea a Jamesa

zemiak
zemiak (upraveno: )

Najlepsia sprava za poslednu dobu, ale nikto za neho nebude chciet platit. Momentalne je ale asi jedina sanca odchod zdarma a usetrit aspon plat. V MSL mozno niekto najde dukaty aspon na jeho vyplatu. Cina stroskotala, pre jeho nazujem, ale s Amerikou mame sancu. Som zvedavy, kedy tuto kapitolu uzavrieme.

Milánek
Milánek

Nebo ještě ten Newcastle...

zemiak
zemiak

Zaujimave je, ze ked prichadzal, bol Real jeho sen a najlepsi klub na svete, teraz je jeden z najlepsich. Chapem, ze to tu nema lahke. Ak to myslel kedysi vazne, tak sa potvrdzuje, ze treba davat pozor na svoje sny. Lebo sa mozu splnit, no su trosku ine ako si ich clovek predstavoval.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Myslím, že Newcastle je velká šance, jak se ho zbavit. Mohli by jsme dokonce za něj něco dostat.

zemiak
zemiak

Sanca tam asi bude a rad by som ho videl naspat v Anglicku, no myslim si, ze on bude preferovat USA. Tam sa o jeho poskvrnenej povesti prakticky nevie a moze tam mat slniecko na golf. Z jeho vyjedrani ak si dobre spominam, je viac dovodou preco naspat do Angl ist nechce. MSL by mu vyhovovala momentalne viac, tvrdi Ang. stoperi, s jehou historiou zraneni, nezneju lakavo. Ale ano, ak polozia balicek na stol, myslim ze aj on sa necha presvedcit.

Gristo
Gristo

tvrdí angličtí stopeři - klišé jak víno wink

Nasir
Nasir

rotflol Podle tebe je to zřejmě dogma většiny, možná dokonce rasismus vůči anglickým obráncům že? biggrin

Gristo
Gristo

Nepochopil, nevadí.

zemiak
zemiak

A? Nie je to tam uz plne bezmozgov, ale stale plati, ze je Angl. liga tvrdsia ako ine a bezne zakroky bez rukaviciek sa pustaju.

Gristo
Gristo

To se tak říká. Prostě nemám rád tohle škatulkování - tvrdá Anglie, stará defenzivní Itálie, technické Španělsko, mladé ofenzivní Německo...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Tak to slyším poprvé, takové spojení.... Jenže to co píšeš, tak prostě je a tohle škatulkování má reálný základ.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

"Jeden z nejlepších klubů na světě" facepalm bože synku, ty jsi fakt debil. Proč jsi s tím vysvětlením (pohádkou) nepřišel rovnou po tom incidentu confused pray Děkujeme ti za vše, hlavně už běž.

Santos Trinidad
Santos Trinidad
  • Co je špatného na tom "jeden z největších klubů na světě"? biggrin
  • Jinak to vysvětlení incidentu s vlajkou mi přijde v pohodě a říct to hned další den, tak je to za mě v klidu, problém je v tom, že místo sebe nechal štěkat toho vzteklého psa, který vše akorát zbytečně vyhrotil.
TheBest
TheBest

thumbsup Real je historicky určitě nejlepší na světě, ale momentálně je prostě těch top klubů víc.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Špatné je to, že neřekl největší, protože tak to je. Mě to vysvětlení v pohodě nepřijde, resp. mi nesedí, že něco tvrdí a jinak se choval. To, že to říká až teď je mimo úplně.

Santos Trinidad
Santos Trinidad
  • Zase je potřeba zkusit se vžít do té situace, euforie po postupu, někdo přinesl vlajku a Bale se prostě nechal strhnout, lze si těžko představit, že by stopl oslavy, odnesl vlajku do útrob stadionu a pak se vrátil k oslavám... Mně prostě vadí to, že se k tomu nepostavil hned jako chlap, mlčel a nechat štěkat tu vzteklou čubu.
  • Tohle mi přijde zbytečně hnidopišské, to že je Real jeden z největších klubů na světě je fakt, za to netřeba nikoho hanit, jestli je Real největším klubem na světě už může být předmětem sporů (byť je Real na evropské scéně nejúspěšnější, ale to taky nemusí být jediné kritérium), těch opravdu velkých klubů je (bylo) hned několik a každý má nějaké to nej... Pokud se někdo o Realu vyjádří jako o jednom z největších klubů na světě, tak mě to fakt neuráží.
Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Neříkám, že měl odnést tu vlajku někde pryč. Ale klidně mohl od vlajky odejít nebo naznačit, že s tím nesouhlasí. Úplně jednoduché a naprosto samozřejmé se měl omluvit a vysvětlit to. Pokud jde o ten největší klub, tak mě přijde, že zvlášť pokud hraješ v RM, tak by jsi měl o něm tak mluvit. Je to blbost, ale jsou určité věci, které by měli hráči dodržovat.

Gristo
Gristo

Proč by měl být zrovna RMCF největší klub na světě? Je to náš oblíbený klub, to ho automaticky nestaví do pozice neotřesitelné 1.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Protože historicky je to nejúspěšnější klub světa, tak třeba proto.

MatejRM7
MatejRM7

nech sa páči dovidenia, ďakujeme za to čím si realu pomohol, no už 2,3 roky tu nemáš čo robiť

El Galactico
El Galactico (upraveno: )

Platy v MLS su nizke. Zlatan mal plat okolo 7 milionov dolarov. A to bolo este pred touto krizou. Mozno tam raz Bale pojde, ale asi az po tom, co mu skonci sucasny kontrakt.

PuschKing
PuschKing (upraveno: )

Gristo - Bale nehrá 100% ani náhodou, ak nemáš nastavenie v mysli, nikdy nehráš 100% ... Postaví ho preto, že má obrovský plat a ak ho chceme niekde ešte streliť, musíme dúfať, že mu ešte nejaký zápas výjde, navyše kvalitami je to hráč, ktorý môže rozhodovať zápasy... Pozerávam teraz staré zápasy z LM, kde bol Bale na vrchole - ja sa nečudujem, že zbytok prispievateľov ťa lynčuje, keď ten rozdiel nevidíš (nechceš vidieť, prípadne ti robí radosť, že si vďaka tomuto "hlúpemu" názoru stredobodom pozornosti)...

Zbytok prispievateľov k téme Bale - po toľkých svalových zraneniach sa nemôžete čudovať, že rýchlostný typ ako Bale už nemá v jeho veku tú dynamiku a teda to vyzerá, že nemaká... On maká, ale už len v rámci svojich možností... Pokrýva priestory, vypomáha často obrane (čo za BBC neexistovalo) a snaží sa využiť to čo vie, bohužiaľ bez rýchlosti jeho kvalita klesla na úroveň nepostačujúcu pre RM... Nemôžete však tvrdiť, že sa nesnaží... Možno by bol ešte trošku lepší, keby mal nastavenú aj hlavu, ale nevidím tam už veľkú rezervu... VIdel som ho hrať naživo, keď sme SVK hrali vo Walese, či doma proti Walesu (1:0 a 1:1)... A bola to bieda, len odvar hviezdneho hráča, ktorého som videl naživo hrať proti Schalke v LM (3:1)... A podľa vás vraj má v repre motiváciu... Má, ale veľký rozdiel v kvalite hry to Už u neho nie je...

Z môjho pohľadu sa mal Bale predať ako vravíte - po tom finále s Poolom... Bohužiaľ Peréz si nemohol dovoliť stratiť Zidana, Ronalda a ešte aj Balea behom mesiaca... To by možno ani Peréz neustál, keby predal Balea a my mali takú katastrofálnu sezónu ako bola minulá, lebo by boli polemiky, či Bale nemal ostať, ešte keby sa náhodou niekde chytil... Bale u mňa navždy ostane legendou, nech už kontrakt silou-mocou chce dodržať alebo nie... Tiež by som nešiel do práce niekde inde, kde by som sa necítil dobre a ešte aj menej zarobil...

Gristo
Gristo

Ale já jsem nemluvil o tom, že hraje 100% kvalitně confused ...sám potom píšeš, že maká a že se snaží, to stejné píšu i já.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Vezmu to od konce, Pérez se nekonformní situace dostal sám, že pustil Ronalda místo Balea. I v té situaci si mohl nechat Balea odejít, ba naopak by tím velkou část madridismo potěšil. Z utržených peněz mohl pořídit dva kvalitní hráče.

Souhlasím s tebou, že kvalitou šel dolů, ale nesouhlasím, že v tom co ještě dokáže hraje na 100%. I letos byly zápasy (většina), které vyloženě odchodil a pak byly zápasy, kdy třeba 20-30min hrál velmi dobře (90%), vzhledem k tomu, že ho to očividně moc nebaví, tak 100% to nemůže být nikdy.

PDReal
PDReal (upraveno: )

thumbsup suhlasim akurat co sa tyka nasadenia, ze to je zranenim atd, tam by som videl bod kde sa nazorovo rozchadzame, myslim ze keby chcel tak dokaze byt stale platnym hracom, len by do toho musel davat vsetko... lebo napr v classicu jazdil po zadku a makal ako sa patri a bolo to vidiet, myslim ze to bol mozno jediny zapas kde som ho napriek tomu ze ho uz fakt nemozem ani citit pochvalil ... takze by som z mojho pohladu povedal ze je to skor problem motivacie, ktory (teraz si zaspekulujem lol )mozno prameni z frustracii potom co nielen ze nedokazal naplnit ulohu lidra po odchode CR ale dokonca prestal byt jasnou volbou na RW ... na zapas ako je clasico sa vybicoval, ale inak je to proste citit ze hra hlboko pod svoje moznosti ... celkovo jeho spravanie a rovnako vyhlasenia jeho agenta na adresu ci uz klubu alebo Zidaneho jasne deklaruju ze tie vztahy zdaleka niesu optimalne ... a co sa tyka posledneho odstavca, tam ho predsa nikto neposiela do uranovych dolov smile ved si relativne mohol vybrat kam chcel ist, keby onho teda mal niekto v skutocnosti zaujem... chyba je ze Perez mal v neho doveru a dal mu dlhoboby kontrakt, zial zmylil sa v nom (rovnako ako ja), asi si nepredstavoval, ze hrac s ambiciami s ktorimi k nam prisiel, v pripade ze nebude platny u nas, skonci tak ze radsej bude sediet na lavicke ako by sa pokusil niekde mozno s nizsou gazou "restartovat" karieru ...

El Galactico
El Galactico (upraveno: )

Vitaj na tzv. opustenom ostrove fantasmagorii a ignorancie. Uz sme tu traja. Ja presne vtedy vidim, ze ludia, novinari nemaju ani tucha, ked napisu, ako Bale je iny v reprezentacii. OK, co sa tyka takeho vyzarovania, tak je iny, ale to je predovsetkym kvoli jeho postaveniu vo waleskej kabine a medzi waleskymi fanusikmi, ktore je uplne ine ako v Madride. Ale co sa tyka futbalu, Bale hra na obdobnom leveli, ako ked je v Madride. Len v hre Walesu ma hlavnu rolu, je viac zapojeny, spoluhraci ho vyhladavaju, viac si dovoli atd. S ostatnym suhlas. Ale podla mna ma stale dobru kvalitu, ked je v plnej kondicii. Len problem je v tom, ze ako ju dosiahnut, ked nehra pravidelne, ked kazde dva tyzdne riesi nejaky zdravotny problem atd.

PuschKing
PuschKing

Rešpektujem každého názor-každý si ho tvorí na základe iných podnetov a skúseností... Niekto to vníma laickejšie ako ja (futbal nikdy nehral), niekto profesionálnejšie ako ja (futbal hral/trénoval na vyššej úrovni), možno sleduje nejaké názory odborníkov alebo "odborníkov", bývalých hráčov prípadne štatistiky... Na základe toho si utvára názor o ideálnom stave a výkone hráča... Nemôžeš sa hnevať, že má niekto iný názor, ja svoj názor podložím argumentmi a čakám na reakciu... Ak niekto začne používať invektíva namiesto argumentov tak proste v klídku nereagujem a myslím si o tom človeku svoje :) Naozaj len slabých jedincov dokáže vytočiť človek s iným názorom (tým nemyslím konkrétne teba)... Ak by mi mala ubližovať každá dávka nevôle za moje názory tak som už psychická troska, pretože nikdy nevyhovieš všetkým :)

PuschKing
PuschKing

Gristo: V diskusiách všade tvrdíš (z tvojho textu to vyplýva, preto to všetkých irituje), že nevidíš rozdiel aby nemakal ako predtým... No každý súdny človek to musí vidieť... Vždy sa zastávam hráčov, mnohí sa do mňa preto tiež oprú, ale u Balea nemám čo obhajovať, jediné čo môžem na jeho obranu povedať, že sa snaží v rámci svojich možností, ale mohol by určite spraviť aj viac...

Zbyněk: Vieš niečo, čo ostatní nie? Pretože ja to beriem tak, že Peréz nemohol spraviť nič s tým, že chcel CR odísť... Inak by si ho nenechal ujsť (vychádzam napr. z toho príbehu Cicinha ako v šatni Peréz na jeho popud hneď núkal zmluvu ZZ)... Po výbornom výkone z finále LM, kde všetci boli v eufórii, predal by Balea, naozaj si myslíš, že potom by tú katastrofálnu sezónu obhájil? Veď mu tu nakladáte za iných šmejdov, že pustil toho a toho a preto sa nám nedarí... Stojím si za svojím, že ak by predal aj Balea, tak to neustojí... Inak s tým CR sa môžeme pobaviť, keď sa o tom niekto z nich vyjadrí, prečo odišiel... Ešte keď bol dohodnutý s Juve už od zimy...

PDReal: Ak si hrával futbal a mal si nejaké opakované zranenia (napr.ja s kolenom), tak vieš, že psychologicky ti to znižuje výkonnosť aj kvalitu tým, že máš minimálne blbý pocit až strach ), keď ideš do súbojov, či už osobných alebo rýchlostných), aby sa ti zranenie zase neobnovilo... Navyše si myslím, že už nikdy nebol na 100% fit... Clásico ideš cez bolesť, ale napr. také Getafe (sorry Santos), ťa už s Baleovými úspechmi nedokáže tak vyhecovať aj keby si chcel, tiež to viem podľa seba, že je rozdiel keď hráme derby a keď s niekým s kým si odohrám svoje, aby bol tréner spokojný... S ostatným súhlasím smile

PDReal
PDReal (upraveno: )

thumbsup to mas pravdu, ale to je inymi slovami povedane to iste... dovod pre mna nieje podstatny, o tom uz sa da spekulovat

akurat u tych zraneni je to individualne, zalezi mozno od charakteru zranenia alebo clovek od cloveka, neviem, lebo ja som mal tiez dost vela zraneni, operacie, v 15-tich my zakazali hrat uplne, ale v zapase ma limitovala akurat bolest v urcitych casovych obdobiach po operaciach povedzme nez si to sadlo, ale strach z obnovenia som nikdy nejako nevnimal ... ono vo futbale musi clovek ratat s tym ze sa moze nieco zvrtnut v kadzom suboji, to by si musel zo strachom hrat stale ... ale beriem ze kazdy sme iny a najme teda moze to hrat velku rolu typ zranenia asi ... ja som mal bolesti ale necitil som zase napr ako niekto popisuje ze ma povedzme uz koleno "volnejsie" atd ... v takom pripade urcite ten pocit vacsieho rizika chapem ... Bale vsak pokial viem nemal nejake zavazne zranenia ale skor vacsinou ponatahovane svaly atd ... ale je to nepodstatne, ja beriem ze nemusi mat ani chut hrat, je to jeho rozhodnutie, keby dnes ukoncil karieru nic mu nevycitam, mne sa len nepaci ako vyuziva benefity ktory od klubu dostal bez ohladu nato ze uz si ich nezasluzi a nema vobec ochotu nejako sa aspon snazit vyriesit tu situaciu ...

PuschKing
PuschKing

Voľnosť kolena je fakt debilný pocit... Nasadíš si obyčajnú bandáž a už sa cítiš istejší, a to si osobne myslím, že nemôže mať až taký fyzický vplyv... Čo sa týka svalov - je lepšie roztrhnúť si sval ako natiahnuť, pretože natiahnutý sval netušíš koľko potrebuje na rekonvalescenciu, zdá sa ti, že už je to OK, stačí jeden blbý pohyb a si zase tam kde si bol (mal som také problémy s priťahovačom)... Nakoniec to vyriešila nútená operácia apendixu a kým som sa dostal naspať tak sa aj priťahovač stihol spamätať :)

K tej zmluve poviem len toľko, že ani pracovník pred penziou už nepodáva taký výkon ako v produktívnom veku-napriek tomu si chce udržať miesto, že ešte zarobí... Bale je v tomto praktik a nečudujem sa mu. Čudujem sa mu len v tom, že ak bol futbal preňho vášeň, tak kde to vyprchalo... Ja budem hrať, pozerať a chodiť na futbal kým budem môcť pretože to zbožňujem...

PDReal
PDReal (upraveno: )

K zmluve: Chapem tvoj nazor,aj ked musim povedat ze mam nato iny pohlad.

PuschKing
PuschKing

Nie je to môj názor, len sa snažím pochopiť Balea...

PDReal
PDReal

v pohode smile , aj keby bol nemam nic proti thumbsup

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

O odchodu CR7 toho napsalo dost a když to hodně zkrátím, tak měl platnou smlouvu a nikde ho Pérez pouštět nemusel. Řekl si o 100mE a když je Mendes donesl, tak ho nechal jít.

Pokud jde o Bale, tak se neshodneme. Bale není u madridismo oblíbeným hráčem, takže jeho ztráta by moc nebolela. Zvlášť pokud by Pérez přivedl rovnou Hazarda, Salaha či jinou hvězdu.

PuschKing
PuschKing

Napísalo sa veľa, ale nevieme čo bol skutočný dôvod. Nemusel ho pustiť, ale vzhľadom k tomu, čo CR pre Real spravil mu vyšiel v ústrety, čo je často u Peréza kritizované, že vraj nemá rešpekt k legendám. Navyše ak chcel CR odísť, aký zmysel by malo mať takého hráča, čo tu nechce hrať?

To je len teraz, madridismo žije v prítomnosti aktívneho hráča (pískali aj na Ikera, ZZ či CR)... Akonáhle Bale ukončí kariéru, alebo pôsobenie u nás, bude sa spomínať len na jeho úspechy, ktoré má naozaj veľké a nezmazateľné hlavne z veľkých zápasov...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

CR7 by určitě nebyl hráčem, který za nás nechce hrát. Ze všech věcí, které okolo toho šly, tak můj osobní názor je, že Cris vlastně nikam nechtěl (což se začíná potvrzovat). Jenže Pérez mu něco slíbil, pak nedodržel, Ronaldo pohrozil, že odejde a čekal, že Pérez změkne. Jenže nestalo se a věci nabraly směr. Znáš pak chlapy, ani jeden nechtěl cuknout a když to Pérez na konci udělal, tak bylo pozdě.

Je to nejspíše jen teď, ale taky jsme se bavili o současné situaci. Jestli Bale bude legenda thinking Těžko říct, bude muset hodně času uplynout, aby madridismo zapomněli.

Real Siempre
Real Siempre

Nerozebirej znovu odchod CR7. Ja bych to cele ukoncil tim, co sam pises, tedy ze si kluci chteli ukazat, kdo ho ma vetsiho a pak uz nebylo cesty zpet ani z jedne strany. Cili z meho pohledu na tom nesou vinu obe strany, zdaleka nikoliv jen ten zly Perez, jak je obcas uvadeno.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Určitě to nebyla jen chyba Péreze, i když si myslím, že on byl na počátku všeho.

Real Siempre
Real Siempre

Tvuj nazor, lec nicim nepodlozeny. I kdyz jednou CR vyda nejakou knizku, porad je otazka, jestli tam napise spravnou verzi.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Pokud to chceš brát takto, pak nemůžeš věřit ničemu. Pokud verze CR7 potvrdí předchozí indície, pak já nebudu mít důvod tomu nevěřit.

Real Siempre
Real Siempre

Ja budu zdrzenlivejsi. Tahle story by totiz byla asi jednim z highlightu te knizky a tezko rict, jestli by tam CR tu pravdu trochu neohnul.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Já nevím jestli ohnul, spíše mám pocit, že jestli bude po ukončení kariéry v kontaktu s RM, pak se k tomu nebude vyjadřovat.

Real Siempre
Real Siempre

Muze byt. S jeho naturou ale bude tezke odolat pokuseni vydat knihu, a v ni bude stejne tezke se tomu tematu nevenovat.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.