Giuseppe Marotta: Chceme Moratu udržet v Juventusu

Giuseppe Marotta: Chceme Moratu udržet v Juventusu

| Aktuality | Milánek

"Jsme spokojení z přestupu, který jsme v minulém roce uskutečnili. Bylo okolo něj mnoho nejasností, ale Morata dokázal, že je fantastickým fotbalistou," řekl Giuseppe Marotta, generální ředitel Juventusu.

"Počítáme s jeho touhou setrvání v Juventusu, on je tady šťastný. Naše vztahy s Realem Madrid jsou dobré, uvidíme, co se stane. My chceme Moratu udržet, o tom není pochyb," dodal. Real Madrid má na Álvara Moratu předkupní právo v letech 2016 a 2017 za 30 a 36 milionů eur. Pokud se královský velkoklub k tomuto tahu rozhodne, bude moci celou operaci zastavit jen samotný španělský reprezentant.

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Masi
Masi

Tak jestli je to pravda (poslední věta), tak nevěřím, že by se k nám chtěl vrátit již ted. Ale později (2-3 roky) to vyloučeno nebude.

Milánek
Milánek

Já si naopak myslím, že naopak k Rafovi jít chtít bude..

Masi
Masi

Vždyť snad všechny rozhovory byly o tom, jak si váží Juve za tu šanci a naopak u nás jak je to naprd, když se hraje podle cenovky. Cítím z toho, že má takový svoje férový zásady, kvůli kterým se nebude chtít vrátit ted, ale ještě to chvilku oplácet Juve. Ono rozestavení by mu sedět mohlo, ale ne spolupráce s Ronaldem taky.

furry
furry

Taky co jiného má o Juve říkat? Já věřím že si ho Rafa utéct nenechá a přesvědčí ho aby se vrátil.

Masi
Masi

O Juve at pěkně mluví ale o nás zrovna hezky nemluvil a to je to proč si myslím, že nepříjde.

Mára
Mára

Svata pravda, koho chleba jis, toho pisen zpivej, na tom nic spatnyho nevidim. Ale ty nehezky vyjadreni o Realu si mohl odpustit. I kdyz nepokrytecky je treba priznat...ne ze by lhal. Spis bych ale ocekaval zachovani jisteho dekora a diplomacie, pokud by se chtel jednoho dne vratit...a o to jde...

Milánek
Milánek

Já v tom naopak vidím další Álvarův tah, protože chce dát jasně najevo, že se chce vrátit a plnit nějakou důležitou roli..

Mára
Mára

To chapu, ze se nevrati, aby vysedaval na lavicce. Ale tyhle veci prece nemusi vykrikovat do medii. V jednom kuse si hraci stezuji, jaka jsou media havet a jak jim hazou klacky pod nohy. A pak je takhle sami krmi. Svoje pozadavky a predstavy si prece hrac muze vyjednavat bud skrz agenta nebo sam primo se Sanchezem, Benitezem nebo s Perezem...

Milánek
Milánek

Každý má svou taktiku, stejně jako třeba Ramos s novou smlouvou. Souhlasím ale na 100%, že by to měl říkat pouze soukromně, to ja jasné wink Jen říkám, že já za tím vidím něco jiného, než to, že se nechce vrátit do Realu, nic víc wink

Michal Andrš
Michal Andrš

Hlavně potom by stál zase raketu a platit velký peníze za odchovance by byla nehoráznost....

furry
furry

Nic, domů půjde! talking

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.