Hráči na hostování: Morata a Asensio mezi úspěšnými střelci

| Aktuality | Milánek

Borja García (Córdoba):
Vrátil se do nominace i základní sestavy, ale nedokázal svému mužstvu pomoci uspět v utkání s Espanyolem. Fatální série Córdoby tak nadále trvá.
Marca: 5/10.
AS: 1/3.
WhoScored: 6,6/10.

Casemiro (Porto):
Jak je u Casemira obvyklé, nastoupil v základní sestavě Draků. Nyní se Porto utkalo se Sportingem Lisabon a vyhrálo vysoko 3:0. Brazilský záložník odehrál hodně dobrý zápas.

Denis Cheryshev (Villarreal):
Denis věděl, že proti Realu Madrid nebude moci nastoupit kvůli dohodě mezi oběma kluby. Ruský reprezentant ale uprostřed týdne nastoupil v Evropské lize v základní sestavě proti Salzburgu, přes který Villarreal postoupil do další fáze.
WhoScored: 7,5/10.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Lucas nastoupil v základní sestavě proti Córdobě. Nyní nebyl španělský záložník vidět tak, jak je u něj obvyklé, ale Espanyol i tak vyhrál 1:0.
AS: 1/3.
WhoScored: 7,0/10.

Omar Mascarell (Derby County):
V úterý Derby na svém stadionu přivítalo Charlton a vyhrálo 2:0. Omar zahájil utkání na lavičce a na hřišti se objevil v 71. minutě, kdy vystřídal Thorna.
WhoScored: 6,1/10.
O víkendu na Derby čekalo venkovní utkání s Fulhamem. Nyní byl Omar v základní sestavě a jeho mužstvo prohrálo 0:2. Derby ale i tak zůstalo na prvním místě v Championship.
WhoScored: 8,2/10 (nejvyšší v mužstvu).

José Rodríguez (Deportivo):
José nastoupil v základní sestavě v utkání s Almeríi. Nyní se mu ale příliš nedařilo a trenér jej proto ze hřiště stáhl v 66. minutě.
Marca: 6,5/10.
AS: 1/3.

Marco Asensio (Mallorca):
Pro Mallorcu nastaly lepší časy, když konečně vyhrála. Nyní se venku utkala s rezervou Barcelony a nakonec vyhrála vysoko 4:2. Marco se na hřišti objevil v 67. minutě a v samotném závěru se fanouškům předvedl perfektní střelou z přímého kopu.

Álvaro Morata (Juventus - předkupní právo):
V Lize Mistrů si Álvaro připsal skvělý výkon, okořeněný vítěznou brankou. O několik minut dříve měl i veliký úděl při brance Téveze.
WhoScored: 7,7/10.
V pondělním šlágru Serie A pak Morata opět nastoupil v základní sestavě, ale nyní se na střeleckou listinu nezapsal. Hřiště nakonec opustil v 83. minutě. Juventus remizoval s AS Řím 1:1.
WhoScored: 6,0/10.

Zdroj: Marca, AS, WhoScored