Iker Casillas: Věřím, že má nová etapa bude v Realu Madrid

Iker Casillas: Věřím, že má nová etapa bude v Realu Madrid

| Rozhovory | Milánek

"Spekulace o rozchodu z ženou? V posledních týdnech jsem se Sarou kvůli známé situaci moc nebyl, což tvořilo spekulace. V průběhu pandémie chtěla být Sara po boku své sestry a mámy, protože jsou hodně svázané. Proto odjela do rodinného domu a tam já být nemohl."

"Nepřítomnost na pohřbu dědy od Sary? Nemohl jsem přijet. Věděli jsme, že je to s ním špatné a od smrti babičky se jeho stav neustále zhoršoval. Proto jsme se rozhodli, že tam Sara a chlapci pojedou a budou s ním. Já jsem na pohřeb přijet nemohl, protože jsem měl finále Portugalského Poháru a pro vstup na stadion jsem potřeboval v určitý čas odevzdat test na koronavirus. Navíc to byl můj poslední zápas v Portu, poslední zápas v kariéře. Musel jsem tam být. Po tomto utkání jsem ve fotbalovém světě přestal existovat. A je mi jedno, pokud to někdo nechápe. Je pravda, že jsem jezdil z místa na místo a určitě jsem nebyl dostatečně po boku Sary."

"Byl to pro mě těžký rok. Zdravotně jsem se dal do pořádku, ale žádný lékař mi nechtěl podepsat povolení návratu do hry."

"Chtěl bych zůstat v Portu, ale přišel čas na novou etapu. Nyní musím ohodnotit, co mohu dělat a vidět, kam zamířím. Je pravda, že se pro mě v Portu zastavil čas. Byl jsem tam velice šťastný. Můj starší syn Martín dokonce mluví perfektně portugalsky. Porto je magické místo a máme tam mnoho přátel. Žil jsem tam bez tlaku, měl jsem tam obrovský klid, ale přišel čas na nový start. Z fotbalu odcházím bez nějaké lítosti. Vyhrál jsem v něm všechno a nechtěl jsem riskovat se svým životem."

"Co nyní? Stále nevíme, kde budeme bydlet. Dovolenou strávíme u rodičů Sary a pak u těch mých. Sara si prošla rakovinou a já infarktem a proto nechceme riskovat. Není to uzavřené, ale věřím, že má nová etapa bude v Realu Madrid. Nyní ale žijeme ze dne na den. Život nám dal druhou šanci a určitě ji využijeme."

"Odchod z Realu Madrid byl traumatický, ale je to můj domov. Řekli jsme si škaredé věci, některé byly vytržené z kontextu, ale čas plyne a všechno se uklidnilo. Před dvěma či třemi roky jsem měl s Florentinem velice přátelský rozhovor a on mi řekl, že musím být v Realu Madrid. V srpnu jsme se opět bavili, protože je Real Madrid mým domovem a celým mým životem. Nedávno mi Florentino představil nabídku a jakmile budu v Madridu, tak si osobně promluvíme."

"Kandidatura na prezidenta Federace? Má kandidatura byla prakticky vítězná, ale rozhodly politické faktory. Válka nebyla rovná a proto jsem se rozhodl odstoupit."

Zdroj: Semana

Komentáře

Raul=Real
Raul=Real

Velmi zaujimavy rozhovor thumbsup

Ladislav
Ladislav

No povedal by som , ze dostal dost zakerne otazky a paci sa mi s akym kludom a prehladom na ne odpovedal.

dod1al
dod1al

Je to ten typ interview, v ktorom pýtajúci sa ako na "zlatom podnose" podsúvajú otázky, na ktoré by mohol zatrpknutý jedinec reagovať presne tak, ako by to chceli médiá, ale Iker Casillas je chlap na správnom mieste a vie, po tom, čo prežil, že čo bolo bolo - ale je to minulosť a čaká ho budúcnosť, ktorá môže byť skvelá tak, ako jeho oslňujúca kariéra aktívneho hráča a zrejme lepšie miesto ako v štruktúrach RMCF pre jeho budúcnosť nie je - lebo "San" Iker je žijúca legenda a svoj rešpekt si vybudoval už dávno - len ho naplniť zmysluplnou prácou a všetci budú spokojní - okrem senzáciechtivých médií... wink

los blancos
los blancos

Iker tam vyzerá nejak zostarnuto a nie moc dobre

Dantes
Dantes

Taky jsem si říkal thinking Snad to je jen kombinace únavy, emocí, dojetí při posledním zápase atp.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Legendy RM, patří do struktur RM a věřím, že jednoho dne se takto vrátí i CR7. Zajímavá je jeho odpověď na kandidaturu, já z toho cítím, že někdo moc nechce, aby se tam dostal někdo s minulostí v RM.

Raul=Real
Raul=Real

Alebo niekto lahko skorumpovatelny hmm

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Spíše jestli by nezjistil, že už tam někdo zkorumpovaný je.

Nasir
Nasir

Poslední odstavec vyznívá tak, že proběhl nátlak, aby odstoupil. aby tam nekazil (současným) papalášům kšefty. Můžeme spekulovat, jestli se ten nátlak netýkal i Realu, protože Ikerovi těžko můžou uškodit, kdyby si postavil hlavu (pokud nezajdeme do roviny zločinu), ale Realu by palaláši škodit mohli kvůli Ikerovi.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Já se právě obávám, že šlo o RM a dál nerušené menší či větší škození, které dávno probíhá.

Laura
Laura

Už teraz je všetko podplatené zo strany Realu, vieš si predstaviť čo by to bolo potom ? biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Odpovedi presne takove, jako kdyz dostanes od zivota druhou sanci, jen maloco te pak rozhodi thumbsup

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.