Jak se dařilo hráčům na hostování

| Aktuality | Milánek

Dani Ceballos (Arsenal)
Dani Ceballos se po slabším výkonu neobjevil v základní sestavě proti Tottenhamu. Na Emirates Stadium jsme mohli sledovat fantastický zápas, který nakonec skončil nerozhodně 2:2. Španělský reprezentant do utkání naskočil v 63. minutě a nutno dodat, že od svého příchodu předváděl výborný výkon, když dokázal podržet míč i řídit hru, čímž pomohl zvýšit herní tempo domácích, které nakonec vedlo k vyrovnávající brance.
WhoScored: 7,0/10

Jorge de Frutos (Real Valladolid)
Jorge de Frutos se opět nedostal do zápasové nominace. Jeho Real Valladolid nakonec padl s Levante 2:0.

Achraf Hakimi (Borussia Dortmund)
Po velice dobrém výkonu s Kolínem trenér nasadil Achrafa Hakimiho do základní sestavy proti Unionu Berlín. Marocký reprezentant ale nyní nehrál dobře a to zejména v ofenzívě. Borussia Dortmund nakonec prohrála 1:3 i když Achraf Hakimi nemohl ani za jeden inkasovaný gól, tak bude chtít na tento zápas i svůj výkon co nejrychleji zapomenout.
Kicker: 4,5 (1 – nejlepší, 6 – nejhorší)
WhoScored: 6,3/10

Andrij Łunin (Real Valladolid)
Andrij Lunin proseděl celý zápas proti Levante na lavičce náhradníků.

Takefusa Kubo (RCD Mallorca)
Takefusa Kubo se dostal poprvé do nominace a na trávník se podíval v 79. minutě, když již bylo o vítězství Valencie rozhodnuto (2:0). Za deset minut toho japonský reprezentant ukázat moc nemohl.
WhoScored: 6,1/10

Borja Mayoral (Levante UD)
Borja Mayoral se vrátil do základní sestavy s Realem Valladolid a oproti posledním výkonu to bylo trošku lepší, zejména pak díky dvěma klíčovým přihrávkám. Jinak se ale do hry moc nezapojoval a za celý zápas jen jednou nepřesně vystřelil. Když opouštěl trávník, tak na tabuli svítilo skóre 0:0. Nakonec Levante vyhrálo 2:0.
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,4/10

Martin Ødegaard (Real Sociedad)
Po velice dobrých výkonech přišla řada na slabší den. Celý Real Sociedad neodehrál vůbec dobrý zápas proti Athletic Bilbau a zaslouženě prohrál 0:2. Martin Ødegaard byl hodně aktivní, často se zapojoval do ofenzivních akcí, ale nic z toho nebylo. Celkově Real Sociedad za celé utkání vystřelil jen dvakrát jednou na branku a jednou z toho to bylo z kopačky norského reprezentanta.
Marca 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,2/10

Sergio Reguilón (Sevilla FC)
Sergio Reguilón se po drobném zranění z minulého týdne vrátil do základní sestavy a proti Celtě Vigo odehrál celých 90 minut. Španělský obránce nebyl v ofenzívě vidět tak moc, jako tomu bylo posledně, ale celkově předvedl hodně slušný výkon. Sevilla nakonec vybojovala remízu 1:1.
Marca: 2/3
AS: 2/3

Óscar Rodríguez (CD Leganés)
ÓScar Rodríguez si odpykal trest za červenou kartu z prvního ligového kola a vrátil se do základní sestavy proti Realu Betis. Španělský záložník měl prsty v jediné brance svého mužstva, když jeho střelu Joel Robles jen vyrazil a jeho spoluhráč míč poslal do odkryté brány. Leganés sie vedení udržet nedokázalo a nakonec prohrálo 1:2. Óscar Rodríguez odehrál nakonec 79. minut a patřil k nejlepším hráčům svého mužstva. Jeho výkon můžete shlédnout ZDE
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,9/10

Javi Sánchez (Real Valladolid)
Ani Javi Sánchez se nedostal do nominace na utkání s Levante.

Jesús Vallejo (Wolverhampton)
Jesús Vallejo se objevil v základní sestavě v odvetném utkání Evropské Ligy s Turínem. Jeho mužstvo vyhrálo 2:1 a postoupilo do základních skupin. Španělský obránce podal slušný výkon a v inkasované brance prsty neměl. Nutno ale dodat, že dvakrát zbytečně ztratil míč blízko vlastního pokutového území.

V ligovém duelu s Evertonem proseděl Jesús Vallejo celý zápas na lavičce. Wolverhampton ale v defenzívě hořel jako papír a nakonec prohrál 2:3 po obrovských chybách obou stoperů. Jeden z nich se navíc v samotném závěru nechal hloupě vyloučit a můžeme tak doufat, že za čtrnáct dní Jesús Vallejo debutuje také v Premier League.

Zdroj: AS, Marca, WhoScored