Jak se dařilo hráčům na hostování

| Aktuality | Milánek

Dani Ceballos (Arsenal)
Dani Ceballos odehrál celé utkání v Premier League proti Wolverhamptonu a předvel velcie dobrý výkon. V záložní formaci Kanonýrů byl nejjasnějším bodem, dobře diktoval herní tempo, tvrdě pracoval v defenzívě a svými typickými přihrávkami z prvního dotyku dělal soupeři veliké problémy. Připsal si 4 vybojované míče a 3 úspěšné driblingy. Arsenal nakonec pouze remizoval 1:1, ale španělský reprezentant se svým výkonem může být spokojený.
WhoScored: 7,2/10

Jorge de Frutos (Real Valladolid)
Jorge de Frutos proseděl celý zápas s Mallorcou na lavičce náhradníků. Jeho mužstvo vyhrálo 3:0.

Achraf Hakimi (Borussia Dortmund)
Achraf Hakimi nastoupil v základní sestavě, ve které jej Lucien Favre nasadil na pravé straně zálohy. Marocký reprezentant byl velice aktivní a nebezpečný (připsal si 3 střely / 1 přesnou), zapojoval se do útočných akcí (3 klíčové přihrávky a jedna asistence) i dribloval (3 úspěšné pokusy ze 4). Borussia Dortmund vyhrála nad Wolfsburgem 3:0 a na branky i asistenci Achrafa Hakimiho se můžete podívat  ZDE.
Kicker: 2,5 (1 – nejlepší, 6 – nejhorší)
WhoScored: 7,9/10

Andrij Łunin (Real Valladolid)
Také Andrij Lunin proseděl celý zápas s Mallorcou na lavičce náhradníků. Jeho mužstvo vyhrálo 3:0.

Takefusa Kubo (RCD Mallorca)
Takefusa Kubo konečně zase dostal příležitost v základní sestavě, ale nutno podotknout, že mu tento zápas ale vůbec nevyšel. Proti Realu Valladolid byl jedním z nejhorších hráčů svého mužstva, když každá čtvrtá jeho přihrávka nenašla jeho spoluhráče. Nic mu nevycházelo, i když je pravda, že tragicky hrála celá Mallorca. Japonský reprezentant nakonec na trávníku vydržel 68 minut a po utkání sám sebe veřejně zkritizoval a omluvil se fanouškům Mallorcy.
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 5,6/10

Borja Mayoral (Levante UD)
Hrdina! V domácím klání s Barcelonou nastoupil v základní sestavě a po vedoucí brance z kopačky Lionela Messiho to vypadalo na další předpokládaný průběh. V 61. minutě se ale španělský útočník zapojil do akce, která vedla k vyrovnání a následně o dvě minuty později Borja Mayoral sám přesnou střelou rozhodl o vítězství Levante, které nakonec vyhrálo 3:1.Záznam utkání i branku Borjy Mayorala uvidíte ZDE.
Marca: 2/3
AS: 2/3
WhoScored: 7,6/10

Martin Ødegaard (Real Sociedad)
Martin Ødegaard si přivodil lehké svalové zranění a trenér nechtěl riskovat a k utkání s Granadou jej nenominoval. Real Sociedad nakonec dokázal i bez něj zvítězit 2:1.

Sergio Reguilón (Sevilla FC)
Sergio Reguilón se po menších zdravotních problémech vrátil do základní sestavě proti Atléticu Madrid a nyní v systému 3-4-3 nastoupil na nezvyklé pozici levého křídla. Španělský reprezentant vypadal lépe v prvním poločase, ve kterém se zapojoval do ofenzivních akcí a snažil se plnit i obranné povinnosti. V poločase druhém už to ale tak růžové nebylo, protože v něm měl Sergio Reguilón se soupeřem značné problémy. Sevilla nakonec remizovala 1:1.
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,9/10

Óscar Rodríguez (CD Leganés)
Po výborných výkonech přišel o Óscara Rodrígueze drobný úpadek formy, se kterým opět upadlo i celé Leganés. Proti Eibaru se španělský záložník dostal do hry v 61. minutě a za půl hodiny byl na trávníku téměř neviditelný. Leganés nakonec prohrálo 1:2.
Marca: 1/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,0/10

Jesús Vallejo (Wolverhampton)
Po pohárovém utkání s Astoun Villou, ve kterém Jesús Vallejo nastoupil v základní sestavě, opět protočil některé hráče a v duelu s Arsenalem v Premier League se španělský obránce nedostal do nominace.

Zdroj: AS, Marca, WhoScored