Jak se dařilo hráčům na hostování

| Aktuality | Milánek

Dani Ceballos (Arsenal)
V utkání Evropské Ligy s Olympiakosem nastoupil Dani Ceballos v základní sestavě a po výborných výkonech v tomto duelu polevil. Měl sice obrovské množství přesných přihrávek (91%), ty ovšem směřovaly zejména do krajů či dokonce dozadu. K tomu i ztratil několik míčů a některé ztráty byly hodně nebezpečné. Vystřídán byl v 72. minutě a už z lavičky sledoval, jak Arsenal po brance v prodloužení vypadl ze soutěže.
WhoScored: 5,9/10

V FA Cupu proti Porthsmouthu Mikel Arteta šetřil několik důležitých hráčů a to se týkalo i Daniho Ceballose. Kvůli zranění Lucase Torreiry se ale španělský reprezentant dostal na trávník již v 19. minutě  a opět předvedl povedený výkon. Hodně se zapojoval do hry, opět velice přesně přihrával a zaznamela i dva vybojované míče a dvě střely. Arsenal nakonec vyhrál 0:2.
WhoScored: 6,9/10

Achraf Hakimi (Borussia Dortmund)
V duelu s Freiburgem nescházel v základní sestavě, opět na pozici pravého křídla. Marocký reprezentant se často zapojoval do útčných akcí, ale často byl také nepřesný. V závěru pak sám mohl pojistit vedení, ovšm na hostujícího brankáře nevyzrál. Dortnund nakonec vyhrál 1:0.
Kicker: 4/6 (1 – nejlepší, 6 – nejhorší)
WhoScored: 7,2/10

Andrij Łunin (Real Oviedo)
Real Oviedo vyhrál s Tenerife 1:0 po pokutovém kopu z 88. minuty. Andrij Lunin předvedl spolehlivý výkon, i když moc často zasahovat nemusel. Záznam zápasu můžete shlédnout ZDE.
Marca: 2/3
AS: 1/3

Takefusa Kubo (RCD Mallorca)
Japonský reprezentant po skvělém výkonu proti Betisu nastoupil od prvním inuty proti Getafe. Rozhodně patřil k nejlepím hráčům Mallorcy, bral na sebe odpovědnost a vypracoval také nejnebezpečnější akci baleárského celku do poločasu. Po poločaové přestávce se trošku vytratil, ostatně jako celá Mallorca. Opět odehrál celý zápas a Mallorca nakonec prohrála 0:1.
Marca: 1/3
AS: 1/3

Borja Mayoral (Levante UD)
V utkání proti Eibaru nastoupil Borja Mayoral v základní sestavě a zanechal po sobě smíšené dojmy. Byl totiž aktivní a dvakrát vystřelil, na druhou stranu ale neuspěl ani v jednom ze dvou soubojů a ztratil hned pět míčů. Vystřídán byl ve druhém poločase za stavu 2:0. Levante nakonec vyhrálo 3:0.
Marca: 1/3
AS: 2/3
WhoScored: 6,3/10

Álvaro Odriozola (Bayern Mnichov)
Álvaro Odriozola proseděl celé zápasy proti Chelsea (3:0 pro Bayern Mnichov) i Hoffenheimu (6:0 pro Bayern Mnichov) na lavičce náhradníků.

Martin Ødegaard (Real Sociedad)
Real Sociedad porazil Real Valladolid 1:0 a Martin Ødegaard odehrál celý zápas. Norský reprezentant se často zapojoval téměř do každé útočné akce svého mužstva a celkově byl u míče nejčastěji ze všech hráčů baskického celku. Připsal si tři klíčové přihrávky a jednu střelu. Scházela už pouze asistence nebo vstřelená branka.
Marca: 2/3
AS: 2/3
WhoScored: 7,3/10

Sergio Reguilón (Sevilla FC)
Sergio Reguilón anstoupil od úvodní minuty zápasu Evropské Ligy s Kluží a předvedl hodně dobrý výkon. V obraně byl jistý a zároveň neúnavně podporoval ofenzívu.Společně s brankářem Yassine Bounouem byl nejlepším hráčem Sevilly, která po bezbrankové remíze postoupila do další fáze, ve které se utká s AS Řím.

V La Lize pak nechal Julen Lopetegui španělského obránce odpočinout a Sevilla vyhrála 3:2 s Osasunou.

Óscar Rodríguez (CD Leganés)
Óscar Rodríguez patřil k nejlepším hráčům na trávníku v utkání proti Deportivu Alavés. Sám mohl několikrát překonat Fernanda Pacheca, ale nakonec zápas dokončil "pouze" s asistencí. Španělský záložník odehrál celé utkání a kromě zmíněné asistence si připsal i pět střel a tři klíčové přihrávky. Leganés nakonec remizovalo 1:1. Záznam utkání můžete shlédnout ZDE.
Marca: 2/3
AS: 2/3
WhoScored: 7,5/10

Javi Sánchez (Real Valladolid)
Javi Sánchez se nevešel do nominace na utkání s Realem Sociedad.

Jesús Vallejo (Granada)
Jesús Vallejo nastoupil v základní sestavě proti Celtě Vigo, se kterou Garanda remizovala 0:0. Španělský obránce předvedl velice dobrý výkon, který mohl po rohovém kopu korunovat i vstřelenou brankou, což se nakonec nepovedlo.