James Rodríguez příjde o Klubové mistrovství světa?

James Rodríguez příjde o Klubové mistrovství světa?

| Aktuality | Milánek

Start Jamese Rodrígueze na Klubovém mistrovství světa je hodně nejistý. Deník Marca informuje, že v této záležitosti panuje pesimismus. Pro královský velkoklub turnaj začne 16. prosince a skončí o čtyři dny později. Čes nehraje do karet kolumbijskému reprezentantovi, který musel v 52. minutě včerejšího duelu s Celtou Vigo opustit hřiště. Pravděpodobně si natrhnul lýtkový sval na pravé noze. Vše se ovšem vyjasní po zítřejší magnetické rezonanci.

Pokud vyšetření prokážou natrhnutý sval, bude star Jamese Rodrígueze na prosincovém turnaji hodně málo pravděpodobný či dokonce nemožný. Předpokládaná doba rekonvalescence se u tohoto typu zranění pohybuje kolem 2 týdnů. To znamená, že si Carlo Ancelotti bude muset poradit bez dvou důležitých hráčů středu pole - mimo hru je totiž také Luka Modrič. I z tohoto důvodu včera italský trenér, při nepřítomnosti Samiho Khediry, v záložní formaci zkoušel Marcela a Daniho Carvajala.

Zranění Jamese Rodrígueze může mít vliv na zimní přestupové období. Lucas Silva je na přestupovém seznamu a téměř určitě v roce 2015 posílí mužstvo Realu Madrid, jen není jasné, jestli na Santiago Bernabéu zamíří v lednu nebo až na konci sezóny.

Zdroj: Marca

Komentáře

Superreal
Superreal

Jsou horsi veci.

RMA
RMA (upraveno: )

to je škoda že james rodríguez zmešká mistroství klubů cry frown thumbsdown thumbsdown thumbsdown thumbsdown

patr391
patr391

Už to zmeškal biggrin

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.