James Rodríguez: V létě jsem chtěl odejít, ale klub mi to neumožnil

James Rodríguez: V létě jsem chtěl odejít, ale klub mi to neumožnil

| Aktuality | Milánek

"Všichni vědí, jaký je Carlo. Hodně mi důvěřoval a hodně jsem hrál, cítil jsem se dobře. S Rafou Benítezem jsem nestrávil moc času, protože po čtyřech měsících již v klubu nebyl. Pokud jde o Zidana, tak poprvé jsem pod ním moc nenastupoval. Dalo se to chápat, protože pokud vyhráváš trofeje s jistými hráči, tak více důvěřuješ právě jim. Ale od každého z nich jsem se něco naučil, dobré i špatné věci."

"Za druhé éry Zidana... Chtěl jsem odejít, protože jsem tady hrál již tři roky. Chtěl jsem minulé léto odejít, ale... Poslouchej, odpovím ti, co se stalo. Minulé léto jsem měl nabídku z jistého velikého klubu, který nemohu jmenovat. Chtěl jsem tam odejít, protože jsem věděl, že tady moc šancí nedostanu. Z několika důvodů mi ale neumožnili odejít a proto tady trávím tento rok, pouze proto, že tehdy byly takové okolnosti."

"Ale nevzdávám se. SNažím se každý den učit, zlepšovat se a doufám, že v budoucnu budu hrát více. Vím, že mám talent, že mám kvalitu a že díky každodenní práci budu moci hrát více."

Zdroj: Marca

Komentáře

Marcelo12
Marcelo12

Pomaly ale isto, post klasickej desiatky sa z moderneho futbalu vytráca.

Real Siempre
Real Siempre

My vime, zes chtel k matracim. Jestli o to porad stojis, chcem 30 a je to vyreseny.

Dantes
Dantes

A už to začíná... Jihoamerická telenovela...

olinho
olinho

nech narkobaron da na stol 50 mega a mozes ist za nim...

Dantes
Dantes

Přesně, moje řeč.

PDReal
PDReal

ked nam za Achrafa stacilo 40, bojim sa s cim sa spokojime u Jamesa lol, bral by som aj tych 40 ako vyhru ... 50 nam zanho len tak niekto asi neda thinking

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.