Javier Hernández rozhodl o výhře nad Ekvádorem

| Aktuality | Milánek

V Los Angeles se uskutečnil přátelský duel mezi Mexikem a Ekvádorem, který oběma celkům posloužil jako příprava na letní Copa América.

Od prvních minut přejali iniciativu Ekvádorci a už v prvních minutách musel Corona zasahovat. Mexičanéna horší úvod odpověděli nejlépe, jak jen mohli. Po ztrátě Eraza se k míči dostal Chocharito, jenž svou střelou vymetl pravou šibenici Domíngueze. I když to opticky vypadalo, že má Mexiko míč ve svém držení, tak si výraznější šance z protiútoků vytvářel Ekvádor. Tomu ale scházelo i potřebné štěstí, protože v 73. minutě Corona vychytal penaltu Bolañosovi, když vystihl směr jeho střely. Mexiko mohlo o osudu utkání definitivně rozhodnout v 81. minutě, když Chicharito vybojoval míč a nahrál Jimenezovi, který ale trefil jen tyč. Zápas tak nakonec skončil výsledkem 1:0.

Mexiko 1:0 (1:0) Ekvádor
1:0 Chicharito 14'

Mexiko: Corona - Reyes, Ayala, Aguilar - Layun, Moreno, Vazquez (74', Guemez) - H. Herrera (84', J. Dos Santos), Guardado - G. Dos Santos (76', Jimenez), Chicharito (92', E. Herrera).

Zdroj: Marca, AS