Javier Tebas bude bránit Real Madrid na půdě Evropského parlamentu

Javier Tebas bude bránit Real Madrid na půdě Evropského parlamentu

| Aktuality | Milánek

Deník AS informuje, že Javier Tebas v úterý přednese záležitosti Realu Madrid a Atlética Madrid na půdě Evropského parlamentu, kde se uskuteční debata na téma financování fotbalových přestupů. Prezident La Ligy oznámil, že předloží stížnost na trest pro dva madridské kluby za přestupy nezletilých fotbalistů.

Javier Tebas chce také předložit stížnost na organizace FIFA a UEFA ke Sportovnímu arbitrážnímu soudu. Kromě situace s nezletilými hráči prezident La Ligy nesouhlasí ani se změnou termínu Mistvoství světa v Kataru či účasti investičních firem v přestupových operacích.

Zdroj: AS

Komentáře

Milánek
Milánek

Hodně za to může i trest pro Atlético, jehož je Tebas velikým fanouškem, ale kdo by řekl, že nás právě on bude hájit a bojovat za nás tam, kde to jen půjde. Respekt thumbsup

Billy McClane
Billy McClane

Naozaj fandi Tebas Atleticu?

z clanku na fcbarcelona.cz:

Tebas se narodil v Kostarice, ale odhalil svou podporu Realu, aby zabránil budoucímu nařčení z pokrytectví. "Když řeknu, že nepodporuji Real Madrid, bylo by to později pokrytecké a já bych byl vyobrazen jako lhář," řekl v rozhovoru pro AS. "Rozhodně nejsem rád nazýván lhářem. Představte si, že bych řekl, že miluji všechny týmy, a pak by vyšlo najevo, že jsem fanouškem Realu, protože v mládí jsem v El Clásicu slavil vítězství Madridu s přáteli. Raději řeknu, jak to je."

Milánek
Milánek

Nedávno jsem někde četl, už bohužel nevím kde, že je fanouškem Atlética...

TOMMY
TOMMY

Je to trochu podezřelé, že se FIFA zaměřila jen na týmy ve španělsku, především na ty, kteří poslední roky dominují v LM. Popravdě mi to zase tak vadit nebude, určitě bych uvítal nějakou přestupovou rošádu, ale kdo ví, možná nám to bude ku prospěchu. Stáhneme si hostovače, kteří se mohou konečně pořádně předvést. Popravdě nevěřím našemu vedení, že nechybovalo v žádném přestupu. Tebas nemá šanci. Snad aspoň dojde k odkladu na příští leden.

Mára
Mára

Jsem si skoro jistej, že Tebas je velkým fanouškem Realu, ani se tím nijak nikdy netajil, což samozřejmě vyvolává nevoli hlavně Katalánců, že je Madridu nepokrytě nadržováno tím nejvyšším, dále pak ta Florentinova děvčica (jméno a současnou přesnou pozici si nepamatuji), která dělala dříve pod ním / pro něj u nás, a pak začala vykonávat nějakou exekutivu v nejvyšších orgánech La Ligy. Myslím, že v Barceloně moc rádi uslyší, jak se za nás bude srdnatě pan Tebas bít na FIFA...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.