Jean-Michel Aulas: Real Madrid nemá předkupní právo na Mariana

Jean-Michel Aulas: Real Madrid nemá předkupní právo na Mariana

| Aktuality | Milánek

Mariano se po svém odchodu do Olympique Lyon dokázal okamžitě adaptovat a ve 12 odehraných utkáních dokázal nasázet hned 9 branek. I z tohoto důvodu jej neustále sleduje Zinedine Zidane, který jej údajně hodlá po letošní sezóně přivést zpět do Realu Madrid.

S tím ovšem důrazně nesouhlasí prezident francouzského celku, Jean-Michel Aulas, jenž poněkolikáté zopakoval, že nemá Real Madrid na španělského útočníka již žádné předkupní právo. "Informace o tom, že Real Madrid má doložku o zpětném odkupu, se nezakládají na pravdě," prohlásil Jean-Michel Aulas.

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Šigy
Šigy

Jestli jsme ho prodali za takové šušně a nemáme na něj žádnou dohodu, tak to je neskutečný fail...

kakarrot18
kakarrot18 (upraveno: )

Ve Francii dolozky o zpetnym odkupu nevedou, takze jsme ani nemohli.

Nasir
Nasir

Myslíš, že cenu jsme adekvátně tomu zvednout nemohli?

kakarrot18
kakarrot18

Kolik by sis predstavoval? Vypada to, ze jsme v ramci udrzovani dobrych vztahu mezi kluby nebo s vidinou slevy v pripade budouciho nakupu u nich pristoupili na nizsi castku.

Nasir
Nasir

Tak rozhodně přes 10, útočníci jsou drazí. Nicméně doufám v totéž, co píšeš, že nějaká dohoda tam je, ať už by šel zpátky Mariano nebo třeba Fekir, takže by to bylo celkem ok.

Superreal
Superreal

Jen si kladu otazku, proc mam porad pocit, ze se dobre vztahy s ostatnimi snazi udrzovat jen Real Madrid, zatimco ti ostatni, s nimiz jakoze mame dobre vztahy, nas skubou jak zdechle slepice?

kakarrot18
kakarrot18 (upraveno: )

Tezko rict, ale taky to tak vidim. Na druhou stranu je v nasi pozici dost tezky mit s kymkoli dobry vztahy biggrin Kolik klubu na svete k nam muze chovat sympatie? Ale beru to tak, ze treba v Betisu jsme vzali Danilose za vykupku + neco navic od cesty a vzali jejich nejvetsi talent Pecellina, to je v mejch ocich dobrej vztah biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Jo, to se pak nemuzem divit, ze je Real vsude tak milovan biggrin

jokersk
jokersk

Ako už bolo veľakrát povedané, máme tam % z ďaľšieho predaja. Tuším okolo 30-35%.

Dantes
Dantes

Tak to je dobré, to by šlo 30-35% do naší kapsy, takže sleva.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.