Jesús Vallejo: Samozřejmě, že se v příští sezóně vidím v Realu Madrid

Jesús Vallejo: Samozřejmě, že se v příští sezóně vidím v Realu Madrid

| Aktuality | Milánek

"Samozřejmě, že se v příští sezóně vidím v Realu Madrid. Vždy pracuji na plné obrátky, abych mohl pomoci mužstvu, konkutoval svým spoluhráčům a byl připravený nastoupit, když je potřeba. Noví hráči jsou mile vítáni. Jsou to velice dobří fotbalisté, kteří nám zcela určitě hodně pomůžou."

"Jestli nám budou kluby více důvěřovat po triumfu na Mistrovství Evropy? Říkal nám to již náš trenér. Naznačil, že fakt, že jsme vybojovali titul díky skvělé týmové hře, posílí pozici každého z nás."

"Hazard je nesmírně dobrý. Skvěle zapadne do mužstva a nepochybuji o tom, že pro nás bude velice důležitý."

Zdroj: AS

Komentáře

LosMerengues
LosMerengues

"abych mohl pomoci mužstvu, konkuroval svým spoluhráčům a byl připravený nastoupit, když je potřeba"... rolleyes

Dantes
Dantes

Co se ti na tom nezdá?

LosMerengues
LosMerengues

Že síce sa o to podľa jeho slov snaží, ale len málokedy je pripravený nastúpiť, keď je potreba.

Dantes
Dantes

Detailně do toho nikdo z nás nevidí, ale zradilo ho zdraví, takže co chceš jako dělat? Jestli v tom hraje částečně roli i "hlava" to si tedy rozhodně netroufám posuzovat...

RMCF
RMCF

Něco mně říká, že nám vytře zrak a zůstane letos zdraví smile

Gristo
Gristo

On i Nacho jsou moji velcí oblíbenci, škoda, že jeden z nich bude muset odejít. frown

Real_M
Real_M

No jeden z dvojice Nacho Vallejo bude musieť pravdepodobne ísť... Len kto to bude... thinking

Laura
Laura

Ešte prednedávnom by som tipovala, že to bude Vallejo. Teraz mám ale taký pocit, že to bude Nacho

Real_M
Real_M

Tiež to tak vidím... Keď sa Jesusovi budú konečne vyhýbať zranenia tak bude top obranca a Nacha v pohode nahradi

Laura
Laura

presne tak thumbsup ale Nacha mám rada, jeho odchod bude pre mňa smutný unsure

Real_M
Real_M

Aj ja ale zaslúžil by si už konečne niekde základ je ho škoda na 4.teho stopéra..

Superreal
Superreal

Me nezajima, koho je kde skoda. Me zajima dobro Realu Madrid. Takze jedina relevantni rozvaha zni: ,,Kdo bude vetsim prinosem? Vallejo ci Nacho?" Tim to hasne.

RM22
RM22

Vellejo je často zranený. Pri Varanovej forme na začiatku sezon je chyba predať Nacha

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Letos ale Varane neodehrál žádný po sezoní turnaj, takže bude v pohodě.

Marťá_sek
Marťá_sek

Ano Rafa bude snad cajk, letos si to "odskace" Case hmm Rad bych se mylil a budu doufat, ze tomu tak nebude pray ...

Kmet
Kmet

A vzhledem k tomu, ze to je nas jediny DM, tak by to mohl byt celkem problem... confused

RMCF
RMCF

A hlavně žádný zajímavý DM na trhu momentálně není unsure

Kmet
Kmet

Proto je pro me porad nepochopitelny, ze jsme pustili toho Llorenteho. Vsadil bych se, ze bude letos nejlepsi DM v lize.

RMCF
RMCF

Taky mě to nehraje proto začínám fakt počítat s 4-2-3-1, kde by fungovala i varianta Luka s Tonim vedle sebe...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Jak by sis v téhle variantě představoval základ?

Gristo
Gristo

Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo/Mendy - Casemiro, Kroos - Asensio, Isco/Modrić, Hazard - Benzema/Jović

anade1
anade1

Přijde mi to jako velmi férové gesto od Zidana - proto odešel. Chtěl někde hrát základ nebo mít alespoň hooodně minut. Měli jsme si ho nechat i když ZZ mu to nedokázal slíbit? Prostě preferuje Casemira, tečka. Vsadím se, že Casemiro by taky nechtěl sledovat jak Llorente hraje většinu zápasů a sedí. Taky by byla škoda a chyba ho prodávat, ale jeden z nich to musel odnést pokud nechtěl ZZ řešit nějakou nepozitivní atmosféru v týmu. Naopak se mi líbí, že nejsme jako PSG kde jsou ti kluci jako v kleci a můžou se sami rozhodnout. Kdyby Marcos chtěl zůstat i za cenu menší porce minut a třeba i tribuny několikrát za sezonu, určitě by zůstal. Zasloužil si hrát někde základ, přeju mu to nejlepší, klidně v Atléticu. Ti fotbalisti jsou taky jenom lidi co se hledají jen to nejlepší pro svoji kariéru. Pokud je to podle něj tam, tak super. Třeba Gareth to samé jo... našel ideální golfové hřiště v Madridu a divej jak se tu drží. :D

Nasir
Nasir

S tím nesouhlasím a podle mě si to maluješ jinak, než to bylo. Chyba je právě v tom, že Zidane mu něco "nemohl slíbit", protože nic takového neexistuje. Ve skutečnosti nechtěl slíbit - nazývejme věci pravými jmény. Mohl mu klidně slíbit o něco větší minutáž nebo volný souboj o pozici s Casem. Nemyslím si, že by to Llorente odmítl vzhledem k tomu, jak se minulé léto zachoval a jaká byla jeho priorita. Zidane to udělal buď kvůli zásluhám Caseho nebo proto, že ignoroval progress Llorenteho letošní sezónu, což je ovšem pouze jeho chyba a logicky to pak jinak dopadnout nemohlo. A to, že by jeden z nich seděl více na lávce je snad normální. Základem top klubu jsou zdvojené pozice a nějaká konkurenci o místo. Proč bychom jinak kupovali "zbytečně" Mendyho, Joviče? Proč neprodáme Odriozolu nebo Militaa/Varana, když ti všichni budou "zbytečně" sedět? A co to je za nesmyslnou utkvělou představu, že každý sedící hráč je strašný problém do kabiny? Ve skutečnosti je zápasů dostatek a při vhodné rotaci by si zahráli dost oba, nemluvě o tom, že by určitě oba nevydrželi celou sezónu zdraví. A Llorente žádné problémy v kabině nedělal doposud a pochybuju, že Case by ani jednu takovou sezónu nedal. To silně zavání tím, že hledáš omluvy pro tento krok, který nás může dost mrzet. Otázka je, jak na to zareagujeme, jestli to riskneme s Valverdem na DM nebo přijde někdo nový atp.

anade1
anade1 (upraveno: )

:) okej. Díkec za názor. Já omluvy nehledám. Je to easy. Zidane preferuje Casemira. A je už jedno jestli za zásluhy nebo jestli spolu hrajou mýdlovou bitvu ve sprše, prostě preferuje jeho. Nemohl/nechtěl slíbit...Jo tak asi nechtěl no. Prostě ZZ je ten typ trenéra co v určité fázi sezony raději projeví důvěru i těm co hrajou marně a dá je do základu i kdyby tam byl někdo na té pozici kdo to momentálně hraje lépe. Udělal to xkrát s Marcelem, s Benzemou, nevím s kým vším...ale tak zase ti kluci ví na čem sou.

Co se těch zdvojených pozic týče, tak máš samozřejmě pravdu. Ale přijde mi že Militano, Jovič, Mendy atp berou v potaz že spíš hrát základ nebudou. A opět...ZZ to tak prostě dělá...Prostě v ten klíčový moment spíš důvěřuje než aby točil se sestavou i kdyby ti kluci hráli líp. Je asi jasný, že spíš budou naskakovat do zápasů, a nebo budou hrát jen aby si ZZ koně odpočinuli. A myslím že ti kluci s tím víceméně počítají. Llorente podle toho co říkal agent, chtěl hrát základ. Nechtěl asi soupeřit s Casemirem kor když ví, že ho ZZ preferuje. Chtěl se cítit jako Casemiro asi, nic špatnýho na tom nevidím. Nektěří sou schopní sedět na lavičce a čekat na šanci, jiní už toho mají plné zuby - vždyť Llorente už si toho v Realu prošel dost a dost čekal...logicky chtěl udělat další krok, kor když má ZZ jasno že pro něj je Case první volba.

A jesrtli je to blba volba nebo ne...to už je jedno. Buďme rádi že nám tým konečně skládá trenér co ví co chce a jak to chce a ktterýho všichni hráči respektujou. A ne že to skládá Floro co k tomu podepíše novyho trenéra co ani nedostane to co chce. Pokud má ZZ jasno v tom, že je pro něj Case lepší...tak proč tady mít LLorenteho na lavičce jako záskos kdyby náhodou Case nemohl hrát...to bys chtěl? To je ale přesně to ignorování hráčova proogresu na úkor lepší a širší soupisky, ne?

Nasir
Nasir

Nerozumíme si. Ty píšeš, že Zidane "to" tak prostě dělá, jeho koně hrají, i když jsou marní, a Llorenteho je lepší pustit. Já kritizuji právě toto. A mám pro to pádný argument, protože jak sis mohl všimnout, právě tímhle stylem jsme dvakrát po sobě vybouchli v lize. Ne, že jsme ji nevyhráli, my jsme vybouchli. A trenér, který nás vytáhl do LM, byl právě ten, který se odvážil tenhle zvyk změnit a zasáhnout i do základu. Ostatně Zidane sám ze svého zvyku trochu ustoupil ve chvíli, kdy se dostal pod tlak, sezóna byla skoro ztracená a zbývala jenom LM (kterou jsme poté vyhráli). Proto tvrdím, že oba DM si mohli při rozumné rotaci zahrát, zápasů je dost a navíc by oba určitě nevydrželi pořád zdraví.

Jinak nevím, z jakého vyjádření agenta čerpáš, ale nikde jsem neviděl, že by Llorente chtěl být jasná jednička a pochybuju o tom, že by si takovou podmínku kladl, Spíše už nechtěl mít status talentu, co zaskočí jen občas. Což je pochopitelné po poslední sezóně.

anade1
anade1

Jo tak to se kritizovat dá. Ale Zizou tu za tři roky udělal 3x Ligu Mistrů, takže máme tak akorát právo kývat hlavou na to co udělá. Zápasů je určitě dost, ale proč by ho tu měl držet když ví že je Casemiro pro něj jednička? Na tom postě někdo jednička bude a někdo bude dvojka co si zahraje (možná i ne uplně malo) ale pořád dvojka. Já taky Llorentemu přeju mít základ, což nechápu že ty mu nechceš dopřát.

Vyjádření agenta bylo, že ZZ Llorentemu řekl, že by neměl tolik minut kolik by chtěl. Jednoduše, nemá pro něj prioritu. Mimochodem Llorente se tu řešil už tak 3x alespoň sezonu předtim kdy moc nehral. Agent, že chce hrát a že uvidí jaká bude situace atp atp. A to hrál Llorente občas místo Casemira což je to co bys chtěl i tuhle sezonu. Něco takového jakože by se střídali po každém zápase je blbost. to by nikam nevedlo přece.

Každopádně to není blesk z čistého nebe. Asi nechtěl být talent co sedí na lavičce, ale on už měl spíš status hráče co si zaslouží hrát základ (blíží se zase ME a určitě chce hrát za repre) a nechtěl čekat kdy se Casemiro zraní.

Já docela chápu tvůj point. Myslím si, že spíš než odchod Llorenteho je chyba že nepřišel někdo jako Mendy nebo Odri last sezonu na DM. Prostě někdo kdo by se o DM chtěl prát a věděl že si moc nezahraje. Tam to vidim špatně, ale...Jako pokud ZZ věří Valverdemu. No tak tleskám, možná je to ještě lepší než někoho kupovat. Uvidiíme po sezoně jaká to byla chyba nebo ne..;)

Marťá_sek
Marťá_sek

Case ma se svalovym zranenim taky sve zkusenosti, takze ten problem muze byt opravdu realny.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ta hrozba tam určitě, odehrál toho celkem dost a bude na něm jak ze sebe setřese. Pořád čekám, že ještě jeden záložník přijde. Na to, kolik máme pořád hráčů, je až moc velký klid, někdo ještě bude muset odejít.

Laura
Laura

Ale jeho minulá sezóna bola hrôzostrašná. Nie, žeby ostatných nie ale Nacho bol vždy ten spoľahlivý madridista a keď išiel na ihrisko nemusel si sa ničoho báť.

Real Siempre
Real Siempre

Sebevedome vyjadreni. To by mu mohlo pomoci nestresovat se a treba pak nebude tolik zraneny. Uz by to chtelo, aby do sezony poradne prispel.

El Galactico
El Galactico

Nech sa ti zranenia vyhybaju, Jesus. Potom nepochybujem o tom, ze mozes byt dolezitou sucastou pritomnosti i buducnosti Realu Madrid.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.