Jesús Vallejo: V Realu Madrid jsem velice spokojený

Jesús Vallejo: V Realu Madrid jsem velice spokojený

| Rozhovory | Milánek

"Jestli bych chtěl mít v klubu stejnou důvěru, jako tomu je v reprezentaci? No, každý hráč chce hrát co nejvíce a co nejvíce pomáhat svému mužstvu. Myslím si, že je nejdůležitější to, aby byl daný hráč vždy k dispozici, aby pracoval pro mužstvo. Nakonec jsme všichni důležití, sezóna je dlouhá a vždy se najdou momenty pro každého. Tak tomu bylo i letos."

"Cítím se skvěle, od února pracuji na plných obrátkách a myslím si, že díky posledním zápasům v sezóně přijíždím na reprezentační sraz v dobrém zápasovém tempu, což je vždy pozitivní. Když nejsi v rytmu, tak je počátek trošku složitější, ale jsem připravený. Máme před sebou důležitý cíl, kterým není pouze mládežnické EURO, ale také Olympijské hry."

Zda-li zůstanu v Realu Madrid? Vždy jsem říkal, že chci zůstat a jsem velice spokojený, jak ze spoluhráčů, tak i z trenéra a fanoušků. Snažím se ze sebe dávat všechno, činit postupy, ale moc dobře vím, že je na mé pozici mnoho vynikajících hráčů. Vždy jsem opakoval, že se od nich hodně učím, nejen v průběhu utkání. Samotné bytí po jejich boku je pro mne něco neuvěřitelného."

Hostování? Upřímně, něco takového jsem nikdy neplánoval. Naše sezóna ještě neskončila. Je jasné, že jsou již někteří fotbalsité na dovolených a ti již možná myslí na další sezónu, ale my máme ještě důležitý úkol s reprezentací. Chceme odehrát dobrý turnaj na EURU, což může každého i individuálně posílit. Takový je můj cíl v reprezentaci i Realu Madrid."

"Jestli jsem mluvil se Zidanem? Mister byl spokojený z mé práce, jak na trénincích, tak i v zápasech. Po jeho příchodu jsem měl také více příležitostí kvůli zranění mých spoluhráčů. Řekl mi, abych dělal svou práci a odehrál dobré EURO."

"Jovič? No, neměl jsem to štěstí si s ním zahrát v Eintrachtu, protože když přicházel z Benfiky, tak jsem se já vracel do Realu Madrid. Ale všichni mi o něm hovoří v samých superlativech. Viděl jsem několik jeho zápasů a je to rozený střelec, určitě nám hodně pomůže."

"Odchod a eventuální návrat s větším statusem? Je jasné, že my hráči chceme hrát co nejvíce, ale již jsem řekl, že jsem spokojený. Myslím si, že je nejdůležitější využívat příležitosti, které dostáváš a každodenní práce na trénincích. Ty se můžeš soustředit pouze na prácio, protože později padají rozhodnutí, které ty ovlivnit nemůžeš."

Zdroj: Cadena SER

Komentáře

Zobinho
Zobinho

Tak snad se ti vyhnou zranění, protože v Německu jsi byl vynikající smile

Holoubek
Holoubek

Asi se potřebuje dostat do tempa s byt hlavně psychicky v pořádku. Psychickou podporu mu podle mě umí předat ZZ takže ho snad uvidime i příští rok, a snad více naváže na výkony z Franfurktu. I když to by teda musel jít z kola ven Nacho unsure

Dantes
Dantes

Buď on nebo Nacho budou muset odejít, nemůžeme mít 5 takových stoperů.

Zobinho
Zobinho

Jak mám Nacha rád, tak tahle sezóna mu ale vůbec nevyšla. A jelikož už není nejmladší dal bych přednost Jesusovi, i když teda s těžkým srdcem, protože Nacho je srdcař.

Pipita
Pipita

Suhlasim stebou ale Nacho je Nacho je to dobry hrač stale zo seba vydal maximu a pritom je dobry aj ako stoper a aj ako pravy obranca

Holoubek
Holoubek

Je, ale letos byl příšerný. Plus věkově taky už není nejmladší. Ale je to srdcař a hlavně univerzál. Jsem zvedavej kdo zustane nakonec

Real Siempre
Real Siempre

Na stranach uz ho nevidim. A spojil bych dve veci - vek Valleja a moznost nechat Nacha jit si nekam vydelat.

Superreal
Superreal

Jeste abys nebyl... wink

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.