Keylor Navas bude zahrnutý do přestupu Davida De Gey?

Keylor Navas bude zahrnutý do přestupu Davida De Gey?

| Aktuality | Milánek

Anglická média dnes uvádějí nové informace týkající se Davida De Gey. Daily Mirror tvrdí, že se Real Madrid v příštím týdnu setká s agentem Jorge Mendesem, aby jednali o budoucnosti španělského reprezentanta. Manchester United stále stojí na svých požadavcích ve výši 40 milionů eur, ale královský velkoklub hledá možnosti, jak tuto sumu snížit. Setkání s portugalským agentem má zahájit poslední ofenzívu s cílem zisku Davida De Gey.

Sunday Express pak dnes píše, že Real Madrid pracuje na tom, aby do operace s Davidem De Geou zahrnul Keylora Navase. Kostarický reprezentant by značně snížil přestupovou částku a Manchester United by zase získal solidního nástupce za současnou brankářskou jedničku.

Zdroj: AS, BernabeuDigital.com

Komentáře

Dantes
Dantes

Měli bychom pořádně zatlačit na to, aby si mufani cenili De Geu na max. 30M€, s tím, že Navas k nim pokud by měli zájem plus jim pošleme 15M€ a jsme domluveni :)

El Galactico
El Galactico

To by davalo logiku a bol by som rad za Keylora, v United by mohol dostat prilezitost a ukazat, co vie.

Ryan
Ryan

Jen doufam, ze nas Keylor pristi rok nevyradi z LM jako letos podobne nepotrebny Morata.

merengues
merengues

Tady těm výměnám nějak nevěřím. Novináři by pořád někoho vyměňovali a dopláceli, ale kolikrát se to u hotových hráčů opravdu stalo?

Dantes
Dantes

Málokdy, proto jsem to napsal spíše ve "srandovním" duchu, ale tlačit na přestupní částku i z důvodu blížícího se konce kontraktu bychom měli tak jako tak. Tady se ukáže co vedení v čele s Perézem umí. Na druhou stranu si myslím, že lepší příležitost dovést De Geu už nebude, takže zase nemůžeme tlačit moc, aby se "nenasrali" a záměrně ho nenapálili někam jinam, nebo ho megaplatem nepřesvědčili ať zůstane. David nám bude muset taky pomoct ať to klapne ke spokojenosti všech stran.

merengues
merengues

Takhle jsem o tom zatím nepřemýšlel (ani o té výměně), protože si myslím, že Ikera i Davida mít nemůžeme. Nejde to dohromady co se týče atmosféry kolem klubu a týmu a už vůbec bych nepochopil, proč vlastně loni vykopli Diega. Ale spletl jsem se loni u gólmanů, tak se pletu možná zase.

Ryan
Ryan

Jestli muze fungovat dvojice David/Iker zalezi ciste na Ikerovi. Jestli bude ochoten zustat v klubu i s tim, ze by delal dvojku (coz nektere jeho vyroky naznacuji) a chytal jen CdR a vic jen v pripade, ze by se De Gea uplne stoprocentne nechytil, tak nevidim duvod, proc bychom ho meli vyhanet. Je fakt, ze tohle by zas pravdepodobne vydrzelo jenom rok, ale nechat si Keylora, aby druhou sezonu po sobe nechytal, to by taky nebylo moc koser.

Marťá_sek
Marťá_sek

Za mě pokud má Keylor odejít tak pouze na hostovačku. jeho služeb bude ještě třeba. V ManU nebo Arsenalu i Liverpoolu by si zachytal až až, ale po sezoně návrat. Jeho prodej by nebyl koncepčně správný. Můj názor

Dantes
Dantes

Je taky otázka jak by se k tomu postavil Keylor, asi by to záleželo tak na tom kde by šel, MAnU by asi nepohrdl.

Michal Andrš
Michal Andrš

Taky bych si Keylora rad nechal....maximalne hostovani, kdo vi jak se u nas De Gea pripadne chyti....

Superreal
Superreal

1) 40 mega je priserne moc! 2) Prodavat Navase podle me neni spravny tah. 3) Nemyslim si, ze DdG prijde formou vymeny a doplatku.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.