Leonardo: Nemohu slíbit, že prodloužíme smlouvu s Kylianem Mbappém

Leonardo: Nemohu slíbit, že prodloužíme smlouvu s Kylianem Mbappém

| Aktuality | Milánek

Paris Saint-Germain neprochází nejlepším obdobím a hodně jeho fanoušků se obává odchodu Kyliana Mbappého. Nyní sportovní ředitel Leonardo přiznal, že nová smlouva pro francouzského reprezentanta není na pořadu dne.

"Jestli prodloužíme smlouvu s Mbappém? Mbappé je tady. Je důležitým hráčem, o tom není pochyb. Nemohu ale nic slíbit. Zaprvé proto, že v klubu nedělám všechno jen já. A zadruhé proto, že neslibuji něco, co není jisté, že bych mohl i splnit."

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

negativko
negativko

Kylian musi byt absolutna priorita dalsieho prestupaku bez ohladu na to, co to bude stat hat Ako povedal Flo, najdrahsie prestupy su tie najlacnejsie halam

Doczizou
Doczizou

Hezky jméno i tvá fotka lol , asi tu nebude nikdo, kdo by ho u nás nechtěl. Já už od doby z Monaca, kde jsem ho viděl naživo. No Psg když pustí Neymara, tak bude hodně těžké vykoupit Mbapeho. Teď to je asi rak, jak řekl Leonardo.. není to na pořadu dne. A ani pro nás. Už se musíme koukat na přípravu a mít dobrou sezónu. Právě to muže nahlodat Kiliana nejvíc chtit být tady.

Doczizou
Doczizou

Jdeš opeť proti proudu biggrin , lepší útočník teď nebehá po hřištích s potenciálem v 20 letech obrovským. Každý máme své preference.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Kvality mu upírat rozhodně nebudu, ale poslední dobou se mi hrozně zprotivil, všichni tady nadávají na Neymara, že ho nechtějí, protože je to problémový debílek (což je), ale jestli bude Mbappé pokračovat v nastoleném trendu, tak může být klidně horší než celý Neymar. Pokud přijde, tak si kvůli tomu vlasy nevytrhám, ale pokud ne, tak za mě dobrý.

Doczizou
Doczizou

Nejde nesouhlasit.. ale zase je mu 20 let, děje se kolem nej hodně. Kdo neměl nějaké výstřelky.. Ronaldo, Ramos atd. On se ještě profiluje. Potreboval by dobrého trenéra a pokoru. Problem muže být tatínek. S Neymarem bych nesrovnaval - ten umělec co facka malé deti je dobrý blbec. A víš jak, když pak vidíme v el clasicu jak dostáváme 4 fíky a nemáme hráče co projde 1na 1 tak potrebujeme presne tohle.

RMCF
RMCF

já třeba i u Neymara bych povahu a ty věci kolem přežil a i bych ho bral, ale straší mě spíš s věkem narůstající četnost zranění...

Santos Trinidad
Santos Trinidad (upraveno: )

S tím souhlasím, zranění a blízké vazby na Barcelonu, s tím mám u Neymara úplně největší problém.

dod1al
dod1al

...ja to cítim s Neymar-om podobne thumbsup

Real_M
Real_M

Tak tak nič sa nebude predlžovať...

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup zadne prodlouzeni uz nebude. Snad to kluk zacina chapat.

Dantes
Dantes

Kluk možná, ale co otec?

Real Siempre
Real Siempre

Otec pochopi, az mu to kluk vysvetli.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Takže z 2000% bylo 200% a teď už to není ani 100% lol Tak nám ho tam hlavně víc nedoj..ejte než je.

jokersk
jokersk

200% bolo, že ostane v ďalšej sezóne v PSG. Leonardo hovorí o predĺžení zmluvy.

CrisRM
CrisRM

Nebylo to 2000% na Neymara jako "parodie" na 200% co řekla Barcelona, ne? thinking lol

Laura97
Laura97

To je dobré. Budúci rok by to mohlo klapnúť.

Michy
Michy

Snad bude příští rok náš.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.