Luka Dončič: Real Madrid je má rodina

Luka Dončič: Real Madrid je má rodina

| Baloncesto | Milánek

"Mám radost, že mne fanoušci ve Španělsku sledují. Cítím se být trošku Španělem, vždyť jsem tam žil sedm let. Děkuji všem, kteří mne po nocích sledují. Jsem jim za to opravdu vděčný."

"El Clásico v Eurolize? Sledoval jsem druhý poločas. Dal jsem si budík, abych mohl tento zápas sledovat. Vždy si přeji, aby vyhrával Real Madrid a myslím si, že si to v daném zápase zasloužil."

"Přijetí Mirotiče v Madridu? Myslím si, že on sám moc dobř eví, že to tak muselo být. Je normální, že jej tak přivítali a že se v Madridu odehrálo to všechno. Nejen, že totiž hrál v Realu Madrid, ale Real Madrid ho vychoval..."

"Jestli bych já mohl odejít do Barcy? Nikdy bych to neudělal. Nikdy! Real Madrid je má rodina. Moc se mi po Madridu stýská, nejvíce po mých spoluhráčích."

"Ocenění MVP cílem pro letošní sezónu? Cílem na tuto sezónu je to, abychom se s mužstvem dostali do play off. Poté nastoupím na předolympijském turnaji se Slovinskem."

Zdroj: AS

Komentáře

Mateusz
Mateusz

Luka je pán, v basketu nežiju, ale co vím, tak patří už ted ve svém věku mezi top 10 nejlepších hráčů celé NBA (ve 20 letech!). Jeho progress je neskutečný, i když hraje v bídném týmu, tahá je a má velkou šanci zahrát si i all star games.

A Mirotič je píča smile

Raul=Real
Raul=Real

Urcite nepatri medzi 10 top hracov NBA hmm

LosMerengues
LosMerengues

Ak dostal otázku na MVP, tak podľa mňa áno.

Melo
Melo

thumbsupsmile Ale MVP dostávají hráči z nejlepších týmů základní části. Bude to zase mezi Hardenem a Janisem jako minulý rok

PDReal
PDReal (upraveno: )

Tak 100 ludi 100 chuti a Doncic hra vyborne. Asi by som nasiel aj inych do tej desiatky. Ale keby niekto zostavil 10ku s Lukom tak by som na druhej strane urcite nemal namietky. Ako beloch nema taku prestiz lol ale jeho statistiky hovoria jasnou recou.

Mateusz
Mateusz

Tohle jsem cetl na foru o basketu. Minuly rok byl vybran nejlepsim rookiem cele NBA a v bodovani je tedka taky nahore, takze to asi neni od veci

jokersk
jokersk

Tetovanie rolleyes

Real Siempre
Real Siempre

adoring spravne Luko, takhle na Mirotice!

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.